Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sHChypp

Klipy

Polecane posty

Heh... Co do Rammsteina, to mnie rozbroił "Keine Lust"... ALbo "Mein Teil"...Już może nie śmiesznie, ale też nie był zły...

Jednak ten nowy kawałek "Benzin" - to już nie to samo... Piosenka w miarę... Ale teledysk mi się nie podoba...

BTW. Bardzo dobry pomysł z tym topikiem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto uwielbia klasyczny teledysk Kredek "From Cradle to Enslave"?

(wszyscy podnoszą łapki w górę) tosz to świetny gore :> I niezapomniana scena "gry na smyczkach" :> kto widział ten wie kto niewidział niech zaciąga :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jop. Tandeta. Ogólnie teledyski Kredek są smacznie tandetne. I o to chyba chodzi... Czyż nie piękne są te tekturowe drzewka w "Her Ghost In A Fog" ?

A na www.hdpvidz.com wisi już nowe video Soufly. Frontlines. W 100% lepszy od "Carved Inside". Idwalnie przypomijący czasy "Territory". Narazie jestem po jednokrotnym obejrzeniu, ale i tak jestem pod kolosalnym wrażeniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa teledyski, które mnie zniszczyły.

No.1 Children Of Bodom- Every Time I Die

Hmm ten teledysk jest tak śmieszny i tandetny jak bardzo dobry jest ten kawalek. W teledysku niszczy poprostu wszystko, wspomne tylko o śmiesznym faceciku przebranym za Reapera biegającego po lesie z kosą i eksponującego swoje wygolone pachy Alexim ;]

No.2 Lordi (a wlaściwie to LOLDI :D) - Red Blood Sandman

Absolutny szczyt kiczu, chatka w lesie, grupa amerykanskich nastolatków a chwile po tym caly band poprzebierany za jakichś leśnych j.ebaków :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o teledyski to najwieksze wrazenie wywarly na mnie oczywiscie teledyski NIN. Poczawszy od najstarszych (ktore wchodza w sklad Broken Movie): Wish/Sin/Happiness in Slavery (szczegolnie ten ostatni radze ogladac na czczo:) ). Kazdy buduje klimat stosowny do muzyki: w Wish agresywny, w Sin... hmmm grzeszny. Genialny jest The Perfect Drug. (kawalek byl miedzy innymi na Soundtracku "Lost Highway") - bardzo fajne polaczenie roznych stylow, ciekawy image Trenta, genialny klimat labiryntu z zywoplotu... (Najlepiej po prostu zobaczyc). Podobnie teledysk do Urodzonych Mordercow - Burn. Ciezko to opisac. Motywy z dziecmi i rodzicami przeplataja sie z obrazami zwierzat, owadow, przekwitajacych kwiatow, plomieni i przemocy. Tak jak i w poprzedni stara sie pokazac jakas historie. Teledyski do The Downward Spiral z kolei roznia sie mocno od starszych. Sa glebsze. Dobrze ilustruja to co Reznor spiewa. (Szczegolnie lubie Hurt - rozkladajace sie zwierzeta, martwi ludzie, kto zna ten kawalek na pewno czuje klimat. Drugi genialny to oczywiscie Closer, w wersji nieocenzurowanej, ale nie bede pisal zeby nie siac zgorszenia.). Fragile to znow zmiana klimatow. Widzialem tylko jedne - We're in this together. Nie jest juz obsceniczny ani gorszacy. Ale po raz kolejny doskonale oddaje to o czym jest utwor. Najnowsze teledyski z With Teeth jakos mnie nie ruszaja. The Hand That Feeds to po prostu nagranie chlopakow jak graja, natomiast Only jest jakis hermetyczny.

Jesli chodzi o jakies inne to bardzo podobaly mi sie teledyski Tool'a. Chociaz ze zrozumieniem niektorych mozna miec problemy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa teledyski, które mnie zniszczyły.

