Skocz do zawartości

Half Life (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Powody to my wymyslamy nie oni!!

Ja tam im wierze, bo czemu nie mogliby powiedziec ze gra bedzie opoznina z powodu korekty technicznej?? Nikt by sie nie obrazil, z raczej by sie wszyscy ucieszyli ze gra bedzie jeszcze lepsza :wink: :lol:

Masz zupelna racje. Ja bym sie nie zloscil, ze musze chwile poczekac ale za to dostac lepsza gre. Czesc ludzi wymysla jakies bzdetne teorie a reszta w to wierzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
Powody to my wymyslamy nie oni!!

Ja tam im wierze, bo czemu nie mogliby powiedziec ze gra bedzie opoznina z powodu korekty technicznej?? Nikt by sie nie obrazil, z raczej by sie wszyscy ucieszyli ze gra bedzie jeszcze lepsza :wink: :lol:

Masz zupelna racje. Ja bym sie nie zloscil, ze musze chwile poczekac ale za to dostac lepsza gre. Czesc ludzi wymysla jakies bzdetne teorie a reszta w to wierzy.

Tak naprawdę nie wiemy, kto kłamie lub zmyśla, a kto daje się nabrać. Równie dobrze jak ja - wy możecie być w błędzie. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powody to my wymyslamy nie oni!!

Ja tam im wierze, bo czemu nie mogliby powiedziec ze gra bedzie opoznina z powodu korekty technicznej?? Nikt by sie nie obrazil, z raczej by sie wszyscy ucieszyli ze gra bedzie jeszcze lepsza :wink: :lol:

Masz zupelna racje. Ja bym sie nie zloscil, ze musze chwile poczekac ale za to dostac lepsza gre. Czesc ludzi wymysla jakies bzdetne teorie a reszta w to wierzy.

Tak naprawdę nie wiemy, kto kłamie lub zmyśla, a kto daje się nabrać. Równie dobrze jak ja - wy możecie być w błędzie. :)

Oczywiscie nie stwierdzimy teraz kto ma racje jednak wierze, ze taka powazna firma jak Valve nie oklamywalaby graczy, szczegolnie ze Half- life 2 rozglosu nie potrzebuje. Czas pokaze kto mial racje i nie przecze ze moge jej nie miec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powody to my wymyslamy nie oni!!

Ja tam im wierze, bo czemu nie mogliby powiedziec ze gra bedzie opoznina z powodu korekty technicznej?? Nikt by sie nie obrazil, z raczej by sie wszyscy ucieszyli ze gra bedzie jeszcze lepsza :wink: :lol:

Masz zupelna racje. Ja bym sie nie zloscil, ze musze chwile poczekac ale za to dostac lepsza gre. Czesc ludzi wymysla jakies bzdetne teorie a reszta w to wierzy.

Tak naprawdę nie wiemy, kto kłamie lub zmyśla, a kto daje się nabrać. Równie dobrze jak ja - wy możecie być w błędzie. :)

Oczywiscie nie stwierdzimy teraz kto ma racje jednak wierze, ze taka powazna firma jak Valve nie oklamywalaby graczy, szczegolnie ze Half- life 2 rozglosu nie potrzebuje. Czas pokaze kto mial racje i nie przecze ze moge jej nie miec.

I ja sie nie bede klocil. Kazdy z nas ma prawo miec odmienne zdanie, i kazde z nich moze sie okazac prawda, ktorej najprawdopodobniej nie poznamy. Na dzien dzisiejszy wiemy ze gra bedzie pozniej niz byc miala i to niech pozostanie, wiecej nam wiedziec nie trzeba! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj raczej ich nie zabraknie. Predzej beda klasc ze swoich kieszeni, a zostalo pewnie jeszcze kasy po jedynce, niz by mieli sie z gra rozstac. Przeciez i taq zarobia niebotyczna kase na graczach (oczywiscie straca tez na piratach ktore sie okaza :cry: )
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czyim szmalu panie Snow131?Bo chyba nie tych ktorzy kupuja teraz piraty... wydaje mi sie ze historia kradziezy hl2 jest na najlepszej drodze do trafienia na ta sama polke co ladowanie w rooswell(jakos tak to sie pisze chyba), czy zabojstwa kennedy'ego... Moze admini stworza osobny dzial: Jak skradziono kod, czyli czytelnicy CDA na tropie;-)) Admini co wy na to? Ciekawe czy "przemytnik" czyta nasz dzial?;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

