Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Forumowe "Pod Obstrzałem" 2

Polecane posty

Colidor

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum?O, moderator.

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar?Władza. :]

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz?Chyba wiek. ;)

A co zabrałbyś/zabrałabyś?Fascynajcę RPG, bo do końca nie mogę się przekonać do nich. ;)

Co Cię w nim/niej zachwyca?Wysyła privy, zamiast od razu ładować bana.

Co Cię w nim/niej śmieszy?Nothing.

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas?Konsolka?

Czego mu/jej życzysz?Czego tylko sobie życzy.

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego?Supermoderator, z którym można swobodnie podyskutować na ś.p. FoS. :P

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: Dzięki za priva! ;P

Ravenik

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum?Again Dragon Ball.

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar?j/w

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz?Kompa.

A co zabrałbyś/zabrałabyś?Kompa

Co Cię w nim/niej zachwyca?ś.p. 64

Co Cię w nim/niej śmieszy?j/w

.Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas?Na boisku.

Czego mu/jej życzysz?Boiska przy domku

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego?Ma Farenheita i nie chce dać.

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: Pożycz Farenheita!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colidor

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? o! to ten upierdliwiec :wink:

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? eee tak naprawdę mi się nie podoba...

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz? kajdanki, umiejętnosc mówienia tego, co się mysli, i troche... trochę...eee niewazne

A co zabrałbyś/zabrałabyś? łatwosc pisania, umiejetnosc ukrywania wsciekłosci

Co Cię w nim/niej zachwyca? jest słodki, gdy jest podpity :twisted:

Co Cię w nim/niej śmieszy? pykanie

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? zapewnie grając, czytajac w małym pokoiku daleko od wampirów energetycznych

Czego mu/jej życzysz? spokoju i smiałosci

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? bo jest u niego Tweety :wink:

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: Colidor wyluzuj :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokomentujemy sobie...

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum?Tak długo, a tak mało.

>Bo tu nie ilość, a jakość się liczy, ziąąą (względnie homie ;]).

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? Fajny, mangowy

>No ba, ja go szukałem całe 2 minuty.

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz? Nie mogę dać, wiele Ci...

> Ci, hmmm...

A co zabrałbyś/zabrałabyś? W sumie czas by mi się przydał.

> Czas? Bierz, mam całe 2 minuty wolne.

Co Cię w nim/niej zachwyca? Mam tyle samo lat co On ^^

> ...a tak mało samozaparcia?

Co Cię w nim/niej śmieszy?Mam tyle samo lat co On

> ...a sypnąłeś więcej wazeliny niż ja w całym życiu? :wink:

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? Czyta, ogląda, kisi... (Never mind)

> wazelinę kiszę, nie wiem jak, ale kiszę.

Czego mu/jej życzysz? Bądź więcej na FA.

> Paaanie, ja tu codziennie. Taki biedny mały chłopczyk z tyłu sali :P Z włosami zarzuconymi na twarz :twisted:

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego?Bo to mało lat jest. (przyganiał kocioł garnkowi )

> N/C

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: On tak naprawdę wygląda: Diakon naprawdę

:rotfl:

I taka refleksja - po co mnie obstrzeliwujesz, skoro znasz tylko moj wiek?

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? Hmm, osoba bardzo religijna na FA (zasugerowałem się ksywką, hehe)? To się nie może udać

> Pozory mylą, co nie? ;]

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? Jego avatar nie wzbudza we mnie większych emocji.

A mi się podoba, o!;]

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz? Pfff, a figę

Bo i ja nic nie chcę;] Mam wszystko, co chciałbym mieć.

A co zabrałbyś/zabrałabyś?Po długim namyśle stwierdziłem, ze chyba tylko naprawdę fajnego bloga

Eee tam, fajnego. Ciągle nie jest taki, jaki miał być.

Co Cię w nim/niej zachwyca?... Z całym szacunkiem - wolę dziewczynki

Eee, to ksiądz mnie zaprosił do siebie na dyskusję, pomimo że woli dziewczynki :P

Co Cię w nim/niej śmieszy? Tekst o siostrze z bloga. Jeden, wielki ROTFL. Mam nadzieję, że zainteresowany wie o którym mówię

A wie, wie. Zresztą siostra pozostała przy tym.

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas?Tradycyjnie nie odpowiem na to pytanie.

Eee, całe 2 godziny do obstawiania, to nie tak dużo.

Czego mu/jej życzysz?Żeby jego blog zobaczył jakiś dziennikarz, napisał o nim, dał linka na okładkę, etc ;P Ech, tak na serio to będzie tradycyjnie - udanej edukacji życzę.

No problem. Niech mi ktoś zażyczy np. 1 mln zł, bo z tym będzie trudniej.

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego?Paaaaanie, a bo ja wiem?

A ja?

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: Wpadaj częściej na FA

Dobra, dobra. To raz na dzień nie wystarcza? :P

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum?Nowy

Hehe, szczegolnie biorać pod uwagę datę wstąpienia na forum :D

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? Myślę sobie "o! Diakon znów coś napisał" O! mam nowe pytanie. "A co myślisz potem?":P

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz? A zasadził Ci ktoś kiedyś... kwiatki w ogrodzie? Taaaaak. Nie tylko kwiatki, nie tylko w ogrodzie ;]

A co zabrałbyś/zabrałabyś?Nigdy niczego nie zabieram słabszym :]

Silniejszym, chciałeś powiedzieć 8)

Co Cię w nim/niej zachwyca? Mnie zachwyca tylko bicie rekordu skoczni przez Małysza.

Dużo się już nie pozachwycasz.

Co Cię w nim/niej śmieszy?hehhhh ... nic. ehhhh buhahah :]

No i dobrze. Bo to, panie, mhrok szkahrłatem przeplatany

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas?Lezy na kanapie i liczy zwłoki much na suficie? Ę?

