Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LOL3K

FIFA 2006

Polecane posty

To znaczy? Dokładnie nie wiem, które procesy mogę powyłączać, a które nie. Nie włączam niczego żrącego, a 768 RAM to chyba wystarczajaca ilość?

Procesy:

taskmgr.exe

ę5.0001

nvsc32.exe

ctfmon.exe

rundll32.exe

iTunesHelper.exe

jusched.exe

realsched.exe

mmtask.exe

SOUNDMAN.exe

iPodService.exe [ocb? nie mam iPoda]

Amoumain.exe

explorer.exe

spoolsv.exe

svchost.exe x4

lsass.exe

services.exe

winlogon.exe

csrss.exe

smss.exe

vsmon.exe

wdfmgr.exe

svchost.exe

Uff... To było by na tyle :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ę5.0001

ctfmon.exe

iTunesHelper.exe

jusched.exe

realsched.exe

mmtask.exe

SOUNDMAN.exe

iPodService.exe [ocb? nie mam iPoda]

Amoumain.exe

lsass.exe

winlogon.exe

csrss.exe

svchost.exe

Powyższe raczej możesz. Ale i tak się nic nie stanie - po resecie bedzie tak samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z EASO a dokładnie to z aktualizacją. Jak wybieram grę sieciową to wyskakuje komunikat, żeby sciągnąć uaktualnienie no to klikam na OK później musze klinąć na przycisk START i tu jest lipa bo pisze na dole takie coś:

Próba nawiązania połączenia FTP...

Pobranie manifestu nieudane:easo_patch_2.txt

Mam oczywiście pierwszego patcha do easo. Jeśli się nie mylę to chyba trzeba ściągnąć ten plik >easo_patch_2.txt<. Niestety na necie tego nie znalazłem, więc ręcznie się nie da. Jak ktoś wie jak się z tym uporać to proszę o odpowiedź.

Z góry THX.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema podczas ładowanie wyników meczu i finalizacji transferów po meczu w trybie kariery gram mi sie wyłancza bez zadnego komunikatuo błędzie

Rozumiem ze masz orginala?

Jesli wczesniej dogrywales jakies pilki, stroje etc. i nie urzyles Fatbh Builder to moze tak byc. Jest tez taki bug, ze w ktoryms kolejnym sezonie kariery cos takiego moze miec miejsce. Jesli robi ci sie to tylko po jednym meczu to moze sprobowalbym symulacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wchodzisz do gry, to pisze z kiedy jest aktualizacja i na jakiej stronce mozna zassać nowe. Pisze? Na pewno.

Na TEJ stronce są patche, wśród nich kilka na najnowsze składy.

W razie czego - odpal fifę, gdzieś na początku na tym żółtym tekście pisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż: potrzebuję save do FIFY 06, który odblokowuje wszystkie dodatki, albo jakiś kod dający ten sam efekt. (W środę wujcio ma ślub i chata wolna, a FIFĘ mam od wczoraj dopiero i nie zdążę przejść wszystkiego, a nie ma sensu grać, jeśli nie ma się odblokowanej ligi mistrzów itp.) Razz Byłbym wdzięczny, jeśli ktoś podałby mi stronę z sejwem do niej. Przypominam też sobie, że chyba sejw był też w którymś numerze CDA, ale nie jestem pewny.

Aha, jeśli ktoś posiada takiego sejwa, to to mój mail: hattman@wp.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie mecz i po skonczeniu naciskam DALEJ aby przejsc do menu i wtedy w tle slychac odglosy kibicow i nic nie mozna zrobic. Tzn dalej jestem w menu meczu (w tle powtorka) ale nie idzie mysza nic robic . Tylko reset pomaga. Przez to z zandego spotkania nie idzie wyjsc zawsze musze resetowac. Mial moze ktos cos podobnego i to zwalczyl?

Miałem ten sam problem i pomogło, gdy zainstalowałem Win XP(wcześniej miałem 98 ). Jeszcze wtedy nie mogło sie edytować danych. Chyba to jest jedyne wyjście jak chcesz pograć w FIFĘ 06.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mecz się zkończy W fifie, u mojego kolegi lecą powtórki w menu.

ja porzyczyłem od niego orginała zainstalowałem gram sobie i jak sie skończy mecz to niema powtórek jest tylko taka trawa w menu .. Co jest? :?:

Zapewne klikasz enter i pokazuje się menu, nie? Nie klikaj enter i odrazu po meczu, gdy tam wszystko minie, bedą lecieć powtórki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś gdzie znajduje się opis i to jak zrobic triki oraz jak strzelić rzut wolny.

-Dół+Prawo+Shift powinno wyjść 360.

-jak piłka do ciebie leci po ziemi to naćiśnij Z i zawodnik przepuści piłkę

-Trzymasz C i wciskasz D(markowanie strzalu)

Dalej nie pamiętam. Zazwyczaj robi się triki przyciskami: Z,X i C.Co do wolnych, to nie wiem. Ja zawsze wiedziałem kiedy puścić D :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...