Skocz do zawartości

Half Life (seria)


Gość kabura

Polecane posty

1) Singleplayer Only - Estimated retail price: £19.99

2) Traditional Full Package (Singleplayer & Multiplayer) - Estimated retail price: £34.99

3) Collectors Edition (Singleplayer & Multiplayer & Extra Features) - Estimated retail price: £79.99

4) Steam Subscription Package (All Valve created games, forever) - Estimated retail price: £5.99 a month

Z tego co pamiętam, to funt ma chyba coś koło 6,7 zł...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej czekam i czekam na Hl2....Jezeli nie ukaze sie przed pazdziernikiem to moze to juz byc koniec "goraczkowego czekania" na hl. Zreszta juz w ostatnim czasie mocno oslablo. Marketing marketingiem ... ale panowie z Valve juz powoli przesadzaja. No ale optymistycznie naladowal mnie filmik przedstawiajacy mozliwe w grze efekty osiagniete dzieki DX9.x

Pozostaje nam, fanom tylko czekanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Singleplayer Only - Estimated retail price: £19.99 = 120 złotych

2) Traditional Full Package (Singleplayer & Multiplayer) - Estimated retail price: £34.99 = 245 złotych

3) Collectors Edition (Singleplayer & Multiplayer & Extra Features) - Estimated retail price: £79.99 = 480 zł ( ekhm... :( )4) Steam Subscription Package (All Valve created games, forever) - Estimated retail price: £5.99 a month

Z tego co pamiętam, to funt ma chyba coś koło 6,7 zł...

Łooooo...to na pewno tanio wyjdzie w Polsce. Miejmy nadzieję , że bedzie nas stać na kupno. Czy to prawda , ze w tej z 480 będzie Radeon ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż doom 3 wygra z H-l'em dwójką. Ten trailer z E3(nowego) jest przecietny i nie prezentuje sobą nic co mogło by walczyć choćby z painkillerem!!!! Ale cóż zobaczymy co będzie dalej aczkolwiek poprzednie trailery były fpytkę.......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i doom3 wygra z hl2 ale oba gnioty połknie stalker 8)..A jak wyjdze mario 3 to hl i doom polegnie :D

Wywiad z Gabem Newellem i Timem Brunsem przeprowadzony przez Johna "JCal" Callahama z serwisu HomeLAN Fed... Na koniec wywiadu John dowiaduje się od Gabe'a, że premiera Half-Life'a 2 odbędzie się w sierpniu... :( :evil:... i co wy na to?

Edytuj wlasne posty, a nie pisz jednego pod drugim - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEE no nie wiem, ale wydaje mi się, że już dawno było mówione to, że Hl2 ma wyjść pod koniec wakacji, a tak się składa, że koniec sierpnia to koniec wakacji (oczywiście nie dla wszystkich :wink: ) - czyli pozostaje nam wierzyć, że to właśnie ta data okaże się datą wydania HL2..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEE no nie wiem, ale wydaje mi się, że już dawno było mówione to, że Hl2 ma wyjść pod koniec wakacji, a tak się składa, że koniec sierpnia to koniec wakacji (oczywiście nie dla wszystkich :wink: ) - czyli pozostaje nam wierzyć, że to właśnie ta data okaże się datą wydania HL2..

