Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LOL3K

FIFA 2006

Polecane posty

ja posiadam jeszcze inny problem otuż mam juz za sobą 5 sezonów w tym w jednym zostałęm wyżucony z ASmonako, i teraz tak znowu ich wybrałem ale juz jest okej bo wtedy budrzet przekraczałem, ale wcześniej wybrałęm PSV i do wyboru miałem sponosora który najwięcej dawał ze wszystkich 4780cr. a PSV potrzebuje na pensje 6000cr z kawałkiem i co jak ja mam niby zorbić żeby nieprzekroczyc budżetu to jest niemożliwe czy niebędzie lepszych sponsorów??? bo przecierz jak będe grął milanem to tam juznapewno dla zawodników będą potrzeben 5 a nie 4 cyfrówki cr. i jak ja mam sie tam niby wyrobić :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turok :arrow: Po pierwsze, oprocz gotowki za kazdy mecz u siebie, ktora daje sponsor, dostajesz rowniez od niego kase (premie) za dodatkowo zdobyte tytuly (np. puchar danego kraju, lige mistrzow itp.). Tak wiec nawet jak masz wieksza pensje niz dochody od sponsora to nie jest zle.

Po drugie - aby zwiekszyc wplywy z biletow mozesz poniesc ich cene (pod warunkiem ze kibice cie lubia) i zmodernizowac stadion (na to jednak potrzeba troche gotowki ale warto zainwestowac).

Po trzecie - mozesz sprobowac obnizyc wydatki na pensje poprzez renegocjacje kontraktow z zawodnikami (obnizajac im gaze) albo tez po prostu pozbyc sie najdrozszych zawodnikow i postawic na tania ale utalentowana mlodziez :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, ale czy w demie masz tryb menadżerski i polski komentarz? Demo to nie pełna wersja a tylko przymiarka do niej, która nie zawsze w 100% oddaje klimat produktu finalnego.

Tak, ale ty marudziles ze fifa 06 jest bez polotu, bez przyspieszenia itp... a to w demie da sie sprawdzic (co mogles zrobic przed zakupem gry).

Tak w ogole nie zgadzam sie z toba ze jest gorsza od poprzedniczki. Mi sie gra lepiej, oprocz czasami wqrzajacym systemem podan nie widze jakis denerwujacych bledow wiec jest ok. poprzednia fifa za to byla za bardzo przewidywalna, wystarczylo pograc kilka godzin i wiedziales dokladnie co komputer zrobi, jak sie zachowa w obronie itp, tutaj po rozegraniu grubo ponad 100 meczy ciagle komp mnie zaskakuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam standardowe sterowanie i podkręcam piłkę gdy wcisnę z+d. Nie widać tego tak jak np w Fifa 2002 World Cup, ale piłka napewno jest podkręcona. A tak przy okazji pisze się rzut a nie żut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem jedno jak sie wykonuje te wolne :?: :?

Ja zawsze gdy je wykonuje to kilkam strzal i strzalki na hama i jakos to leci ale zazwyczaj bramkarz lapie albo wybija bo pilka przelatuje gedzies poza bramka wie ktos jak sie to wykonuje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden, jedyny, najskuteczniejszy sposób - na łoko. Jeśli np. piłka ustawina jest tak, że zasłania nieco słupek, to jest duże prawdopodobieństwo, że tam poleci. Następnie - jeśli chcesz piłkę strzelić ostro po ziemi, to naciśnij strzałkę na dół - tak się ustawia. To naprawdę nie jest trudnie. :)

Poćwicz na treningach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...I najlepiej jesli trafisz w niebieskie pole. Wtedy strzał jest najsilniejszy i stosunkowo celny. Nie rozumiem dlaczego tak wielu narzeka na wykonywanie wolnych w nowej Fifie. Jesli o mnie chodzi- ponad 60% rzutow wolnych zamieniam na bramki, trzeba sie tylko przyzwyczaic :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak poziom trudności prezentuje demo zamieszczone w CDA bo jak wszystko w demie wygrywam to według was na jakim poziomie zacząć grać w FULL kariere :?:

Ja w demie strzeliłem 2 razy raz rakieta w poprzeszkie i super GOOL a drugim razem piłka od słupka a bramkasz (sobą) dobił.