Zwłoki liczę, owszem. Ale w SA :P

Czego mu/jej życzysz?Zdrowia, szczęścia, pomyślości.

Zażycz ty mi lepiej tego wspomnianego miliona, albo innej kwoty większej niż wspomniana ;]

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego?Apfff... jeśli ktoś osiągnął poziom > 100 postów, to jest trendy.

Każdy, kto ma nicka Diakon, jest trendy, methinks 8)

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: On tak naprawdę wygląda????????? Diakon naprawdę ????? :rotfl: ?

]Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum?Dziwna ksywka jak na forumowicza...

Ha, a jaka dziwna ksywa dla snajpera w CSie.

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar?Troche potargane włosy .

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz?Możliwość mieszkania w tak pięknym mieście jak BDG.

Wolę moją wieś i Ś-cie.

A co zabrałbyś/zabrałabyś?No może, możliwość mieszkania nad morzem, ale tylko sezonowo .

Świnoujście fo' life, homie. :wink: I nie tylko na lato

Co Cię w nim/niej zachwyca?Chyba w tej kwestii poprę Cypa .

Co Cię w nim/niej śmieszy?Gdyby tylko mógł wziąść udział w wycince lasu ...

Da się zorganizować.

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas?Prowadząc swojego słodziootcieko blogaska .

ŻaRtOOjEsh?

Czego mu/jej życzysz?Może zdania egzaminu gimnazjalnego

Złożcie się lepiej na ten milion dla mnie.

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego?Wszyscy urodzeni w 1990 są trendy. To aksjomat ^^.

Błąd. Wszyscy urodzeni trzynastego i to marca są trendy.

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niejIMHO akcja z obiadem i gularzem była świetna !

A chciałbyś, żeby ci się coś takiego napatoczyło? :wink:

1. Pierwsze co pomyślałeś, gdy zobaczyłeś jego na forum?

Cardinal rozpoczął rodzinny interes?...

2. Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego avatar?

Właściwie jest mi obojętny. Z tendencją do 'obrzydliwy', ale ciii... Przyganiał kocioł garnkowi :P

3. Co byś mu dał co posiadasz?

Prostotę ducha i wiarę w Naszego Pana Chrystusa . Poważniej: trochę ironii i czegoś jeszcze. Ale tego publicznie nie powiem. Acha, zapomniałbym: stały, szybki internet. Ironii poproszę ze dwa kilo. Internet? Dawaj, ale to już.

4. A co zabrałbyś?

Właściwie, to nie zastanawiałem się nad tym. Może tablet, który zamierza mu siostra kupić? Już kupiła, JUŻ.

5. Co Cię w nim zachwyca?

I dunno.

6. Co Cię w nim śmieszy?

Hm... Może wygląd? Te, daj ty mi swoją fotę, to się pobawimy :P

7. Jak wg. Ciebie spędza lub powinien spędzać wolny czas?

W sumie to zbyt często użala się nad sobą. A nie powinien. Tajest. Decyzja podjęta i wdrożona w trybie natychmiastowym już przedwczoraj :P

8. Czego mu życzysz?

Szczęścia, panie. Szczęścia. To też.

9. Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego?

Nie. Bo taka dzisiaj jest średnia odpowiedzi. Konformista, o!

10. Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego:

Upominaj się o płyty, bo ciągle zapominam... Będziesz miał z tym piekło :P

...to gdzie ten milion? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COLIIIDOR!

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum?

Jak on do licha zgadł tak szybko przecieki?

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar?

Jakiś taki stary zrobił się ten jego avik :P

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz?

Wyremontowaną łazienkę ;] no i trochę wolnego czasu, żeby mógł grać w

RPG-i i… trochę luzu! :D (nie mogłem się powstrzymać ;] )

EDIT: Ofkoz dałbym mu rower! :D żeby sobie kondyche wyrobił (mieśnie nóg przypakował ;]) i doświadczył tego boskiego zajęcia :D

A co zabrałbyś/zabrałabyś?

Dar do pisania (którego nie mam) no i kolekcję RPG-ów :)

Co Cię w nim/niej zachwyca?

Dar do pisania…

Co Cię w nim/niej śmieszy?

Niektóre notki na blogu ;]

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas?

Wolny czas? Phi, on tylko pracuje :P

Czego mu/jej życzysz?

Wszystkiego najlepszego :)

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego?

Trendy. Bo tworzy mój ulubiony magazyn.

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej:

Brak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SolariS

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? Moderator, a jaki spokojny :)

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? hmmm...

Sloneczko z clipartów corelowskich...

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz? odrobinę więcej złośliwości

A co zabrałbyś/zabrałabyś? umiejętność zachowania stoickiego spokoju

Co Cię w nim/niej zachwyca? że tak trudno go zdenerwować

Co Cię w nim/niej śmieszy? raczej nic

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? bywać częściej na forum

Czego mu/jej życzysz? realizacji zamierzeń

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? nie znoszę tego słowa, nie wypowiem się...

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: Zaglądaj tu częściej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colidor

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? A nie wiem nawet...Na początku to go nie widziałem.

