Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sHChypp

Klipy

Polecane posty

Z teledysków, najbardziej podobają mi się teledyski Lordi. Mają bardzo fajne kostiumy, a same piosenki też są niezłe. Moje ulubione teledyski tego zespołu to Blood Red Sandman, Devil Is A Loser, Hard Rock Hallelujah i Who's Your Daddy.

Świetnie wymieniłeś 4 z ich pięciu teledysków...

Chłopcy fajnie sie lansują , to fakt, jakiś powiew świerzości, a co do muzy... o gustach się niedyskutuje podobno ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z teledysków, najbardziej podobają mi się teledyski Lordi. Mają bardzo fajne kostiumy, a same piosenki też są niezłe. Moje ulubione teledyski tego zespołu to Blood Red Sandman, Devil Is A Loser, Hard Rock Hallelujah i Who's Your Daddy.

Świetnie wymieniłeś 4 z ich pięciu teledysków...

Chłopcy fajnie sie lansują , to fakt, jakiś powiew świerzości, a co do muzy... o gustach się niedyskutuje podobno ;)

Nie no, to im trza przyznać - szoł robią dobry, teledyski to miejscami majstersztyki. No ale prawda to prawda, sama muzyka jakaś taka średniawa...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam się podoba 8). Wracając jednak do tematu

Disturbed - Land of confusion

Nie wiem, jak brzmi oryginał, ale jeśli jest leprzy od tego, to prędzej, czy później go dorwę. Mówiłem już, albo to przez animację, albo przez samą muzykę, ale lubię ten klip.

Świetnie wymieniłeś 4 z ich pięciu teledysków...

Serio?! To wyjaśnia fakt, czemu nie mogłem znaleźć więcej (mówię poważnie). Nie wymieniłem Would You Love A Monsterman, bo tan akurat najmniej mi się podoba, co nie oznacza, że jest zły. Tak sobie jednak myślę (tak, czasem mi się to zdarza 8)), że właśnie ten klip był pierwszym z całej piątki. Wnioskuję to po tym, że w żadnym innym nie ma gostka w masce przeciwgazowej, która chyba pracuje za akwarium (przez krótki moment zdawało mi się, ża widzę, jak coś pływa w tej masce).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoRn- Thougtless (bezmuślnie) Teledysk dajacy troche do muslenia. Pokazuje jak czuja sie osoby przesladowane przez innych. No i ta ostatnia scena kiedy głowny bochater klipu obrzyguje wszystkich obecnych na balu.

Mnie najbardziej się spodobał ten efekt, kiedy było widać na ciele zarysy ludzkich postaci.

Pamiętasz może klip Linkin Park-Numb. Klip pokazywał kawałek z życia wyalienowanej dziewczyny. Z tego wszystkiego najbardziej spodobał mi się ten efekt, w którym wszyscy zaczęli ruszać się z niesamowitą prędkością, a główna bohaterka obserwowała to ze smutkiem.

Lordi niewiedziałem ze jest teledysk do Whos your Daddy

Jeśli masz kanał 4fun, to obejrzyj "Rock listę". Zauważyłem, że od klipu Hard Rock Hallelujah, obok zespołu są jeszcze tancerki. W Hard Rock Hallelujah grały opętane, a w Whos your Daddy grały wampiry. Ciekawe, czy wymyślą coś nowego do szóstego klipu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuuuuuuuudo :)

Ostrzeżenie! - scp :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Szczyp dostajesz warna :)..

A tutaj zaprezentuje wam moją ulubioną piosenkę Rammsteina, a teledysk do niej jest jednym z lpeszych tej kapeli... A powstał n apodstawie pewnej bawarskiej legendy ^^

http://www.youtube.com/watch?v=rUBM6JMt8BE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym klipie, wokalista udaje pokrewieństwo z Arkardem (zwanym też Alucardem) z Hellsinga 8).

Ja osobiście uwielbiam klipy w stylu

Disturbed - prayer

Gość idze przez miasto i obserwuje, jak wszystko jest demolowane. Zawsze ozancza to, że albo jest biernym obserwatorem, twórcą całego bałaganu, albo jego pojawienie się było tylko katalizatorem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi z kolei bardzo przypadł do gustu klip Korn

Freak On A Leash

Motyw z lecącym pociskiem jest niesamowity.

A kiedy owy pocisk dociera do pomieszczenia w którym Korn gra..

To "beatowanie" i "GO!!!!!!" jeszcze na długo utrwali mi się w pamięci :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnym przykładem klipu z efektem regresu jest

Linkin Park-breaking the habit

Inny, może nawet fajniejszy efekt jest w klipie

The Rasmus - Guilty

Pokazanie, jakim naprawdę jest człowiek ukrywający się za naską codziennośći, to moim zdaniem najleprza zagrywka.

Pamiętam inny klip, w którym jeden facet łaził po mieście i robił zdjęcia tym, którzy źle traktowali biedaków. Zdjęcia pokazywały, jak by wyglądali, gdyby to oni byli na ich miejscu. Cuuudo 8).

Nazwy kliu zapomniałem :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam klip

Korn - Coming undone

Efekt z rozpadaniem się jest świetny.

