Skocz do zawartości
Gość kabura

Half Life (seria)

Polecane posty

Gość Jokerman

Zgadzam się z Panem Qbusiem! Powinniśmy się (wszyscy gracze) zjednoczyć i "porozmawiać" :!: :x z tymi miłymi panami z Valve na temat tej gry o pięknej grafie, muzyce, interakcji, bez żadnych baboli :twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Panem Qbusiem! Powinniśmy się (wszyscy gracze) zjednoczyć i "porozmawiać" z tymi miłymi panami z Valve na temat tej gry o pięknej grafie, muzyce, interakcji, bez żadnych baboli .
Ja idę na końcu :-) Wystrzelą tylko czołówkę naszej grupy :-) Nie żartuję (ofkorxxxzzzz) :P A tak apropos HL2 będzie miało duże wymagania .. zastanawiam się czy ją kupić? Co ja wygaduję przecież w tym czasie nie kupię sobie 5 nowych komputerów :P :lol: Taka aferka .. :? Łów :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kasperoo

Ja tam już w styczniu kupuje nowy komputrer - specjalnie pod HL2 :)

Żeby mi śmigał! :) Kiedy zobaczyłem jakiś filmik prezentujący silnik graficzny tejże gry ... echhh ... też takie chce robić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ElektryQ

mam nadzieje ze grafika w hl2 nie jest taka zla nie gralem jeszcze w dooma i z tego powodu wole hl .ja mam narazie ta starsza wersje i podoba ni sie morze z czasem zmienie zdanie o hl ale narazie dla mnie jest najleprzy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jezeli o cos chodzi to od hl wole cs
Hej ludzie słyszeliście go ??!! Dobra przemówi ci bo widze że nie kapujesz... counter-strike to tylko mod do Half-life, a w każdym bądz razie my tu nie gadamy o Half-Life tylko o jego następny "dwójce" która dla mnie i tak nie będzie miała szans w grywalności z DooMem 3. Hej Elektryk, czy jesteś świadom praw i obowązków...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jezeli o cos chodzi to od hl wole cs

No stary ale rąbnąłeś, ale co ja tu będę dużo gadał Blaster wszystko wyjaśnił...... :D:D

Łłłłłłłłłłłeeeeeeeeeeee spóźniłeś się :lol: :lol: To chyba pierwszy raz kiedy cię wyścignąłem :lol:
mam nadzieje ze grafika w hl2 nie jest taka zla nie gralem jeszcze w dooma i z tego powodu wole hl .ja mam narazie ta starsza wersje i podoba ni sie morze z czasem zmienie zdanie o hl ale narazie dla mnie jest najleprzy
Hej ludzie muszę się przyznać ... znam Maciusia Elektryka osobiście. Sam mu konto zakładałem na forum, ale widze że i tak tu długo nie zasiedzi. Może niektórzy go źle zrozumieli, bo mu chodziło o wersję H-L I. Bo on coś klepał że jak wziąl odśwież to mu się dwa half-lify zrobiły :D :D :D Już to pozostawiam bez komentarza. Możecie mu dać ostrzeżenie, ale nie za piractwo tylko za głupie, niedotyczące tematu posty !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa do Kwietnia coraz blizej bliżej bliżej.... tejj może odrazu zacznijmy formowac legiony :D oo właśnie będzie to bitwa o wyzwolenie Half-Lifea 2 z hmmm rąk (?) ...komputerów (?) okrutnego Valve :P (gorzej jak na miejscu okaze się ze gra jeszcze nie skończona :PPPP)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrOund_Z3R0

Ja tak sie zastanawiam, czy w dniu premiery moja psychika nie zostanie... hmm... zmieniona :) Wszedzie bede widzial headcraby, a na widok smutnych panow w niebieskich garniturach bede spie... bardzo daleko :)

Jednego jestem pewien w 99 %: Half Life II zmieni nasza rzeczywistosc

PS. We've been rather busy in your absence, Mr Freeman...

:twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. We've been rather busy in your absence, Mr Freeman...

:twisted:

Rzeczywiście, raczej byli trochę zajęci. Przecież wspaniale gry nie wychodz nacodzien, starczy otworzyc Cdactiona na kaszance zone :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak sie zastanawiam, czy w dniu premiery moja psychika nie zostanie... hmm... zmieniona :) Wszedzie bede widzial headcraby, a na widok smutnych panow w niebieskich garniturach bede spie... bardzo daleko :)

Psychika zaotanie zmieniona... na gorsze... obyś tylko nie wchodził do domu wentylacją... :D

Jednego jestem pewien w 99 %: Half Life II zmieni nasza rzeczywistosc

Już gdzieś to słyszałem.. :)

:twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slimak45

Wszystkie zapowiedzi są obiecujące... Choć te zapowiedzi wychodzą od dawna i już obiecywali nam, że Half będzie, to odwlekają premierę... A to kod wykradziony, a to jakieś dodatkowe szlify...

Boję się, że skończy jak Duke Forever...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zapowiedzi są obiecujące... Choć te zapowiedzi wychodzą od dawna i już obiecywali nam, że Half będzie, to odwlekają premierę... A to kod wykradziony, a to jakieś dodatkowe szlify...

Boję się, że skończy jak Duke Forever...

No, już mieliśmy taką aferkę że hej... mam nadzieję że ona się nie powtórzy. Nie ma na to szans... Fajne nowe screeny są zamieszczone w cda, to mi dało dalszą motywację do kupna ^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M4TEUS2

Half Life Forever (NEVER) :D

Ile można powtarzać ?? Nie masz nic do powiedzenia nie pisz !! Dlaczego mam wtażenie że już zwracalem Ci na to uwagę. W każdym razie tą potraktuj jako ostatnią - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blaster
Half Life Forever (NEVER) :D
Nie dość, że post nieuzasadniony, niepotrzebny i nie wnoszący nic nowego to i jeszcze nie na temat, i nie chce mi się dalej mówić :) (nie na temat bo tu gadka o Hl2 :), a nie o starozytnym H-L, który podbił serca graczy, a raczej mod cs :D

To też niepotrzebne i nie na temat gdybyś nie zauważył :evil: Do tego nie zalapałeś o co mu chodziło :twisted: - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...