Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LOL3K

FIFA 2006

Polecane posty

A ja mam taki problem:

Cała fifa działa bez zarzutow, tylko gdy chce sobie pograc na sieci wchodzi mi juz w to czerwone menu, loguje sie, juz jestem zalogowany tylko nie moge grac bo kaza mi wpisac "kod rejestracyjny gry". No to wpisuje kod ktory jest nadrukowany na instrukcji i twierdzi ze kod jest niewlasciwy. Why? :(

EDIT: ok, wszystko dziala juz :)

EDIT2 - prosze nie zaczepiac mnie na gg i nie prosic o kod rejestracyjny do fify06 bo i tak nie mam najmniejszego zamiaru go dawac!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze powiedzialem ze masz lipnego pada nie bylo zeby ciebie obrazic.

dobra wiem o tym :P

A tak w ogole ja swojego pada z drazkami kupilem za 49 zeta a nie 100 jak ty mowisz, wiec nie wiem co to za wielki wydatek,

>>> a co to za pad jesli moozna zapytac??

a jak ci sie nie podoba fifa to nie graj w nia po prostu,

>>>a gdzie ja mówie ze mi sie fifa nie podoba??? Ja napisałem tylko ze jak bede miał czas to napisze o zaletach i wadach fify!!!

chyba nie myslales ze EA SPORTS zrobi ja tak aby tylko tobie sie podobalo...

>>>tak myślałem tak :twisted: . A tak na serio to niech ktoś mi powie jaki jest powód nie dodanmia przez twórców możliwośąci zmiany przycisku odpowiadajacego za zwody???

Ty nietoperku niedorobiony

Nie bede tego komentował!!! Może jakiś modek to sam dostrzeże.

prawdziłem u kumpla na orginale i dla mnie to wygląda tak samo nie wiem jak u ciebie jest z oczami ale ja mam wzrok świetny bo trenuje strzelectwo więc...

>>>z oczami u mnie nie najlepiej ale potrafie zauważyć że zwód kryjący się pod przycikem "markowanie" nie jest tym samy co zwód na Shifcie!!! Zapewniam cie, że tak jest.

jak to powiedziałeś... możemy porozmawiać ciekawe co powiesz

No właśnie powiedziałem jak jest. Weź naprawde sprawdź to co powiedziałem bo inaczej nie dojdziemy do porozumienia :wink:

A tak poza tym ja was nie chce obrażac wiec nie wyjeżdżajcie tu na mnie bo ja nie jestem zdenerwowany na was tylko na EA więc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze mozna zapytac, juz Ci mowie: Universal Double Shock 2, jesli masz 117 numer CDA mozesz go nawet zobaczyc na obrazku, jest na 127 stronie...

Chrzanie całe to EA SPORTS i ich pomysły (jak bede miał czas to napisze w komentarzach co mysle o tej FIFIE 2006- a jest co pisac)

Z tego wnioskuje ze nie podoba ci sie FIFA, no ale moze Ciebie zle zrozumialem

Z reszta sam sie wsciekalem, zanim odkrylem jak sie robi zwody na padzie, ze nie mozna ustawic wszystkich funkcji klawiszowych tak jak sie chce i mialem nadzieje ze w koncu to poprawia, bo o ile dobrze pamietam zawsze byly z tym problemy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wnioskuje ze nie podoba ci sie FIFA, no ale moze Ciebie zle zrozumialem

No powiedzmy że nie jest to wyraz frustracji sama grą tylko pewnymi babolami które wydają się być tak oczywiste a poprawiane nie są.

Mam jeszcze jedno pytanie czy wie ktos jak zmusić gra do tego by po każdym wyłaczeniu nie kasowałą ustawień przycisków?? To jest sami przyznacie nieco irytujace.

EDIT: spoko surfer; no problem ja tez troch przesadziłem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam dwie prosby:

1) jak sie ustawia jezyk polski w grze, bo na poczatku, gdy sie gra wlacza nie ma flagi polskiej

2) czy istnieje jakis patch czy cos co sprawi ze w mojej wersji fify bede mial komentarz Szpakowskiego?

Z gory dzieki

?! Przecież w wersji jest kilka języków z rodzimymi komentarzami! Powiem tak: weź FIFĘ 06 (tą co masz) - położ na imadle (tak, aby jej środek miał luz na dole), weź młotka i.... Przecież pirat nie będzie ci potrzebny, nie? A teraz do sklepu po oryginała.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, że przy jakimkolwiek wybieraniu (język, liga, klub) leci mi cały czas w lewo. Ani odłączenie, ani kalibracja pada nie przyniosły efektu. Mam klawiaturę USB podłączoną przez przejściówkę do złącza PS/2. Nie mam pojęcia, od czego to może być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Murawa na każdym stadionie u mnie wygląda tak samo tzn. nie ma pasów żadnych tylko jednolita brzydko zielona powierzchnia wogóle nie podobna do trawy. Moja karta graficzna to GeForce2 MX 400. Gram na rozdziałce 1024:768 i najwyższych detalach, więc wina nie leży po stronie ustawień, sterowniki mam chyba optymalne bo na innych nie mogłem grać w FIFE 2005.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...