wydaje mi sie ze historia kradziezy hl2 jest na najlepszej drodze do trafienia na ta sama polke co ladowanie w rooswell(jakos tak to sie pisze chyba), czy zabojstwa kennedy'ego... Moze admini stworza osobny dzial: Jak skradziono kod, czyli czytelnicy CDA na tropie;-)) Admini co wy na to? Ciekawe czy "przemytnik" czyta nasz dzial?;)

Pewnie, że czyta, codziennie ;) Dobra, to był słaby kawał.

Jeśli chcecie taki dział to napiszcie do Qn'ika albo innego admina prośbę o stworzenie nowego wątku. Ja nic nie piszę, bo IMO to jakiś zakręcony pomysł. Tzn. po co tworzyć nowy dział jak można o tym gadać tutaj i tak rozmowa kręci się wokół wykradzenia kodu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie maja ograniczone fundusze, zasoby czy jak to nazwac. I wszystko i tak by sie krecilo tylko, ze na mniejsza skale;) Nie byloby stadionu, tylko mialbys jakiegos kumpla, a on kumpla i wszyscy by sobie pozyczali. Ale piraci sa jak prostytucja, zawsze byly, sa i beda :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr1025

Kiedyś też myślałem ze piractwo jest złe, ale od czasu, gdy dystrybutorzy gier zaczęli obniżać ceny gier zacząłem się mocno nad tym zastanawiać i doszedłem do wniosku, że konkurencja na rynku zawsze wychodzi na dobre klientom :)

Ja mam nadzieję że to ironia jest ;) - SolariS

ależ oczywiście jak smiał bym takie herezje wyznawać i głosić wśród ludu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... To w takim razie powinnismy sie sprzeciwic monopolowi dystrybutorow na sprzedawanie gier;))) Dajmy szanse piratom! Vive la revolution! I balcerowicz musi odejsc!!! Niech kazdy ma wybor miejsca zakupu jego ulubionej gry!

[/joke]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomnail mi sie rysunek na ktorym sa narysownai piraci przy stoliku z plytami i podchodzi do nich gostek i sie pyta czy to orginaly naco jeden z piratow trzyma rum i mowi "no jasne ze tak" :lol:

----------------------------------------------------------------------

no to ja zaraz zakadam filme zajmujaca sie dystrybucja plyt bez atestu firmy 8) . Moje motto to "Onufry wypalara i jeko turbo kloniara" :wink: wiec zapraszam na zakupy || Vive la PIRATOS||

(sorki ze bez ogonkow i kropek ale alt mi sie zepsul

Jak to "sie zepsuł" :)

Proszę już o skończenie tego gadania o piractwie - offtopic i to mocno nieporządany - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już była premiera?? A jak nie to wiem skąd ma:)