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? Hihihi...Ten elf ma czerwone oczy :D

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz? Hmm...Wiecej cynizmu, zdziebke cierpliwosci, a przy okazji nie-certolenie sie z bucami :)

A co zabrałbyś/zabrałabyś? Okazje na ciepla posadke :P No i moze wyksztalcenie, bo nie chce mi sie tego studiowac, a on juz to wie :P

Co Cię w nim/niej zachwyca? Ekhm, zwazywszy na aktualne rządy, nie wypowiem sie, bo zrobia ze mnie geja :P

Co Cię w nim/niej śmieszy? Reakcje na tekst "Colidor, wyluzuj"

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? Z żoną ;> And I shall say no more :P

Czego mu/jej życzysz? Yyych. Jak bedzie pisal dobre teksty to posadki. Jak nie - to cos tam sie znajdzie ;>

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? Colidor? On jest i trendy i jazzy i si MUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA <demoniczny smiech>

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: Wybacz mi makabryczny i wyjatkowo ponury zart, ale...WYLUZUJ :twisted:

SolariS

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? Dżiz...Co za bezguscie :D A potem - o, jaki kontrast :D

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? Gotycki taki, mroczny, ponury i mizantropijny :P

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz? Cynizm? Eee...juz ma za duzo :D Hmm...Moze czasem radosnie optymistyczne spojrzenie na swiat, mimo ze wszedzie plynie gnoj, fekalia i uryna^_^

A co zabrałbyś/zabrałabyś? Hmm...Moze troche ripost, bo ja ostatnio bywam nie cyniczny, a zwyczajnie chamski ;)

Co Cię w nim/niej zachwyca? Rotfl...Znowu to pytanie. Hmm...No moze konsekwencja w realizowaniu swojej postawy :)

Co Cię w nim/niej śmieszy? Jak gdzies stwierdzil ze chcialby miec moja inteligencje @_@

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? Otoczony hostessami, pielegniarkami, nauczycielkami, siostrami zakonnymi, uczennicami - choose your fetish, err, I mean destiny :P

Czego mu/jej życzysz? Uhuhu...No idea. Zeby mial to co chce :)

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? Moze raczej anti-jazzy? :D

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: Cheer up! Life's a whore :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colidor

Pierwsze co pomyślałeś, gdy zobaczyłeś go na forum? Ten człowiek na pewno jest z redakcji, nie wiem czy pisze teksty, ale na pewno się tam kręci. ;) A potem pisałem rekomendację Colidora Qn'ikowi... To było obrzydliwe. Równie dobrze mógłbym napisać pozwolenie Smugglerowi na udzielanie się w AR...

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego avatar? Początkowo to był groźny jak Szaitisowy Amstaff, ale po spotkaniu jakoś mu ładniej zaczęło z oczu patrzeć :)

Co byś mu dał co posiadasz? Trochę dystansu do - przepraszam za wyrażenie - jełopów. Szkoda nerwów ;)

A co zabrałbyś? Kreatywność, zaradność, inteligencję, kreatywność, zaradność i kreatywność.

Co Cię w nim zachwyca? Wszystko powyższe i wiele innych cech.

Co Cię w nim śmieszy? W nim - nic, kompletnie nic.

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien spędzać wolny czas? Przede wszystkim powinien go mieć, a jak ten warunek zostanie spełniony, to nie będzie problemu ;)

Czego mu życzysz? Świętego spokoju - a konkretnie wszystkiego, co do jego osiągnięcia (ok, nie wszystkiego, bo żona... eee, nieważne.)

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? "sick" to był autor tego pytania. Nieuleczalny przypadek.

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: Taki doświadczony życiowo człowiek jak ja na pewno świetnie pokierowałby życiem takiego "nooba" jak Colidor, ale będę wredny i mu nie pomogę, o! Pozdrawiam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colidor

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? Szczerze mówiąc nie pamiętam, bo to dawno było...

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? Pasuje do tego co Colidor reprezentuje sobą na Forum :)

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz? Trochę wolnego czasu - bo jednak jakis tam mam

A co zabrałbyś/zabrałabyś? Prace w redakcji ;) Tak na miesiac wakacyjny, kiedy mógł tam przesiadywać :D

Co Cię w nim/niej zachwyca? Zachwyt to trochę za mocne słowo.. ale huh... pomysły we współpracy z Markiem Lencem ?

Co Cię w nim/niej śmieszy? Nadmierne zdenerwowanie w czasie przecieków, jak jakieś buce zaczynają harce - po co sobie ciśnienie podnosić??

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? Pomijając rodzinę, to z nami na zjazdach ;)

Czego mu/jej życzysz? Dwa razy większej pensji, dwa razy więcej wolnego czasu :)

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? na to pytanie nie odpowiadam :P

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: brak - wszak umie o siebie zadbać :)

SolariS

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? O - moderator, i fajny avik ma

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? Mroczniejszy niż dawniej, ale w dobrym guście

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz? Zdolność do "nieabstynencji" :twisted:

A co zabrałbyś/zabrałabyś? Znajomość i zamiłowanie do niemieckiego - zawsze to jeden więcej język w CV :D

Co Cię w nim/niej zachwyca? Rozmowa z nim to przyjemność ;)

Co Cię w nim/niej śmieszy? Tekst z pierwszego zjazdu, choć nie jego, ale jemu przypisany

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? Gdzieś ze znajomymi

Czego mu/jej życzysz? Pomyślności na studiach

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? patrz wyżej

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A jego imie brzmi- COOOLIIIDOOOR!"

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum?

-o, fajny moderator( pierwszy jakiego wogóle zobaczyłem )

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? -Że lata mijają, a Dekoral wciąż biały...

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz?

-hmmmm...

A co zabrałbyś/zabrałabyś?

-spokój?

Co Cię w nim/niej zachwyca?

-Lubię w nim, to że go lubię :) Tak jakoś.

Co Cię w nim/niej śmieszy?

-w sumie nic.

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas?

-siedzi i moderuje FA? Ale jakoś mało się udziela- robota?

Czego mu/jej życzysz?

-A co mu się tam aktualnie wymażyło. Nie mam pojęcia.

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego?

-Ech, to kolejna osoba o której bym nie powiedział trendy...

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: -Może zmiana avika???

A teraz Solaris:

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum?

-kurczę, zobaczyłem go chyba dopiero po tygodniu i zdziwiłem się, że tyle ma postów :)

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar?

-ciekawe co przedstawia?

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz?

-nie wiem.

A co zabrałbyś/zabrałabyś?

-dobrą wolę- mógł mi 2 ostr'y wlepic, ale tego nie zrobił- DZIĘKI!!!