No.1 Children Of Bodom- Every Time I Die

Hmm ten teledysk jest tak śmieszny i tandetny jak bardzo dobry jest ten kawalek. W teledysku niszczy poprostu wszystko, wspomne tylko o śmiesznym faceciku przebranym za Reapera biegającego po lesie z kosą i eksponującego swoje wygolone pachy Alexim ;]

No.2 Lordi (a wlaściwie to LOLDI :D) - Red Blood Sandman

Absolutny szczyt kiczu, chatka w lesie, grupa amerykanskich nastolatków a chwile po tym caly band poprzebierany za jakichś leśnych j.ebaków :D

Do tego ten black zły mroczniak ma na sobie trampki :) Taa... :)

Genialne teledyski ma Tool :) jeden poprostu mnie zniszczył, o takim ludku coi otwiera kuferek. Totalna psychodela :> insomia może to była... niewiem niebijcie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę dowiedzieć się jak się nazywa ten teledysk? Bo jednym z moich odchyłów jest mania oglądania psychicznych rzeczy(teledyski, bajki[salad finger forever] itp.)

Wytłumacz mi dwie rzeczy:

1) Czemu ja dostaję jakiejś dziwnej alergii na widok Twoich postów ?

2) Dlaczego nie potrafię wstawić ostrzeżenia ?

-scp

Przepraszam, postaram si8e by to juz nigdy sie niepowturzylo, i prosze o niewstawienie ostrzezenia.

Wyjasnienie: Niewiedziałem że nazwy tych teledysków tu padły bo nigdy niemam tyle czsu by przeczytac wszystkie ostatnie posty, przez co czytam 2-3 ostatnie. Jeszcze raz przepraszam, i prosze o niewstawianie ostrzezenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę dowiedzieć się jak się nazywa ten teledysk? Bo jednym z moich odchyłów jest mania oglądania psychicznych rzeczy(teledyski, bajki[salad finger forever] itp.)

Jesli chodzi o ten Tool, to stawiam na to ze chodzi o kawałek Sober. A jesli chcesz naprawde "psychiczne rzeczy" ogladac, to polecam moj post pare postow wyzej :P

KAŻDY teledysk Tool'a niesie ze sobą potężny ładunek szaleństwa i wynaturzenia...

A na posty Shadow'a nie ma sensu odpowiadać. Skoro nie umie czytać - to jest to jego problem. Szczerze obawiam sią o dalszą jego egzystencję na tym forum. :/

-scp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FixxxerDoomed

czy ktoś jeszcze pamięta teledysk do Unforgiven Metalliki? Ale ten 15- minutowy. Widziałem go może dwa razy w życiu, a od 1992-93 nie mam do niego szczęścia. Może dlatego, że tak rzadko go widziałem - stał się dla mnie kultowy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOKIO HOTEL... zbaczyłem, przewróciłem się, brechtałem i nakryłem nogami :) MATKO ! EMO PODBIJA ŚWIAT !... za niedługo zamiast Blokowisk będą Emowiska i wszyscy będą smutni i straight edge :> O jejku jejku czarodziejku (zapp cieszysz się co ?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wszyscy będą ...... straight edge

Ooooooo, to mi pasuje !! :]

Proponuję małą zabawę.

Wymieńcie trzy teledyski przy których najbardziej rotflowaliście... :] Klipy, które pokryją się z moimi dostaną Order Zrytego Szczypiora. Lub jego równowartość. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zassałem sobie z sieci kilka teledysków In Flames, żeby zobaczyć, jak się chłopaki prezentują w akcji. Najbardziej spodobał mi się Cloud Connected. Nie dość, że świetny kawałek, to jeszcze bardzo ddobry teledysk. Szczególnie od strony technicznej, realizacja jest bardzo ciekawa. Fajny jest motyw z kamerką przymocowaną do gitary, z owymi świetlnymi rozmyciami i przejściami kamery. Ogólnie to naprawdę jeden z najlepszych teledysków jakie widziałem (choć szczerze mówiąc nie bylo ich nazbyt wiele), o ile nie najlepszy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy teledysk nightwisha sleeping sun 2005 jest po prostu zajefajny ale morze to dlatego że lubie średniowieczne klimaty :P

Chłopie, czy Ty w ogóle przeczytałeś o co chodzi w tym topicu? Piszesz absolutne bzdury, wkurzając mnie z samego rana. Jedno zdanie to za mało coby zaistnieć na tym forum. Jeśli chcesz się tu utrzymać na dłużes, staraj się myśleć. Wbrew pozorom to nie boli...

