Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sHChypp

Klipy

Polecane posty

KoRn - Twisted Transsistors

Genialna sprawa. Może samego KoRna nie lubię, ale teledysk był strzałem w 10. Nic dodać, nic ująć. Xzibit, Lil Jon, Snoop Dogg i jeszcze jakiś kolo to wspaniała paczka. Chyab jeden z najlepszych momentów teledysku jest kiedy Snoop sobie spokojnie lezy i przygrywa i jakiś gość mu przerywa i dostaje z plaskacza od Snoopa. Tak jak od prawdziwego pimpa z USA :D

Rammstein - Mann gagen mann

Przegięcie. Niby Rammstein ma szkować, ale z tym teledyskiem to przegięli troszkę. Ogólnie niesmacznie raczej żenujące niż oryginalne. Nie podoba mi się ani piosenka ani teledysk. Bardzo cienko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rammstein - Mann gagen mann

Przegięcie. Niby Rammstein ma szkować, ale z tym teledyskiem to przegięli troszkę. Ogólnie niesmacznie raczej żenujące niż oryginalne. Nie podoba mi się ani piosenka ani teledysk. Bardzo cienko.

Mnie akurat kawałek się podoba, no a teledysk... cóź co kto woli. Ja tam nie mam o nim zdania. Może trochę dziwny.

Mnie ostatnio spodobał się teledysk Marlyn Manson&Slipknot-- Fight Song Bardzo fajny kawałek- pierwszy Mansona jaki słyszałem nie w radiu czy MTV, a teledysk też dość fajny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałem się tego klipu... tak przysmęcili w piosence, że ni sądziłem, że można z tego zrobić naprawde dobry klip... zwłaszcza, że większość teledysków SOADA to po prostu filmy z koncertów

]

Czy ja wiem. Wydaje mi się, że aż tak dużo z koncertów to SOAD nie miał klipów. Hypnotize, Chop Suey! to wiem, że na pewno z koncertów choć w Chop Suey! to po pół jest koncert, a pół teledysku.

SOAD - Sugar

Całkiem fajny teledysk do bardzo fajnego utworu. Trudno jest mi w tym momencie go konkretnie opisać(tak jak zrobił to Yoss z Lonely Day). Ten teledysk ma całkiem fajny początek. Lecą normalne wiadomości jednak coś dziwnego dzieje się z prezenterem i zaczyna się dziwnie zachowywać, a przez cały czas są lekkie "przebłyski" na zespół, który jeszcze nie gra. Podba mi się miejsce, w którym zespół gra. Ogólnie udany klip.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoRn - Twisted Transsistors

Genialna sprawa. Może samego KoRna nie lubię, ale teledysk był strzałem w 10. Nic dodać, nic ująć. Xzibit, Lil Jon, Snoop Dogg i jeszcze jakiś kolo to wspaniała paczka. Chyab jeden z najlepszych momentów teledysku jest kiedy Snoop sobie spokojnie lezy i przygrywa i jakiś gość mu przerywa i dostaje z plaskacza od Snoopa. Tak jak od prawdziwego pimpa z USA :D

Rzeczywiście fajny teledysk, świetny pomysł. Tylko kim jest ten czwarty koleś? Trzech przez Ciebie wymienionych każdy "ziomal" zna, a tego czwartego to ja już wcale nie kojarzę.

Co do tego najlepszego momentu, to ja jednego nie mogę wybrać, bo było ich tam wiele. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, właśnie oglądam sobie Child In Time Purpli z koncertu w Kopenhadze '72 (tak mili państwo, to ten sam koncert, który wywarł wpływ na młodego Larsa Ulricha :D Może jest tu uwieczniony?). Improwizacje są tu nieziemskie.

Widziałem dzisiaj Bloodline Slayera. Najfajniejszy był kotecek zlizujący krew :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cradle of filth - From the Cradle to enslave - na początku zdziwił a potem rozśmieszył :lol: W ogóle chce mi się smiac gdy widze te plastikowe wampirki

kreujące sie na tru satanistów :?

God Forbid - "Antihero" i "Machine Head - "Old"

Obydwa teledyski (i utwory) odnoszą się do współczesnej polityki i świata. Bardzo ciekawe pomysły, szczególnie w Old, w którym pokazane jest co mogłoby się stać, gdyby Jezus zstąpił na Ziemie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cradle of Filth - cóż, jeżeli teledysk do From Cradle to Enslave jest taki jakby koncertowy to widziałem. I mam takie odczucia jak Barley. Z rezstą - mam takie odczucia wobec każdego 'tró-mhroka'

In Flames - Takie this life

Kiedyś już wspominałem, że spodziewałem się czegoś innego po IF, ich klimat jest dla mnie trochę inny. I do tego co buduje ich muzyka IMO nie pasuje taki video... Podobne odczucia miałem u BG oglądając klip do Bright Eyes... Jakiś dzieciak gra sobie na konsoli ^^

Ogólnie nie oglądam klipów, bo poprostu szkoda mi czasu. A muzyki słucham ze zwykłych plików, a nie z video, bo szkoda pamięci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cradle of Filth - cóż, jeżeli teledysk do From Cradle to Enslave jest taki jakby koncertowy to widziałem.