Co Cię w nim/niej zachwyca?

-to, że nie dał mi ostr'a!!! Dzięki!!!

Co Cię w nim/niej śmieszy?

-nic?

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas?

-hmmmm...

Czego mu/jej życzysz?

-żeby okazywał każdemu statsiarzowi tyle łaski :)

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego?

-Patrz Colidor( i wiele innych obstrzelonych )

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej:

-Może więcej aktywności poza moderką? I miej nadal tyle spokoju.

No i Raveno:

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum?

-Dra-gon-ball-zetzetzetzet...

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar?

-Dra-gon-ball-zetzetzetzet...

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz?

-Jak powie czego by chciał, to mu to dam :)

A co zabrałbyś/zabrałabyś?

-Dra-gon-ball-zetzetzetzet... czyli avik, żeby fajnieszy był

Co Cię w nim/niej zachwyca?

-Lubię w nim zainteresowanie sportem. Da się z nim pogadać.

Co Cię w nim/niej śmieszy?

-Dra-gon-ball-zetzetzetzet...

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas?

-Hmmmm...

Czego mu/jej życzysz?

-Aby zmienił avatar :)

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego?

-Ach, jego nowy nick jest po prostu wytrendziony! :D

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej:

-Może wykończ już Dra-gon-ball-zetzetzetzet...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colidor:

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? "O, koleś od tych opowiadań z kącika pisze również na forum CDA! I to dużo pisze" :P

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? O moim zaskoczeniu, gdy po raz pierwszy go zauważyłem na tym forum ;)

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz? Możliwość pochwalenia się ukończeniem większości gier z serii FF 8)

A co zabrałbyś/zabrałabyś? Lepiej nic nikomu nie brać, lepsze znane zło... :twisted:

Co Cię w nim/niej zachwyca? zachwycać się innymi ludźmi? niee :P

Co Cię w nim/niej śmieszy? Reakcje na niektóre, te bardziej burackie posty - bywają one, hm, zaskakujące ;)

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? Skrobiąc teksty w zeszycie? :)

Czego mu/jej życzysz? chyba wszystko ma :P

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? "jestem trendi, czytam CDA" ;)

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: kiedyś próbowałem zadać pytanie przez gg, przedstawiłem się i w ogóle kultura, i Colidor nie odpowiedział! :sad::(

Czasami moje słoneczko na gg nie oznacza że jestem... a czasami, że jestem, ale nie odbieram rozmów. Ale ponieważ znam cię z czasów kącik AM to dziwne, że nie odpowiedziałem. Musiały to być czynniki zewnętrzne. Colidor.

EDIT: n/p now :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Wypadałoby skomentować w końcu, co tam o mnie powypisywaliście :P

K0nradus raptus posplitus

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? Ale dzidzia. ^^ >>Ale jaka cute ^^!

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? Van Helsin rulez :)>>HELLSING, nie jakieś 'Van Helsin'. Co do orzeczenia - mogę się zgodzić ;]

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz? ...bo sam niewile maaam... >>No cóż... Jezus kazał się dzielić nawet ostatnią szatą ;]

A co zabrałbyś/zabrałabyś? Czas. >>'Thief of Time', hehe. Ale za wiele byś się go nie nakradł... Przynajmniej, jeśli chodzi o ten wolny.

Co Cię w nim/niej zachwyca? Też czyta Count Your Ship. :) OWCOŁAK :D>>No ba ;]. Ale znowu babol - ta owca się nazywa Ship. Komiks to "Count Your Sheep" ;]

Co Cię w nim/niej śmieszy? Ma rodzinę w Kłobucku. :) [joke] >>No, masz szczęście :P. Poza tym - rodziny się nie wybiera.

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? Czyta Van Helsinga >>Ee tam. Ile można czytać 7 tomów? Aż tak mało wolnego czasu nie mam ;]

Czego mu/jej życzysz? Też więcej na FA. ;)>>To fakt, ostatnio rzadko tu zaglądam...

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? Lubi Count Your Ship >>Bo ja wiem, czy to aż tak jazzy?

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: Nawracaj na CYS :D>>Tjaa... Runiczny Pasterz Najwyższy Kapłan Kultu Owcy ;]

k0nrad(alias Eidyr :))

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum?Dlaczego ktoś ma bobasa na aviku? >>A dlaczego by nie? ;] Skoro mozna mieć w avatarze tak paskudny rysunek, jak ty, Gandi... :P

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar?Manga. Niestety :), ale ujdzie w tłoku. >>Wybaczam ;]. Zresztą - chwilowo zmieniłem avatar, jak widać :P

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz?Nie mam tego, ale może płyn na porost włosów. Żeby stały się jeszcze większe :wink:. >>Ee taam. Wystarczy nieco lakieru, i już jest efekt (dosłownie) piorunujący :P

A co zabrałbyś/zabrałabyś?Chyba nic, no może oprócz uprawnień Guild Leadera :twisted:. >>.Jesteś oficerem? To się ciesz, bo jutro możesz nie być :P

Co Cię w nim/niej zachwyca?To, że zapodał linkiem do Count Your Sheep! >>np... Na zdrowie :)

Co Cię w nim/niej śmieszy?Raczej nic. >>Tak. Bo ja jestem poważny człowiek na czele poważnej gildii :P

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas?Grając w GW(co zapewne robi :))! >>W ograniczonym stopniu (limity), tak.

