Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LOL3K

FIFA 2006

Polecane posty

Witam witam, jak widać mam bardzo nie typowego problema z tą grą...no raczej nie ja, a mój starszy brat :(. Otóż...wczoraj szczęśliwy chłopak wrócił ze studiów z własnie nowo kupioną z Empiku Fifą 2006. Ale jego szczęście zanikło kiedy włożył płytke DVD do naszego napędu DVD, nośnik zamiast czytać dysk to tylko jakoś dziwnie skrzeczy i nic...brat próbował z 20 razy wkładać inaczej płytke i wciąż to samo...a o dziwo wszystkie inne oryginalne płyty DVD (np. GTA San Andreas, CD-Actiony itp.) działają bez problemu. Brat dziś poszedł do kolegi zobaczyć czy u niego działa...no i działa :shock: . To jaką oni znów typ płytki zrobili, że nam nie czyta? Posiadamy napęd pod nazwą:HL-DT-ST DVD-ROM GDR8161B (16x/48x DVD-ROM) firym LG. A jak wiem kolega mego brata posiada inny nośnik. Chciałbym jednak znać odpowiedz na moje pytanie bo martwię się, że jeszcze to samo będę mieć z Black & White 2 :| (ta sama firma EA więc te same płyty).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat próbował z 20 razy wkładać inaczej płytke i wciąż to samo...

Kurcze ja znam tylko 1 no gora 2 mozliwosci wkladania plyty CD/DVD do napedu :wink:

a o dziwo wszystkie inne oryginalne płyty DVD (np. GTA San Andreas, CD-Actiony itp.) działają bez problemu. Brat dziś poszedł do kolegi zobaczyć czy u niego działa...no i działa :shock: . To jaką oni znów typ płytki zrobili, że nam nie czyta? Posiadamy napęd pod nazwą:HL-DT-ST DVD-ROM GDR8161B (16x/48x DVD-ROM) firym LG. A jak wiem kolega mego brata posiada inny nośnik. Chciałbym jednak znać odpowiedz na moje pytanie bo martwię się, że jeszcze to samo będę mieć z Black & White 2 :| (ta sama firma EA więc te same płyty).

A tak na powaznie to moze byc problem z Twoim napedem. Moze jest stary, moze wystarczy laserek przetrzec. Ostatecznie wina moze wyc juz wyrabany Windows -> tu tylko instalka windy na nowo. Sam tak mialem ze 2 tygodnie temu. Nawet nie chcial sie wysunac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie:

Czy ktoś z forumowiczów moze mi powiedzieć jak zmienić w Fifie 06 obłożenie klawisza odpowiadającego za zwody??? I nie chodzi mi tu o klawiaturę (Shift jeszcze jakoś ujdzie) tylko o pada!!! Mam gamepada manty ;ma on 8 przycisków lecz nie posiada analogów ani przycisków START/SELECT więc już od paru dobrych lat musze grac w Fifę bez zwodów, PONIEWAŻ PANOWIE Z EA SPORTS NIE POTRAFIĄ NAJWIDOCZNIEJ DODAĆ DO MENU TAKIEJ OPCJI KTÓRA POZWALAŁABY ZMIENIĆ PRZYCISK ODPOWIADAJĄCY ZA ZWODY.

JA SIE PYTAM CZY TO KURDE TAKIE TRUDNE??? APELUJE WIEC DO TWÓRCÓW FIFY -NIE ODWALAJCIE FUSZERKI, NIE KAZDEGO STAC NA TAKIEGO PADA KTÓREGO WY ZALECACIE!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, nie da rady przypisac innych przyciskow na pada, juz sam probowalem i tez mnie to wkurzalo. Sam mam pada manty (chyba to wina pada, bo w niektorych grach nie jest on poprawnie wykrywany) wiec wiem jak to denerwuje. ale spoko stary, nie denerwuj sie;p, mimo wszystko mozesz uzywac zwodow krecac prawy drazek (po wlaczeniu oczywiscie opcji analog). co prawda trzeba sie przyzwyczaic do gry na drazkach ale powiem ci ze jak juz sie oswoisz gra sie duzo latwiej i lepiej biorac pod uwage rowniez mozliwosc korzystania ze zwodow, sprawdz sam i napisz czy ci dziala!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FixxxerDoomed
Witam witam, jak widać mam bardzo nie typowego problema z tą grą...no raczej nie ja, a mój starszy brat :(. Otóż...wczoraj szczęśliwy chłopak wrócił ze studiów z własnie nowo kupioną z Empiku Fifą 2006. Ale jego szczęście zanikło kiedy włożył płytke DVD do naszego napędu DVD, nośnik zamiast czytać dysk to tylko jakoś dziwnie skrzeczy i nic...brat próbował z 20 razy wkładać inaczej płytke i wciąż to samo...a o dziwo wszystkie inne oryginalne płyty DVD (np. GTA San Andreas, CD-Actiony itp.) działają bez problemu. Brat dziś poszedł do kolegi zobaczyć czy u niego działa...no i działa :shock: . To jaką oni znów typ płytki zrobili, że nam nie czyta? Posiadamy napęd pod nazwą:HL-DT-ST DVD-ROM GDR8161B (16x/48x DVD-ROM) firym LG. A jak wiem kolega mego brata posiada inny nośnik. Chciałbym jednak znać odpowiedz na moje pytanie bo martwię się, że jeszcze to samo będę mieć z Black & White 2 :| (ta sama firma EA więc te same płyty).