Chyba widziałeś inny. Ten, który ja oglądałem wyglądał mniej wiecej tak: goscie wchodzą do opuszczonego koscioła, zaczynają grać, łażą koło nich jakies mutanty, pokazują sie sceny zabojstw kazdego członka zespołu i na koncu zjeżdżają do piekła. Teledysk tak samo debilny jak i śmieszny, ale IMO kawałek jest nawet niczego sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nawet się cieszę, że nie widziałem. Jednak klipy nie są dla mnie. Chyba, że Depeche Mode :P Kocham te ich niezrozumiałe, bezsensowne, a jednak mające niepowtarzalny klimat videoklipy ;]

Chociaż takie Soulfly - Frotnlines bardzo mi się spodobało. Max bardzo fajnie wyszedł na tym klipie. I ogólnie jeden z tych klipów, które IMO pasują do klimatu piosenki. Widział ktoś poza Szczypem? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sepultura - Convicted in life. Ło Jezucicku. Nie dosyć, że kawałek urywa łeb przy samej dupie, to jeszcze teledysk jest powalający. Wreszcie koniec ze sztampowymi teledyskami, z ogranymi schematami. Nie ma sensu opowiadać, co brazylijczycy chcieli przekazać tym teledyskiem, bo ciężko to opisać. Jedno jest pewne - jak dla mnie video No1 A.D. 2006. Przebija nawet Soulfly - Innerspirit, chociaż ten był nagrywany w Warszawce... A to jest duuuże wyróżnienie !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...muszę zwrócić honor Dominikowi ;] Do oglądnięcia zabierałem się z oporem i to wielkim. Po długim ładowaniu obrzejrzałem i ? Świetne! Utwór niszczy, teledysk jest świetnie zrobioby, klimatyczny i cholernie pasuje do kawałka. Eh te Dantejskie piekło 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w końcu mnie się udało zobaczyć nową Sepę... Pomijając fakt, że dalej nie nadaje się do słuchania, to teledysk całkiem całkiem - tyle tylko, że mnie rozśmieszył w paru momentach :) W każdym razie od dzisiaj każdy bezręki inwalida dowie się ode mnie, że niech lepiej zacznie się uczyć grać na gitarze ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie lubię ani nowej Sepultury (ale teledysk ujdzie), ani Soulfly'a. Beneath The Remains czy Schizophrenia były o wiele lepsze niż taki Roorback, czy Dante XXI. Po prostu takie granie, jakie teraz sobą prezentuje Sepa (czy Soulfly) kompletnie mnie nie wciąga. Nie wiem czemu, skoro tak dużo osób wychwala te zespoły i zbierają one tak dobre oceny w necie. Na pewno w pierwszej kolejnośći nie pasuje mi wokal, a dopiero w drugiej styl gry i brzmienie gitar.

Styl gry ? Ciekawa terminologia... - sHChypp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie lubia nu-metal, ktory jest mniej popowy, bardziej metalowy. Choc moim zdaniem te bardziej popowe nu-metale w stylu linkin park bardziej sa ciekawsze ;).

Co do klipow, to kiedys byl dobry klip Sepultury - Arise. Ale i tak nie ma co porownywac do klipu Sepultura - Arise /live/ razem z intrem ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzieliscie sepultura-convicted in life moja kolezanka to ogladajac stwierdila ze to bestiwalstwo wobec zwierzat i tym ludkom sie nalezy(na teledysku przedstawiono min kurczaki jedzace wprost z ludzkiego wnetrz robaczki itp) sam teledys jezeli chodzi o efektownosc niezly natomiast sama tresc taka srednial :D

Pisać umiesz... a czytać? ;] - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś z was może klip Morbid Angel: God of emptiness?, nie mam własnego zdania, sam nie wiem co o nim myśleć :?

Jednakże podobał mi się teledysk Deicide - Scars Of The Crucifix fajnie zrobiony, ma się wrażenie jakby krew spływała po ekranie, lub że taśma jest baaardzo stara, zależy jak kto zinterpretuje :P

Acha chciałbym się dowiedzieć czy dozwolone jest tutaj podawanie linków do stron z których można ściągać teledyski, bo chętnie bym się podzielił takową z innymi.

RIAA jeszcze się chyba do nich nie doczepiła, więc go ahead :) - CRD

No w takim razie polecam stronkę Gauntlet videos, którą zapewne część z was zna doskonale, a link proszę oto jest http://www.gauntletvideos.com/

aha żeby zacząć ściągać klipy wystarczy się zarejestrować, bez obawy od kiedy się zarejestrowałem (a to już conajmniej 3 miechy minęły) to ani razu nie dostałem żadnego syfu w postaci spamu.