A na dokładkę polecam ten link

http://www.youtube.com/watch?v=TUkUjQTYXiU

Kilp pochodzi z gry Guilty Gear, ale podkład muzyczny jest wspaniały. Już nie pamiętam, kiedy ostatnio słuchałem tak dobrej gry na gitarze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam klip Slayer - Eyes of the Insane i jestem pod dużym wrażeniem. Na pewno pierwszym i bardzo waznym plusem jest pomysł na realizację - zamiast dość standardowego przedstawienia grającego gdzieś zespołu, przez cały czas widzimy tytulowe oczy, w których odbijają się rózne rzeczy. Świetnie wyszedł taki efekt, a do tego są odpowiednio krwiste momenty, więc jako całość klip jest naprawdę świetny. Coś swego czasu mówione było o tym, że Convicted in Life Sepy mogłoby być śmialo klipem roku. Jak dla mnie video Slayera rozkłada Brazylijczyków na łopatki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poets Of The Fall - Carnival Of Lust

http://www.youtube.com/watch?v=TId--uWUzrY

Jak ktoś lubi kawałki akustyczne to to coś dla niego. Nadaje się do pokazania koleżankom które niekoniecznie słuchają czegoś cięższego i w 9 przypadkach na 10 będą nim oczarowane;P Po pierwszym obejrzeniu tego klipu stwierdziłem że muszę mieć kapodaster:) A teraz mała ciekawostka: Poets Of The Fall stali się sławni po nagraniu kawałka Late Goodbye który znalazł się na ścieżce dźwiękowej do Maxa Payne'a.

Btw. może ktoś zna zespół grający podobnie do Poetów albo do Opeth na płycie Damnation? znaczy się takie w miarę łagodne i akustyczne granie bo czasem trzeba od brutalnej muzyki odpocząć:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno widziałem na 4Fun TV bodajże jeden bardzo ciekawy klip. Wyglądał on mniej więcej tak: grupie 20-30 osób zawiązywano ręce i zakładano opaski na oczy. Potem rozpoczynał się bieg tej grupy - przez ruchliwą ulicę, potem obok czegoś tam jeszcze, na końcu przez las. Oczywiście ludzi biegli sprintem, ale wielu uderzało w drzewa, samochody, latarnie itp. Na końcu tylko jedna kobieta dobiegła do mety, gdzie otrzymała czarną walizkę...

Poznaje ktoś?

Przypuszczam, że był to klip Disturbed, ale nie jestem do końca pewien.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno widziałem na 4Fun TV bodajże jeden bardzo ciekawy klip. Wyglądał on mniej więcej tak: grupie 20-30 osób zawiązywano ręce i zakładano opaski na oczy. Potem rozpoczynał się bieg tej grupy - przez ruchliwą ulicę, potem obok czegoś tam jeszcze, na końcu przez las. Oczywiście ludzi biegli sprintem, ale wielu uderzało w drzewa, samochody, latarnie itp. Na końcu tylko jedna kobieta dobiegła do mety, gdzie otrzymała czarną walizkę...

Poznaje ktoś?

Przypuszczam, że był to klip Disturbed, ale nie jestem do końca pewien.

Jestem niemal pewien, że jest to klip The Prodigy - Voo Doo People (Remix) :). Ździebko inna muzyczka ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dir Ein Grey - Agitated Screams Of Maggots

Dostałem linka do tego wideła od koleżanki z rekomendacją:

Mrotchny Gothycki Krecik (12-12-2006 21:08)

najwyższa forma wypaczenia!!! : http://www.youtube.com/watch?v=IrxKHt8imZQ

Arsen (12-12-2006 23:33)

a spodziewałaś się zielonej łąki, kicających króliczkow i kolorowych chmurek? :D

Chyba najbardziej chory teledysk jaki widziałem. Nie zdziwię was, pisząc, że to przekracza granice dobrego smaku. <faja> Ostrzegam z obywatelskiego obowiązku: mocne, gore, troche defekacji, chore. Chyba już powinieneś się czuć zachęcony. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najbardziej chory teledysk jaki widziałem. Nie zdziwię was, pisząc, że to przekracza granice dobrego smaku. <faja> Ostrzegam z obywatelskiego obowiązku: mocne, gore, troche defekacji, chore. Chyba już powinieneś się czuć zachęcony. :P

Łee... Szczerze powiedziawszy spodziewałem się czegoś bardziej gore'owego, a tymczasem tylko jeszcze bardziej zgłodniałem i zabrałem się za jedzenie naleśników ;] Choć w sumie to całkiem sympatyczny klip, szczególnie milusia jest ta dwójka robaczków przed drzwami ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie ostatnimi teledyskami które mną serio wstrząsneły jest klim polskiego zespołu TRAUMA- ElegyFor Doom. Klip można zobaczyć pod linkiem: http://youtube.com/watch?v=BWuNcRUZVg8.

Cóż powiedzieć.... mocny kawał death:] W pełni profesjonalnie zrobiony klip... naprawdę warto zobaczyć :]

świetny jest też klip Pain Of Salvation - Ashes... --> http://youtube.com/watch?v=M-5cn4o5oDY - kapitalny klip, genialna muzyka:] Naprawdę warto zobaczyć i usłyszeć ;)

Do moich ulubionych zaliczam jeszcze Opethowego klipa - the grand conjuration... --> http://youtube.com/watch?v=P5g58RGSYEY

Każdy z tych klipów jest warty zobaczenia, ze względu nie tylko na świetne profesjonalne wykonanie ale także na warstwe muzyczną :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do teledysków grupy Oomph - jak się nazywa ten, w którym tam jakieś dzieci się szwędają, jakby na jakichś urodzinach. Kurde, nie wiem, czy dobrze kojarzę, bo to już dość daaaawno temu oglądałem... Jakby ktoś kojarzył to pliz, pomóż :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...