--weź ty mnie nie strasz bo ja mam taki sam napęd! a rozwiązałeś już swój problem? o ile wiem napęd ten obsługuje i "plusy" i "minusy", 4- i 8-gigowe, no, po prostu standard; może ta płyta zadrapana albo zabrudzona ;mi się nie raz zdarzało -wprawdzie na napędzie CD-RW -- że nie szła jakaś płyta, z którą np. kolega nie miał problemu; a z moim DVD nigdy jeszcze nie miałem kłopotów( a mam go od 2,5 roku); pierwsze co bym zrobił to wyczyścił napęd płytą czyszczącą (ręcznie to za dużo roboty :wink: ) i sprawdził dobrze płytę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze co jeden to mądrzejszy od drugiego :?

nie masz dwoch drazkow? to co ty masz za pada? jesli tak to juz na prawde lipa:/

Wyobraź sobie że nie mam. Sam jesteś lipa :evil: Mi tam wcale to nie przeszkadaza bo z analogów i tak mało co bym korzystał!!! A poza tym nie jestem jeszcze az tak rozrzutny żeby wywalać na pada 100zł tylko po to aby mieć 2 analogi bo bez nich ni porobie sobie zwodów w FIFIE. Chrzanie całe to EA SPORTS i ich pomysły (jak bede miał czas to napisze w komentarzach co mysle o tej FIFIE 2006- a jest co pisac)

grałem nim w demko i zwody miałem zwody ukrywają sie pod funkcja markowanie i to jest przycisk odpowiedzielny za zwód ze gracz robi takie niby koła nad piłką niby ze chce podac UFF... To by było na tyle.

Muszecie rozczarować... to by nie było na tyle!!! Jak jesteś taki odkrywczy to zagraj sobie w to demko na klawiaturze i wciśnij pare razy lewego Shifta ->sprawdź efekt a potem wcisnij pare razy to twoje markowanie i zobacz efekt... jak to zrobisz to porozmawiamy... To by było na tyle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie mecz i po skonczeniu naciskam DALEJ aby przejsc do menu i wtedy w tle slychac odglosy kibicow i nic nie mozna zrobic. Tzn dalej jestem w menu meczu (w tle powtorka) ale nie idzie mysza nic robic . Tylko reset pomaga. Przez to z zandego spotkania nie idzie wyjsc zawsze musze resetowac. Mial moze ktos cos podobnego i to zwalczyl?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze powiedzialem ze masz lipnego pada nie bylo zeby ciebie obrazic. A tak w ogole ja swojego pada z drazkami kupilem za 49 zeta a nie 100 jak ty mowisz, wiec nie wiem co to za wielki wydatek, a jak ci sie nie podoba fifa to nie graj w nia po prostu, chyba nie myslales ze EA SPORTS zrobi ja tak aby tylko tobie sie podobalo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałem nim w demko i zwody miałem zwody ukrywają sie pod funkcja markowanie i to jest przycisk odpowiedzielny za zwód ze gracz robi takie niby koła nad piłką niby ze chce podac UFF... To by było na tyle.

Muszecie rozczarować... to by nie było na tyle!!! Jak jesteś taki odkrywczy to zagraj sobie w to demko na klawiaturze i wciśnij pare razy lewego Shifta ->sprawdź efekt a potem wcisnij pare razy to twoje markowanie i zobacz efekt... jak to zrobisz to porozmawiamy... To by było na tyle

Ty nietoperku niedorobiony sprawdziłem u kumpla na orginale i dla mnie to wygląda tak samo nie wiem jak u ciebie jest z oczami ale ja mam wzrok świetny bo trenuje strzelectwo więc... jak to powiedziałeś... możemy porozmawiać ciekawe co powiesz :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pada sie nie znam jak to sie fachowo wszystko nazywa, ale ma krzyzaka 4 standardowe przyciski, dwie galki i 4 przyciski na tylnej scianie. O ile krzyzak i pierwsze 4 latwo rozszyfrowac o tyle te z tylu to nie za bardzo wiem za co odpowiadaja, gdzie jest przyspieszenie i "w"-podanie na dobieg. Czy idzie zmieniac padem taktyke jak na klawie? Jak sie ktos na tym zna czy rozszyfrowal to bylbym wdzieczny za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...