Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sHChypp

Klipy

Polecane posty

Może to jest znaczem MTV2 bo oni zajmują się pusczaniem teledyskó do muzyki "alternatywnej" przyjżyj się :).

Ja znalazłem w swoim archiwum teledysk do Good bye blue sky Floydów. Którki ale pełen treści i fajnie animowany :) Zawsze podobały mi się animowane wstawki w teledyskach flojdów, pamiętacie chyba sławną "Defilade młotków" z Another brick...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie duże wrażenie wywarł teledysk Rammsteina do "Kein Lust"-- wyglądają dość realistycznie i jak pierwszy raz go zobaczyłem to pomyslałem, że naprawdę tak przytyli :)

Fajny był też "Smell like Nirvana" Werida Yankovica (chyba tak się pisze) totalna zlewka z teledysku "Smells like teen spirit". Bardzo fajnie zrobiona....:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to jest znaczem MTV2 bo oni zajmują się pusczaniem teledyskó do muzyki "alternatywnej" przyjżyj się .

Na MTV2 dużo EMO leci :mrgreen: shadow - nie oglądaj :D

Mi wczoraj w łapy wpadł klip Cephalic Carnage - Dying Will be the Death of Me - i jest super 8) od tego utworu zacząłem ich kiedyś słuchać, a teraz mam jeszcze eleganckie video - czego chcieć wiecej : P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to jest znaczem MTV2 bo oni zajmują się

Niewidze zadnej"2", ale moze dlatego ze ten teledysk pewnie mial pare lat, a mtv moze kiedys puszczalo i metal?

ZA TEGO OFF'a, KTÓREGO SKASOWAŁEM, DOSTANIESZ KIEDYŚ W ŁEB ODE MNIE !! - scp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym z fajniejszyk teledysków jest Blackfield - Blackfield. Świetny pomysł, wykonanie i do tego muzyka :) Jak ktoś chce zobaczyć to można Tutaj popodziwiać :wink: . Podoba mi się zwłaszcza pomysł z tymi zdjęciami, jeden z bardziej klimatycznych teledysków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak manga ? Nierozumiem może chodzi ci AMV z kawałkami jakiegoś anima a w tym przypadku Dragon Ball ? *heh ale ze mnie jest suczka :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie duże wrażenie wywarł teledysk Rammsteina do "Kein Lust"-- wyglądają dość realistycznie i jak pierwszy raz go zobaczyłem to pomyslałem, że naprawdę tak przytyli :)

Fajny był też "Smell like Nirvana" Werida Yankovica (chyba tak się pisze) totalna zlewka z teledysku "Smells like teen spirit". Bardzo fajnie zrobiona....:)

smells like nirvana :D musze se to gdzieś zobaczyć może być dobre ;PP fajny jest teledyk Rammsteina - Amerika :D hehehehe fajny pomysł :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostanio widziałem "Nameless" i "Duality" Slipknota, i musze powiedziec ze to ich najlepsze klipy jakie widziałem.

To za dużo nie widziałeś ;) Zobacz sobie Left Behind- to jest poprostu miód- najlepszy moim zdaniem clip SlipKnoT'a, ale jeszcze zobacz sobie Wait & Bleed (drugą wersje- z kukiełkami)

Oprócz tego "Hypnotize" SOAD'u przypadł mi do gustu.

Jako clip nie jest to dla mnie rewelacja, ale jako piosenka to fajna ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wait and bleed - Slipknot

Vermilion - Slipknot

Boom - System of a Down

Ale dwa teledyski, które mnie urzkły totalnie to:

Same old song - Pain, najprawdopodobniej, ze względu na kardiogram, który się tam pojawia. Ale ogólnie podoba mi się klimacik tego video

Kumba Yo - Guano Apes, kto widział ten wie, co jest fajnego w tym teledysku... ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vermilion - Slipknot

Nie przepadam za "Vol. 3" ale Vermillion (ale pt 2 :twisted: ) urzekło mnie. Nie dosyc, że chyba najfajniejszy kawałek na płycie (cholernie czuc klimaczik RHCP), to jeszcze miło skrojony teledysk. Taki leciutki, zwiewny... Chociaż mało pasujący do image'u S.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dosyć zadziwił teledysk Cradle of Filth "From Cradle to Enslave", jest naprawdę nieźle wykręcony, no i ten klimat...

PS. Co do wypowiedzi poprzednika to faktycznie "Vermilion Pt.2" jest utworem dość odbiegającym od reszty, ale jeśli chodzi o Vol.3 to wolę "Duality".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do klipów SlipKnotu to ja widziałem 5: Spit it out, Vermillion, Duality, Left Behind oraz Before I Forget. Wszystkie mi się w miarę podobają, ale najbardziej cenię ten teledysk do BiF za lekką tajemniczość ;] widziałem jak Ci kolesie wyglądają bez masek, mogliby w jakimś klipie wystąpić bez nich( w Vermillion chyba przez moment widać było ich twarze ). Poza tym lubię teledysk Rammsteina do "Links 2 3 4".

PS. Moim skromnym zdaniem "Vol.3" jest bardzo dobrą płytą, no ale o gustach się nie dyskutuje :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak manga ? Nierozumiem może chodzi ci AMV z kawałkami jakiegoś anima a w tym przypadku Dragon Ball ?
Niee to nie DB. Teledysk z filmikiem mangowym troche krwawym, ale bardzo fajnym, no i świetnie wykonane Hallowed by the Name Ironów.

Co do teledysków Slipknota, to polecam też teledysk do My Plague i Wait and Bleed, ale najfajniejsze są koncertówki...

Mnie dosyć zadziwił teledysk Cradle of Filth "From Cradle to Enslave", jest naprawdę nieźle wykręcony, no i ten klimat...
To obejrzyj jeszcze Her ghost in the fog--tam to dopiero czadowy klimat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale najbardziej cenię ten teledysk do BiF za lekką tajemniczość ;] widziałem jak Ci kolesie wyglądają bez masek, mogliby w jakimś klipie wystąpić bez nich( w Vermillion chyba przez moment widać było ich twarze ).

No BiF ma tą tajemniczość:D Widać tylko oko coreya, a wokół jest kilka masek.

Oni na żadnym clipie nie pokazują twarzy. Na początku te maski były dla animowości, ale gdy było juz ich dużo fotek w necie to te maski to tylko dla stylu;). W Vermilion absolutnie też nie pokazują twarzy tylko na chwile są pokazani w innych maskach. Takich "zwyczajnych" maskach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świezo po obejrzeniu Soulfly - Frontlines - i klip imho świetny, te rozmaite sposoby siania destrukcji robią wrażenie :P I podoba mi się sceneria w jakiej pokazywany jest sam zespół, lubię taki klimaty =]

Aaa - "I don't give a [beeep]" nigdy nie brzmiało tak pieknie jak w tym utworze :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście Twisted Transistor z nowej płyty KoRna?

Jak zobaczyłem pierwszy raz to myślałem że z krzesła spadnę!!!

Xzibit, Snoop Dog i jeszcze jakieś raperstwo wystąpiło w teledysku KoRna!!!

Co więcej grali główne role!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście Twisted Transistor z nowej płyty KoRna?

Jak zobaczyłem pierwszy raz to myślałem że z krzesła spadnę!!!

Xzibit, Snoop Dog i jeszcze jakieś raperstwo wystąpiło w teledysku KoRna!!!

Co więcej grali główne role!!!

Nie wiem skąd to oburzenie ;] Nie od dziś wiadomio, że KoRn trzyma z raperami etc. A sam pomysl teledysku jest przedni :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...