Tak sobie ostatnio gram i wydaje mi się że HL i Doom 3 wcale nie będą miały jakiś kolosalnych wymagań. Gram w nowości ostatnio i żadna gra mi nie zagieła kompa w full i jeszcze z filtrowaniami 4xFSAA i 8AA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
Tak sobie ostatnio gram i wydaje mi się że HL i Doom 3 wcale nie będą miały jakiś kolosalnych wymagań. Gram w nowości ostatnio i żadna gra mi nie zagieła kompa w full i jeszcze z filtrowaniami 4xFSAA i 8AA
Sprzęt klasy R9800pro jest dla bogatych, a nie dla graczy i nie wyrażaj się tak skromnie o swym R9500pro. Gdyby jakaś gra zacięła, to by była afera!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
A jak tam ci się dżifors spisuje. (masz oczywiście włączone FSAA 6x i 16AA?:)
A nie zauważyłeś, że posiadam kartę poprzedniej (DX8) generacji? Tylko R3xx i NV3x (DX9) dobrze sobie radzą z AA i Anizo. (ekhm - napisałeś FSAA i AA - to praktycznie jedno i to samo). A do szczęścia zupełnie wystarczy mi Qunicunx AA. Na moim nieduzym monitorze skutecznie zaciera schodki. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wrzucam na obraz TV i przy 800x600 bez AA nie ma zadnych schodkow :)

Nie zgodze sie za sprzecie sredniej klasy pojdzie HL2. Moj sprzet, ktory uwazam za sredni ma problemy z nowszymi grami i nie ma mowy o wlaczeniu jakichs fajerwerkow w postaci chociazby w postaci AA. Powiedzmy moze tak, Hl2 pojdzie na sprzecie, ktory bedzie uwazalo sie za sredni, w dniu premiery. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

A jaki masz sprzęt, Reaperku? Bo ja swojego P4 fsb800 512RAM Ti4200 64MB uważam za bardzo średni (i żywię nadzieję, ze HL2 będzie grywalny na średniej grafie). Szybki komp ma przynajmniej R9500pro/FX5600UltraII na pokładzie i najlepiej 1GB RAM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz sprzęt ....

errr.... jakieś 15 cm ... upss., to nie to forum :wink:

Poza tym nie sam sprzęt jest najważniejszy a sposób jego konfiguracji :P

Uwaga do Snow131 - wiesz co to skromność? Poza tym przypominasz mi gościa który kupuje merca i idzie pożyczyć na chleb od sąsiada :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz sprzęt, Reaperku? Bo ja swojego P4 fsb800 512RAM Ti4200 64MB uważam za bardzo średni.

U mnie skromniutko. Duronek 1,2GHz , Radeon 9000 Pro Atlantis 64MB , 576 RAM ( zwykly ). Bijesz mnie proceorkiem. :P Znajac siebie to HL2 odpale, ale raczej nie bedzie wygladal tak ja na trailerach :). Ale pograc sie da sie na pewno. Cale szczescie, ze przesunieto premiere na kwiecien, bo 13 kwietnia mam urodzinki i beda fundusze na HL2 :D Zastanawialem sie nawet nad zmiana sprzetu, ale mam do wyboru, gitara elektryczna, albo modernzacja kompa. Pamietam jak wzbudzilem furore w sklepie komputerowym ( jakies 1,5 miecha temu ) mowic ze chce Radeona 9800 Pro 256 RAM :). Odrazu sprzedawca zaprosil mnie do kompa, pokazal, modele, ceniniki wszystkich producentow jakich sobie przypomnial, sposoby plac, kredyty, raty, rabaty - wszystko mi wyliczal - to dopiero byl ubaw.

RoZy udam ze nie skumalem zartu :P

Lordzie Munio, nie mozna mowic co bedzie lepsze, jest cos takiego jak gust i nie kazdemu musi sie podabac taki klimat. Spor czy HL2 czy D3 jest lepsze przypomina spor miedzy Q3 a UT. Grafika D3 nie jest wcale taka kiepska. Jecdyne co mnie drazni to plastik, jaki widac na monitorze. Chodzi o to ze wszystkie materialy w jednakowy sposob odbijaja i rozpraszaja swiatlo - nie ma znaczenia czy to drewno, matal, czy skora potwora - wszystko tak samo zachowuje sie podczas oswietlania. W HL2 jest to zmienione. No i oczywiscie Havoc w HL 2 - to jest olbrzymi krok na przod.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...