Nie mam skutecznego sposobu na WOLNE jak się podkręca jusz wiem (c puzniey SHIFT <-,-> i D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi cos te tricki i zwody nie wychodza. Niby klepie tymi strzalkami i SHIFTEM ale wyjdzie mi raz na 10 razy.

Moze ktos podac jak dokladnie to sie robi?

A poza tym to o co chodzi z bramkarzem mojej druzyny gdy przeciwnik wykonuje rzut rozny a ja chce zeby moja "lapacz" wyszedl i wybil/zlapal pilke? - wciskam klawisz W ale przewaznie wychodzi ale nie wyskakuje i tamci wbijaja gola glowka :(

Co do wolnych to tez nie udaje mi sie strzelic bramki. Podkrecac umiem, celuje idealnie w okineko ale i tak bramkarz zawsze wylapie lub odbije bo pilka jakos tak wolno leci :( (mimo ze wciskam power kiedy trzeba).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi cos te tricki i zwody nie wychodza. Niby klepie tymi strzalkami i SHIFTEM ale wyjdzie mi raz na 10 razy.

Moze ktos podac jak dokladnie to sie robi?

Najpierw kierunek, potem [shift]. Refleksu nie masz?
A poza tym to o co chodzi z bramkarzem mojej druzyny gdy przeciwnik wykonuje rzut rozny a ja chce zeby moja "lapacz" wyszedl i wybil/zlapal pilke? - wciskam klawisz W ale przewaznie wychodzi ale nie wyskakuje i tamci wbijaja gola glowka :(
Wychodź tylko wtedy, gdy piłka leci do napastnika ustawionego na lini bramkowej, bo inczej nic nie wskórasz. Aha - nie wciskaj [W] od razu, tylko poczekaj, aż piłka będzie bliżej przeciwnika.
Co do wolnych to tez nie udaje mi sie strzelic bramki. Podkrecac umiem, celuje idealnie w okineko ale i tak bramkarz zawsze wylapie lub odbije bo pilka jakos tak wolno leci :( (mimo ze wciskam power kiedy trzeba).
Jeśli trafisz paskiem siły na niebieską część, to wszystko powinno być ok.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie,rozumiem ze fifa to nie jest zła gra le jak mozna w nią tyle grac kiedy mozna załączyć PESa5 :?: :?: :?: bądźmy szczerzy fifa ma się przy PESie "rodzina zastępcza" przy "rodzinie soprano".....

po prostu EA sports musi udać się do studia Konami Tokyo na korepetycje, bo porównanie tych ger jest w sumie bez sensu.... w fife grasz bo nie masz aktualnie innej piłki a w PESa grasz bo nie jesteś w stanie wytrzymac chwilki bez ponownego meczyku..... 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! pszeszukałem cały temt ale nic nieznalazłem ne temt programiku do odczytu bądz bezpośredniego zapisu na fomat wmp reaplayi bądz nagrywania na bierząco spotkania, jeśli ktos posiadął by takie informacje z góry za nie dzięki. Otóż montuje filmik na temat fify do szkoły, i niezbędny mi jest ten programik gdyz jeszcze brakuej mi około 5 minut filmiku a reaplai mam w brud, jeśli później będziecie chcieli a mi sie uda moge go wstawić do lodówki byście sobie go ładnie obejżeli pozdro!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,4 GHz, GF4Ti2. 768 MB RAM. Na tej konfiguracji Fifa mi się zacina niezeleżnie od ustawień graficznych. Na poczatku bardzo wolno dzialalo samo menu. Co warte odnotowania, menu PRZED załadowaniem stanu gra działało prowidłowo. Po załadowaniu strasznie sie wlecze. Później wgrałem jakiegoś tam patcha na nowe piłki, czy coś takiego. Fifa sie sypneła. Skopiowałem save-y usunąłem Fife i wgrałem od nowa. Jakoś tak sobie poleżała, bo akurat grałęm w PES. Teraz wróciłem do Fify, przekopiowałem stary seav-y i zacina się nie tylko MENU ale już nawet sama gra. A może tylko mi sie tak zdaje po grze w PES... Niemożliwe. Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zorbić? :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...