Czego mu/jej życzysz?Szczęścia, zdrowia, pomyślności i innych pierdół :). >>A dzięki, wzajemnie

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego?To pytanie jest tendencujne ;). >>...Proszę o inny zestaw :P

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niejŻadnych, no może podziękowaniem na poniedziałkowy event w gildii ^^. >>Hm? Ossochozzi? ;D

Bleek Oftssa

Pierwsze co pomyślałaś, gdy zobaczyłaś go na forum? O. To ten, który jest moim przyjacielem, którego widzę co dzień w szkole i który mi zaproponował wejście na FCDA :P>>Jeden człowiek, tyle zalet ;]

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego avatar? -mrok i zło. A spod kapelusza Bernadotto i tak widać runo :P>>Teraz jest jeszcze mroczniej i 'źlej' :P. I bardziej runicznie :D

Co byś mu dała co posiadasz? -żeńską część klasy :D albo pokój w bursie, gdzie na przestrzeni 3 pięter mieszkają tylko kobiety :D:wink:>>Boże broń! Mnie tam wystarczy jedna, byleby na odpowiednim poziomie... A kobiety w grupach maja tendencje do tworzenia zbiorowej głupoty ;]

A co zabrałabyś? - Niech strzeże swojej biblioteczki i płytoteki przede mną :twisted: (<-materialne) >>Nie wpuszczam cię do domu ;]

Co Cię w nim zachwyca?Łatwość, z jaką przyswaja każdy rodzaj wiedzy :roll: . Cierpliwość(np. do mnie :P ). I nikt nie potrafi tak udawać mrówkojada jak on. >>Ach, jaki ja jestem uroczy i wspaniały :D

Co Cię w nim śmieszy? Zapalenie skrzypiec :D>> ROTFL :D

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien spędzać wolny czas? Odwiedzając mnie w Opolu :wink: I ucząc się-w końcu :P>>Rozczaruję cię. Nadal nie muszę się zbyt dużo uczyć ;]

Czego mu życzysz? Ślicznej pastereczki :wink:>>Ejj.. Ale przymioty ducha też cenię, mam nadzieję, że je uwzglęniasz w swych życzeniach ;)

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? Nie jest żadnym z wymienionych - jest po prostu Runicznym Pastrzem i tyle :D>>O, właśnie.

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego:Nie daj się tej wrednej jesieni<przytul> >>Jest nieźle, póki co :)

Pozostała trójka - w terminie późniejszym nieokreślonym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colidor

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? O, dużo postów i inna ranga niż wszystkie ;)

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? Oczywiście paniczny strach ;)

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz? Zapewne wolny czas. Dodam, że i tak nie ma się czym dzielić ja mam go raptem 4 godzinki.:)

A co zabrałbyś/zabrałabyś? Znajomość wszystkich zawiłości językowych.

Co Cię w nim/niej zachwyca? Prawdziwy Łowca ;]

Co Cię w nim/niej śmieszy? Reakcja na zgaduj zgadula w przeciekach ;]

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? Zapewne pisząc opowiadania, lub recenzje do naszego CD-Actiona

Czego mu/jej życzysz? Udanych łowów :twisted:

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? Kazdy kto odgaduje przecieki jezt jazzy

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej:Może częściej odwiedzaj Off-topic:)

Raveno.

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? Po kiego grzyba mu te cyferki? ;]

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? Jak dla mnie najlepszy był czarny kruk:).

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz? Przed wszystkim gust piłkarski ;)

A co zabrałbyś/zabrałabyś? Domek nad morzem:).

Co Cię w nim/niej zachwyca? To, że chodzi w rękawicach w lato ;)

Co Cię w nim/niej śmieszy? To, że z lubością dopisuje $ przed pewne nazwy :twisted:

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? Wykonując ćwiczonka na refleks :P.

Czego mu/jej życzysz? Samych pudłowanych karnych, albo nie. Samych bronionych :D

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? Jak fan Barcy może być trendy? ;)

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: Santiago jest naprawdę fajniejsze.:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooli(ber)dor

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? O chryja, to mod, trzeba uważać.

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? TO ON!!!

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz? Trochę niechęci do forum...

A co zabrałbyś/zabrałabyś? POstów, postów, postów, dajcie, a jak umrę pochowajcie...

Co Cię w nim/niej przeraża? Bnuje i warnuje od tylu lat a wciąż czerpie tą samą sadystyczną przyjemność

Co cię w nim zachwyca? Co ma mnie w nim zachwycać? Przecież to MOD.

Czego mu/jej życzysz? Żebym nie był następny...

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? Okrucieństwo i brutalność, szczególnie z ranami szarpanymi, jest dzisiaj bardzo jazzy. Col swietnie sobie radzi w środowisku forumowym. Prawdziwy drapieżnik.

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? On ma wolny czas?!

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: zajrzyj czasem do Mam pomysła na grę. Zdziwiłbyś się jak tam da się obłowić na nie czytaniu pierwszego posta (symulacje redakcji).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktokolwiek powie, że znowu mamy opóźnienie ten spędzi wieczność z przebitą śledzioną 8)

Dobra, ponieważ robi się późno ostrzelam forumowiczów z tego tygodnia dzisiaj po południu... jutro... najpóźniej do niedzieli. :P

W tym tygodniu, ażebyśmy wszyscy nie popadli w rutynę - aż cztery osoby :)

Manieq

Arsen

Misiaq8

Cypher

Jeśli żadnego z nich nie znacie, to się nie przejmujcie :P

Aha, z przyjemnością ogłaszam, że lista ponownie jest pusta i ten obstrzał będzie trwał tak długo, aż zgłosi się kolejna trójka chętnych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiaq

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? Jedyny naprawdę trve misiek...

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? On z tym pluszakiem sypia? :P

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz? Doświadczenia życiowe, albo może nie, niech chłopak cieszy się beztroską młodzieńczych lat :) (Kurde, gadam jak jakiś stary pryk)

A co zabrałbyś/zabrałabyś? Kolekcję oryginalnych gier...

Co Cię w nim/niej przeraża? Przeraża? W nim? Dobry żart :D

Co cię w nim zachwyca? Oryginały...

Co Cię w nim/niej śmieszy? Misiakowaty wygląd :)

Czego mu/jej życzysz? Żeby wyrósł na ludzi ;)

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? patrz pyt. nr 1

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? Filmy oglada, gra, CDA czyta...