nadzieja matką głupich :twisted: ma byc we wrześniu... miał być we wrześniu tyle że 03... z wiadomych powodów przełożyli na kwiecień... aa historia lubi się powtarzać :? ...co tym razem wymyślą? :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównym wrogiem Halfa 2 , jest Doom 3 i STALKER. Jeżeli jedna z tych gier zostanie wydana wcześniej i zdąży się sprzedać , walkę o fanów wygra właśnie ta gra. Więc jeśli Doom 3 będzie hitem i zostanie wydany już teraz to , Valve , albo wyda od razu Halfa , albo przeczeka jakiś czas , aż afera z doomem przycichnie ( oczywiscie dopracują - dodadzą coś do gry w tym czasie). Halfa , mogą też wydać wcześniej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DoomIII z tego co można było widzieć w treilerach będzie bezmyślną strzelanką trochę podobną do peinkillera, tyle że walczyć będziemy w ciasnych korytarzach bo engine tego cuda więcej nie uciągnie :P W HL2 trzeba będzie trochę pogłówkować nad taktyką, podejrzewam pojawią się też proste zagadki jak w jedynce, stalker bedzie mieszniną lightowego rpg-a coś o mechanice gothic-a i "realistycznego" fps-a osadzonego w niedalekiej przysłości jak far cry, więc każda z tych gier będzie dostatecznie inna by nie stanowić dla drugiej konkurencji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matka nadzieją głupich (...)

Matka nadzieją głupich ??? - heh rozumiem, że to dla żartu było napisane :D. I nie wydaje mi się, że ten kto pierwszy wyda swą grę, zgarnie większość fanów... Każda gra oferuje rzeczywiście coś innego... A ludzie to nie sępy i każdy wybierze odpowiednią dla siebie produkcję (no chyba, że kupi wszystkie 3 gry) na podstawie dostępnych informacji i ewentualnie odczuć kolegów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten , który wyda pierwszy gre - wygra cały wyścig. Bo jak wejdzie do produkcji to gracze rzucą siedo sklepów , nie patrząc na recenzje tej gry ( bo było tyle filmów , zapowiedzi i obiecywań). Na razie na prostą wychodzi Doom 3 , bo już ( jak obiecali producenci) będzie na "100%" w wakacje. Zaś Half 2 pod koniec wakcacji. Najlepiej bedzie jak , będa wydane naraz ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będa wydane naraz ^^

No to byla by prawdziwa walka dwoch tytanow - jednego w kombinezonie HEV i drugiego z pila mechaniczna w dloniach.

Jesli przyjmowane bylyby zaklady to odbstawilbym na HL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby wydawcy poszli na wydanie Dooma i Half-life'a w jednym terminie. Ktos musiałby przegrać. Jeśli natomiast HL2 wyjdzie powiedzmy dwa miechy po Doomie, fani ragrają w obydwa tytuły. Poza tym Doom miał być wydany jakoś tak koło 20 czerwca, i jak widać d*** z tego wyszła. Halfa zapowiadają na koniec wakacji, czyli może na świeta pogramy. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Knedziul

He he ja myślę jednak, że jest szansa na wyjście tych tytułów w tym samym terminie bo twórcy obu tytułów są zdania, że ich gra nie może przegrać. A kto będzie lepszy to już przyszłość pokaże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matka nadzieją głupich ??? - heh rozumiem, że to dla żartu było napisane :D

Nie, nie dla żartu... taki mały zonk :oops: .. cóż.. każdemu się może zdażyć :)

Aa która gra wygra wojnę o graczy... napewno ta, która więcej zaoferuje i spełni oczekiwania jakie w ludziach wzbudziły trillery, zapowiedzi itd. Hmm...czy momęt wydania będzie miał jakiś wpływ na popularność.. nie sądze, ale im więcej dobrych gier - tym lepiej dla nas - graczy :) Więc módlmy się aby Panowie z Valve nie spierniczyli Half-Life'a a i w inne gry też grało się z nie mniejszą(większą też :twisted:) przyjemnością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laos(krzychu231)
HL2 do domu DOOM3 do domu! STALKER żądzi!

Ale gosciu zes blysnąl inteligencją. Moze jakies argumenty potwierdzające dlaczego tak uwazasz. Narazie to nie ma co gadac która gra jest lepsza, bo lepsza bedzie ta najlpesza. :D A która to bedzie to sie okaze po premierach tych gier.

A co do half life'a 2 wcale mnie filmik zamieszczony na Special E3 cover CD nie zachwycil. Duzo bardziej podobal mi sie ten z dooma3. Ale to są oczywiscie tylko filmiki. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...