BTW - Twój post w "Czego teraz słuchacie poleciał za bezczelny offtop...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mithu jest po prostu fanem ligi angielskiej :)

Ja natomiast pościągałem sobie klipy Paradajów z oficjalnej stronki... oczywiście żadna rewelacja, ale chociażby takie do The Last Time, Forever Failure czy Embers Fire mają swój klimat... No i jeszcze ta tańcząca murzynka w teledysku do So Much Is Lost - two thumbs up ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimatyczny to był Her ghost in the fog :) ah te kartonowe sople, A w przyrodzenie kopało From cradle to Enslave :) zawsze miałem słabość do gołych lasek robiących krzywfdę innym :>.

Piosenka Niphetamine jest obłedna, chociaż teledysk taki sobie (poza skurzaną sukienką dannego ! ja taką kurde kce !)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm najlepszy klip?Mam nadzieje ze tu kazdy moze miec swoje zdanie, bo inaczej przeciwnicy tego zespolu by mnie zabili :lol: . hmmm... napewno cos(wiem ze mnie wysmiejecie)z Cradle of Filth. Powiem dokladniej chodzi mi o Scorched Earth Erotica, moze dlatego ze widzialem malo klipow creadl`ow. Ale z tych co widzialem i ogolnie ze wszystkich co widzialem najlepszy. Czemu? Hmmm... Lubie takie "mroczne klipy"(konkretnie chodzi mi o klipy nazywane"psychicznymi"), a to jest jeden z niewieluch jakie znam. Pozatym do swietnego klipu jest swietna muzyka...a to w dzisiejszych czasach zadkosc.

P.S Jak gra Tokio Hotel, bo tyle slyszalem o tym zespole ale go nie mialem przyjemnosci sluchac. I czy to w ogole jest metal, bo osoby ktore o nim mowily niebyly metalowcami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ :lol:

Co tu dużo mówić, większość metalowych klipów ssie aż po same koole. Oglądalne zdarzają się bardzo rzadko... "Setting fire to sleeping giants" DEP np. bardzo daje radę. Klip dobrze oddaje treść kawałka, a jednocześnie idealnie pasuje do muzyki granej przez tę przezacną kapelę. No i wstyd się przyznać, ale "Nymphetamine" CoF mi się strasznie podoba. Jest to jedyny ich teledysk, w którym kiczowatość faktycznie buduje ciekawy klimat, a nie uczucie zażenowania. A przy okazji jest to też jedyny słuchalny kawałek brudaska Daniego.

Jesli chodzi o rotfl'owe wideoklipy... "Call of the Wintermoon" Immortala to je ono, zwłaszcza pan w czarodziejskiej czapie nie bierze jeńców. Jednakoż moim absolutnym faworytem w tej kategorii jest "Nic więcej", mało znanej polskiej kapeli Verba. Za każdym razem jak to widzę to leżę na podłodze :lol: Tylko nie wiem czy to w ogóle jest metal, bo kumpel, który mi to polecił nie był metalowcem :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOKIO HOTEL... zbaczyłem, przewróciłem się, brechtałem i nakryłem nogami :) MATKO ! EMO PODBIJA ŚWIAT !... za niedługo zamiast Blokowisk będą Emowiska i wszyscy będą smutni i straight edge :> O jejku jejku czarodziejku (zapp cieszysz się co ?)

A w mordę byś nie chciał dziubasku? :)

Raz, że TH to nie emo a jakiś podupcony pop, dwa że ci kolesie, zwlaszcza wokal to jakieś zniewieściałe pedały [polecam stronkę i zdjęcia na niej, nie padnijcie :)http://billkaulitz.blog.onet.pl/ ].

Chcesz emo? Posłuchaj Trophy Scars, Orchid itp. [wprawdzie to nie stricte emo, ale tego szajsu to nawet ja rzadko słucham :> ]

No, a tak żeby nie odchodzić od tematu - Ja od jakiegoś czasu jak sobie na dzieńdobry nie puszczę klipu In slaughter Natives - Clean Cathedral to jest niedobrze. Bardzo fajnie zrobiony, może trochę monotonny miejscami, ale ma swój klimacik :) . Można zdaje sie possać na officjalu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o rotfl'owe wideoklipy... "Call of the Wintermoon" Immortala to je ono, zwłaszcza pan w czarodziejskiej czapie nie bierze jeńców.

A co powiesz Misiu na Blashyrkh (Mighty Ravendark) z Battles In The North ??

Jak dla mnie jest to chyba najbardziej lol'owy klip jaki mi dane było obejrzeć...

Szczególnie ten cwał z gitarą po górskiej przełęczy... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...