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: Wpadnij kiedy do Radomska na dłuzej ;)

Arsen

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? Mądrze gada chłopak...

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? Pierwszy mi się dziwnie z Szaitisowym kojarzył, a teraz nawet nie wiem jaki ma :D

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz? Jemu mógłbym trochę postów odstąpic ;)

A co zabrałbyś/zabrałabyś? Będę dobry i nie zabiorę nic :)

Co Cię w nim/niej przeraża? Avatar z pieścią groźnie wyglądał, ale to pozory :D

Co cię w nim zachwyca? Zapał. Czasami.

Co Cię w nim/niej śmieszy? System oceniania w jego szkole :D

Czego mu/jej życzysz? Odkrycia prawdy i tego byśmy wreszcie zroili to co zrobic mamy ;)

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? Nie wiem :D

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? Cóż on robic może... hm... powinniśmy się spotkac gdzieś, daleko nie mamy ;)

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: IMO Arsen jest lepszy niż timemaker ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsen

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum?

Gdybym to ja pamiętał... ale z pewnością nic złego :)

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar?

Nie wiem jaki ma teraz, ale szkoda że zrezygnował z piąchy :(

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz?

Nie wiem czy jest coś co on by chciał ode mnie...

A co zabrałbyś/zabrałabyś?

...lub ja od niego :P

Co Cię w nim/niej przeraża?

Że wie gdzie mieszkam :P

Co cię w nim zachwyca?

Że jeszcze nie zawitał pod me drzwi :P

Co Cię w nim/niej śmieszy?

Że jeszcze nie zawitał pod me drzwi :P (to nie jest pomyłka :D)

Czego mu/jej życzysz?

Żeby w końcu zawitał pod mymi drzwiami? :)

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego?

Nie jest, bo nie zawitał pod mymi drzwiami :P

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas?

Powinien zmierzać do mych drzwi :P

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej:

Nie mam zamiaru zmierzać do Twoich drzwi :P

PS. Jaqbs... Ty też masz blisko?! :shock: jak to się stało że ja o tym nie wiedziałem? :P Spotkanie trza zoragnizować :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYPHER :)

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum?

Skąd ma tyle postów? :)

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar?

Ciekawy...

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz?

Wolny czas :)

A co zabrałbyś/zabrałabyś?

Niektóre zajęcia :P

Co Cię w nim/niej zachwyca?

Z tak krótkim stażem został zaproszony na zjazd :)

Co Cię w nim/niej śmieszy?

Czas, który wytrzymał bez CDA, hehe :D

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas?

Muzyka na 100 %, rower, basen - i niech tak spędza dalej :)

Czego mu/jej życzysz?

Aby jego teksty były na poziomie :) (wyższym powiedzmy, ale złe nie są)

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego?

Jest :) Z definicji :)

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej:

Częściej tu bywaj, jak możesz :) albo nie możesz :devil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manieq vel mariusz :D

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum?

miał avatara z okładką Emperora, myślałem więc, że to jakiś true blek.

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar?

Nie wiem co ma teraz, ale pewnie coś taniego ;)

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz?

Urodę ;)

A co zabrałbyś/zabrałabyś?

jeszcze do niedawna to kuzynkę, teraz... umiejętność pisania świetnych recek :)

Co Cię w nim/niej zachwyca?

hełm Waffen SS :D

Co Cię w nim/niej śmieszy?

Wogóle to jest śmieszny ziombel :) Siedzi cicho, ale jak dopieprzy dowcipem sytuacyjnym to sikam po gaciach :D

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas?

słucha COB, pali trawę, podpala kościoły etc.

Czego mu/jej życzysz?

szczęscia z kobietą

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego?

nie jest, ale i tak go kocham :*

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej:

thrash or die i do przodu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie tradycyjnie skomentować.

Dzięki wszystkim, którzy strzelali.

Pierwsze co pomyślałeś/aś, gdy zobaczyłeś/aś go forum:

Sephiel Na mojej twarzy pojawił się taki dziwny, lekko perfidny uśmiech. >>> Nie bardzo wiem jak to rozumieć, ale tak na wszelki wypadek podam oficjalnie do publicznej wiadomości, że jestem hetero :P

Co myślisz/czujesz, gdy patrzysz na jego avatar:

niziołka: Wolałabym jednak, żeby miał to wcześniejsze słonko i powód, żeby je mieć takie uśmiechnięte^^^' >>> Ależ to nie tak... Poprzednie słonko nie było oznaką radości czy szczęścia, tylko było pierwszym avatarem o dozwolonej pojemności, który chociaż trochę pasował do, mizernej skądinąd, ksywki. Ma tyle samo zwolenników, ilu przeciwników, zatem z racji mojego wrodzonego lenistwa zostanie tak jak jest. Kropka :P

Co byś mu dał/a co posiadasz:

Pitex: może troszkę humoru :D>>> Tym stwierdzeniem udowodniłeś, że faktycznie go masz - że tak nieskromnie i w sposób zagmatwany zripostuję (ale nie bierzcie tego serio)

niziołka: trochę optymizmu który nie musiałby się okazać naiwny :)>>> To jest taki? Koniecznie mi go daj trochę, ponoć człowiek uczy się przez całe życie...

Sephiel: Cynizm :>>>> ROTFL! Zwożenie piasku na Saharę...

ketsu: Zdolność do "nieabstynencji" >>> Nie, dzięki, postoję. Wiem, że niepijący są w mniejszości, ale czasem bywam nonkonformistą - w tym przypadku nie "dla zasady", a z autentycznego stosunku do alkoholu.