EDIT

Oczywiście jak już ją znacie to nie bijcie od razu! :F ! :-# Jestem tu nowy więc, zlitujcie się :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mamy wakacje i jest trochę czasu rozpocząłem polowanie na fajne teledyski. Ostatnio miałem okazję zobaczyć Childern od Bodom--Everytime I die Pierwsze moje spostrzeżenie-- kurde jakie oni mają zaj**** włosy :) Też takie chcę :P A co do samego teledysku, wiem ma już swoje lata podobnie przecież jak kawałek, ale i tak trzyma niezły poziom.Fajnie wyglądał koleś w kapturze i z kosą :P

A drugi teledysk... Może nie jest metalowy, ale zwrócił moją uwagę właśnie treścią. Smashing Pumpkins-Try, Try, Try . w Teledysku oglądamy parę narkomanów. Niby oklepany temat, ale jakoś tak mnie poruszył... Dodatkowo fajne wstawki ze śpiewającym Corganem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dwóch dni lecę na jednym video [i co za tym idzie - utworze] - zupełnie nie metalowym, ale strasznie mi wchodzi :D Mowa o TYM - mozna też zessać z ich oficjala :]

Takie przyjemne niezobowiązujące plumkanie :D

A stronek z teledyskami jest w necie masa, pomijając już to, że 3/4 zespołów udostępnia videa na swoich stronach.

Mogę rzucić takie [oczywiscie sa tu tez takie, ktore kazdy zna :P ]:

http://www.mediaburialvideos.com/

http://www.hdpvidz.com/

http://www.epidem.ru/download/download%20f...deo%20clips.htm

http://home.comcast.net/~othastar/Music.html

http://www.blackfuel.nl/modules.php?name=D...nload&cid=1

http://www.deathmetal.at/videos.php

http://www.blanktv.com/videoenter/videoenter.php4

http://www.gauntletvideos.com/

http://konggriovidz.blogspot.com/

http://neformat.name:8080/videos/

Mam jeszcze trochę takich stronek, nazbierało się tego sporo - jakby było mało to uderzać =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metallica - One

To napewno poruszający teledysk, zmusza do głębszych przemyśleń - a to dlatego że temat jaki jest zawarty w tym 7minutowym obrazie wciąż jest obecny w gazetach, telewizji, radiu... I mimo sztampowego ułożenia teledysku - sceny artystów poprzeplatane urywkami filmu - to ocena teledysku bardzo rośnie, a to przez treść jaką niesie tekst.

Johnn Got His Gun, bo to tytuł filmu jaki jest ukazany w Metallice swojego czasu wzbudził ogromne poruszenie w USA, na polskim rynku praktycznie nie istnieje. Aby zdobyć ten film na prawdę trzeba się na pracować, ale wiem że jest wart tego trudu. Moje mniemanie o Metallice bardzo wysoko stawiam po takich teledyskach jak One bądź Turn the Page.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • i ich solówkami przesadzonymi do granic szybkości człowieka ;).

A oprócz tego, ze starych dobrych klasyków:

Iron Maiden - Can I Play With Madness

Przegenialny kawałek i do tego prześmieszny teledysk. Kto dzisiaj by wpadł na taki pomysł, żeby starych dziadów z dziećmi ładwać do scenki rockowej ;D ? W ogóle to Iron Maiden ma jaja 8)

<faja>

Bzz bzz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tak, korzystając z dobrodziejstw YouTube.com obejrzałem wszystkie klipy MUSE, z czego najbardziej muszę wam polecić:

:arrow: Sing for Absolution, swego rodzaju homerworld hehe, ale świetnie współgra z kawałkiem, jest genialne.

:arrow: Dead Star, mocny kawałek jak na rockowy zespół, klip niezły.

:arrow: SUNBURN, genialny kawałek, genialny klip imo.

reszta była z koncertów ew. poskładane ujęcia i wyszły na teledysk hehe. Polecam In your World.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z dobrodziejstw wakacji (czyt leżenie przed TV, godziny przed kompem) udało mi się zobaczyć kilka ciekawych teledsyków:

Oomph!- Augen auf bliżej nie znany mi niemiecki zespół. Nie znam kompletnie ich dokonań, ale ten teledysk zwrócił moją uwagę. Po pierwsze całkiem fajny kawałek, który wpada w ucho, ale niestety nie za dobrze znam niemiecki, by powtórzyć :) Teledysk zaintrygował mnie fajnym wykonaniem i niezłym klimatem. Szczególnie fajnie wyglądają te dzieci....

Slipknot- My Plague Ścieżka z Resident Evil, czyli oczywiście wplecione scenki z filmu plus fragmenty koncertu. Prezentuje się to IMO bardzo dobrze. Teledysk ten miałem okazję oglądać już dość dawno temu i w dużej mierze zawdzięczam temu moje pozytywne nastawienie do utworu.

Cradle of filth- Her Ghost in the fog Cof jest od bardzo dawna w kręgu moich ulubionych zespołów. Chyba po częsci sprawiaja to ich teledyski. Ten- świetny klimat, mroczny, chyba lekko gotycki. Do tego całkiem niezły kawałek. Strasznie podoba mi sie ten las i padający śnieg..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...