A co zabrałbyś/zabrałabyś:

niziołka: to, co jest mu w życiu kulą u nogi^^^' >>> No proszę, ileż krytyki w stronę swojej własnej płci, hehehe

ketsu: Znajomość i zamiłowanie do niemieckiego - zawsze to jeden więcej język w CV >>> O nie nie, ja mam nowego idola - portugalski. Niemiecki trochę zapomniany, czeka na czas kiedy będzie przydatny - najwcześniej w przyszłym roku.

szypie: -dobrą wolę- mógł mi 2 ostr'y wlepic, ale tego nie zrobił- DZIĘKI!!! >>> Właśnie, chciałem tą sprawę wyjaśnić, bo widzisz, niezręczna sytuacja się zrobiła - 3 razy sprawdzali w banku i za cholerę żadnego przelewu nie było... To co, od razu ban, tak jak się umawialiśmy - bo termin minął? A jeśli mam powiedzieć serio - żadnej z tych sytuacji nie pamiętam...

Co Cię w nim zachwyca:

niziołka: Poziom :)>>> Eeee? Chyba, że ten z Warcrafta III (30) - też jestem z niego dumny :D

Pitex: Ze też gra w Warcrafta >>> Hehe, tylko jak gra :P 3 lata intensywnych treningów i zero postępu...

Chimaira: Hmm...No moze konsekwencja w realizowaniu swojej postawy :)>>> Żadna filozofia - po prostu inaczej nie umiem...

ketsu: Rozmowa z nim to przyjemność ;)>>> I vice-versa :)

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien spędzać wolny czas:

niziołka: Żeby nie mieć problemów - pewnie ucząc się na kolokwia (...) >>> A takiego! :P Ten kierunek może być dziwny, niepopularny, wyśmiewany i niedorzeczny, ale ma jedną zasadniczą zaletę - nie ma kolokwiów :D Ale dziękuję za troskę :)

Chimaira: Otoczony hostessami, pielegniarkami, nauczycielkami, siostrami zakonnymi, uczennicami. >>> W takim towarzystwie to chyba tylko jako egzekutor kary mógłbym się znaleźć - ich kary, rzecz jasna ;)

Czego mu życzysz

Colidor: realizacji zamierzeń >>> Na początek wolałbym "sprecyzowania zamierzeń" - ale dzięki ;)

Czy jestnie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego:

Pitex: Siedząc przy kompie nie mozna byc... >>> Serio? Od dziś siedzę dwa razy dłużej, tak na wszelki wypadek. Jedna uwaga - kim, do cholery, jesteś? :P

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego:

Chimaira: Cheer up! Life's a whore :)>>> Certainly, it f**ks me repeatedly... Well, like-f**kin'-wise!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że siebie nie mogę obstrzelać (jeszcze bym nie trafił:)) to na celownik wziąłem sobie tych oto dwóch panów.

(BTW Cardinal, czasem jesteś straszny... Strasznie śmieszny. ;))

Misiaq

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? Więc chodź przytul misia...

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? Eee.. lubi pluszaki?

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz? Wiek :)

A co zabrałbyś/zabrałabyś? Gieroje

Co Cię w nim/niej przeraża? Gdzie tam, misie nie są strzaszne. ;)

Co cię w nim zachwyca? Eee... nic?

Co Cię w nim/niej śmieszy? Od jutra się nie zgrywam. Ale od dopiero od jutra. :D Więc może nick

Czego mu/jej życzysz? Rośnij zdrowo. :)

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? Mam do niego 8 km dalej, niż do Jaqbsa :)

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas?

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej:

Cypher znany również jak Cyp, Cypek, Oscypek, Cypherki & Literki, Cajfer, Syfer itd. Znam jeszcze jedną, ale ją przemilcze. Dla ułatwienia dodam, że występuje tam literka "B". :twisted: Wiem straszny jestem...

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? Pierwsze skojarzenie to Matryca, nie błędne zresztą

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? Fajny mangowy. ;)

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz? Chęć do Prodigy. :)

A co zabrałbyś/zabrałabyś? Płytki, płytki, płytki... Zabrałbym mu z 30 i by się nie kapnął :)

Co Cię w nim/niej przeraża? Ma zapał i talent

Co cię w nim zachwyca? Ma zapał i talent :). I dobrze pisze. A poza tym to mój rocznik :mrgreen:

Co Cię w nim/niej śmieszy? Że lubi Björk? I'm joking. ^^

Czego mu/jej życzysz? Rozwijania bloga politycznego :]

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? On ubóstwia chill out. :)

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? Słucha, czyta, pisze, ogląda. Nihil novi. ;)

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: Be cool and everybody be cool. :) Listen Björk, Chemical Brothers, Skalpel, Chill Out Cafe, Prodigy... Po staremu :D

.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsen

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum?: to chyba jakiś pierwiastek! :lol:

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar?:czuję, że jest fajny i że się na mnie patrzy :P

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz?:nie wiem...

A co zabrałbyś/zabrałabyś?:"Chęć do Prodigy" :wink:

Co Cię w nim/niej przeraża?:raczej mnie nie przeraża

Co cię w nim zachwyca?:Prodigy

Co Cię w nim/niej śmieszy?:Prodigy <lol>

Czego mu/jej życzysz?:ech... żeby mógł kiedyś przyjechać się spotkać z Dżakubem, Misiakiem, Pafciem i mną. Szkoda, że nie wypaliło...

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego?: podobno ma brata bliźniaka!

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas?: tak jak każdy forumowiesz - na FA

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej:nie ma :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo...no to jedziemy Homies xD

Paviarotti

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum?Hmm...sam już nie pamiętam jakiego on miał ava :>

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar?Myśle, że zaraz będziemy grać w Swat4 xD, nie no myslę, że lubi rowery :)

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz?Hm...może parę swoich gierek, których nie ma :]

A co zabrałbyś/zabrałabyś?płuca! wyrobione po wieloktorynm jeżdzeniu na rowerku, no i sprzęta całego...dobra dysk bym zostawił ^^

Co Cię w nim/niej zachwyca?miłość do kolarstwa

Co Cię w nim/niej śmieszy?jak się denerwuje kiedy zobaczy opis "Lemur is (cenzored)" xD

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas?Latem: Jeździ duuużo, zimą: siedzi przy kompie duuużo

Czego mu/jej życzysz?Życze mu aby grał kiedyś w Swat4 jak ja XD no i szcześcia w życiu ;)

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego?Hmm...no dobra jest trendy bo kocha piosenke..."Wyginam Śmiało ciało" :P

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej:Jeszcze raz mi coś powiesz na temat salami a Cię zgładze! :D...no a radę mam taką byś nie fikał do moich kłapouch przyjaciół ;). No to tyle ;). Pozdrawiam Cię :D.

Mrucuś

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum?O! Jest chętny do grania w Swat4!

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar?Chyba fan jakiejś mangi czy co :P

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz?miłość do gry Driv3r :)

A co zabrałbyś/zabrałabyś?kompa of course ;)

Co Cię w nim/niej zachwyca? hmm...

Co Cię w nim/niej śmieszy? stara się być zawsze po stronie Pawła_J

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas?siedzi przy kompie i gra lub coś w grzebie przy nim...albo bawi się z kolegami :)

Czego mu/jej życzysz?Żeby się nawrócił do moich poglądów xD. A tak życzę mu także szczęścia ;)

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? nie jest bo...bo tak :]

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: Ty także mniej się na baczności, nie toleruje fotek z salami i z innymi tego typu. Więc potraktuj to jako ostrzeżenie niż sugesite ;) bo moi agenci Cię śledzą ^_^. Pozdrawiam Cię :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mruczek! tzn Mryous.

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum?: jakiś rookie n00b w Sprzęcie :]

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar?: a bo ja wiem, nic nie czuje.

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz?: 6600GT ;] żeby w końcu pograł normalnie :] no i normalnych starych xD

A co zabrałbyś/zabrałabyś?: tego nowego Olympusa jego :> no i troche gier i ofkoz ten burżujski net!

Co Cię w nim/niej przeraża?: wszystko, wszystko i … wszystko!

Co cię w nim zachwyca?: nic xD

Co Cię w nim/niej śmieszy?: ilość „^^” i „xD” w rozmowach w nim ;] no i to jak reaguje jak się z niego wyśmiewam :] no i rozmowy „alarmowe” ;)

Czego mu/jej życzysz?: miłego jum… tzn. no wszystkiego dobrego ^^

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego?: bo ja wiem? jest sic bo mi nie chciał King Konga wysłać z friko :] a trendy bo… bo… lubi gadać o pierdołach i jeszcze się dobrze przy tym bawimy :]

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas?: czyścić sierść eeee… tzn. chciałem powiedzieć, żeby dbał o siebie i tyle przed piecem nie siedział (to sobie konsole za to kupi pewnie xD)

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: kapralu mruczek zrobiliście kawał dobrej roboty! Spocząć :] a potem jak już odpoczniecie to marsz do CoD2.

Oślica! tzn Osioł.

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum?: łoo ale śmieszna ksywa, ciekawe czy odzwierciedla jego inteligjencje :>

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar?: ale śmieszne te osły :D

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz?: sympatie do lemurów i białe kartki … 

A co zabrałbyś/zabrałabyś?: może talent do rysowania i Driv3ra buahahha :> no i ma szybszy net więc tez bym mu go capnął 

Co Cię w nim/niej przeraża?: zamiłowanie z jakim gra w Driv3ra… zresztą nie tylko w Driv3ra.

Co cię w nim zachwyca?: ma niezle texty :> no i umie rysować.

Co Cię w nim/niej śmieszy?: jak się denerwuje i wykłóca xD no i rozmowy o leniwcach takich jak <xxxxxxxx lub jak kto woli xxxxx>* :]

Czego mu/jej życzysz?: żeby pokochał lemury ^^ no i białych kartek do rysowania :D

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego?: sic jest bo nie lubi lemurów :P a trendy bo gra tylko w oryginały.

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas?: rysując komiksy :> kiedys wyda je w nakładzie 1 000 000 i zbije fortune.

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: szeregowcu Ośle, marsz mi do CoD2 Open fire :>. Aha – wnioskiem końcowym jest to, że już trochę polubił lemurki ^^

*kto odgadnie o kogo chodzi stawiam skrzynke komandosów :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? : o kolejny kolaż łączący cyklozę z kompami

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? : jakiegoś łosia robiącego to co ja codzień niemalże: jeżdżącego na rowerku :P

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz? : dać mu coś ? hmm może troche mózgu coby jeździł normalniej i troche chęci szosowienia :P

A co zabrałbyś/zabrałabyś? : pare części w rowerze sie przyda {choćby tylna przerzuta bo moja jest wybitnie letnia - w zimie nie działa i trzeba ją z kopa traktować.

Co Cię w nim/niej zachwyca? : raczej co jego we mnie zachwyca :P

Co Cię w nim/niej śmieszy? : dwie ramy i masa innego stuffu rowerowego jest trzymana przez niego w szafie

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? : powinien jeźdizć na rowerze a siedzi na forum zamiast tego

Czego mu/jej życzysz? : dłuuugiej zimy :->

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? : nie jest bo w zimie rower trzyma w szafie

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: jeździj na rowerze, 'czy deszcz to czy zima czy słota...'

a o kim mowa ? no cóż ani Osioł, ani Mruczek nie siedzą tyle na moto

Osioł:

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej:

1. miłość do kolarstwa ? to chyba nie do Pawła było :P

2. płuca wyrabia sie w inny sposób :P;-)

3. salami jest smaczne

4. lol to sobie fajnego posta do ciebie skrobnąłem :P ale wszystko na temat: długa odpowiedź na sugestie/skargi/wnioski...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...