Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Forumowe "Pod Obstrzałem" 2

Polecane posty

POLIPOIPOLIPOLI….

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? : komuś kot przebiegł po klawiaturze podczas rejestracji na FA

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? : na tym drzewku powinien jeszcze ktoś wisieć

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz? : pompkę do roweru (bo mam zbędną)

A co zabrałbyś/zabrałabyś? : rower (bo nie mam własnego)

Co Cię w nim/niej zachwyca? : bez przesady

Co Cię w nim/niej śmieszy? : niektóre posty

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? : pedałuje

Czego mu/jej życzysz? : wakacji w stylu LOST

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? : będzie, jak wyruszy w podróż dookoła świata na trzykołowym rowerku

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: myślę, że poradzi sobie bez moich sugestii

Devil Sin

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? : kocha komunistów, ciekawe, czy pamięta ich rządy?

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? : o. Rydzyk się tym zajmie

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz? : znaczek z Leninem i rozkładówkę z Ulrike Meinhof

A co zabrałbyś/zabrałabyś? : nic, przecież i tak nic nie ma, bo go okradli wredni kapitaliści

Co Cię w nim/niej zachwyca? : absolutnie NIC

Co Cię w nim/niej śmieszy? : on przestał mnie śmieszyć, a zaczął przerażać. Ostatnio w ramach walki klasowej zaczął rozumieć piratów. Co będzie dalej? Reaktywuje Czerwone Brygady?

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? : Wystaje pod siedzibą Microsoftu wołając „oddajcie moje pieniądze, złodzieje”

Czego mu/jej życzysz? : Wyjazdu do Korei Płn., tam nie ma kapitalistów, więc nikt nie będzie go okradał

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? : zdecydowanie jest. Lewactwo zawsze było w modzie, szczególnie u tych, którzy go jeszcze nie zaznali na własnej skórze

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: Wyklęty powstań ludu ziemi…

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebiłem się - serio! - przez regulamin Amadrieni i Cardeigo, w którym to wyczytałem, iż siebie również można ostrzelać. Z braku chętnych, sam wyciągam AK-47 i strzelam se w łeb:

Polipolik

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? Jasny gwint - to ja!

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? Mój avatarek nie odzwierciedla mnie, ni mojej duszy. Wybrałem go tak sobie, bo ma ładne kolorki. Zatem, gdy patrzę na własny avatar, wiem, że obok niego będzie post, wysmażony przeze mnie.

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz? Trudno mi wziąć coś od siebie i dać to sobie z powrotem...

A co zabrałbyś/zabrałabyś? Co zabrałbym sobie? O, wiele! Np. przywary - od lenistwa przez niską inteligencję po "dośmieszanie postów", jak to określił MSaint, ponieważ tego w sobie najbardziej na tym forum nie lubię.

Co Cię w nim/niej zachwyca? Absolutnie nic!

Co Cię w nim/niej śmieszy? Och, niemal wszystko.

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? No nic, będę strzelał - siedzi przed kompem, słucha muzyki, czyta fantastykę, grozę i inne science-fictiony, interesuje się sportem, toteż gra w nogę i ogląda mecze, pomyka na rowerku, pisze conieco, je śpi etc.

Czego mu/jej życzysz? Nowego kompa, bo ma przedpotopowego, nowych pivotek, bo ma skrzywione, biblioteczki Pratchetta&Kinga, zdrowia, szczęścia, pomyślności...

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? Nie jest - wiem to napewno!

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: Chłopie, weźże się w końcu w garść!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLIPOLIK

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? Facet z przyszłością.

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? Mało kto ma takie zdjęcie.

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz? Stary telefon.

A co zabrałbyś/zabrałabyś? Podkładkę pod mysz.

Co Cię w nim/niej zachwyca? Nic.

Co Cię w nim/niej śmieszy? Humor.

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? Na świeżym powietrzu.

Czego mu/jej życzysz? Wszystkiego najlepszego.

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? Jest, bo tak.

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: Brak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLIPOLIK

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? Już wiem! Jednokomórkowiec poruszający się za pomocą skoków na swojej nodze - polip (o ile dobrze pamiętam z gimnazjum :) )

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar?Zbyt pozytywny i przyjemny jak dla mnie

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz?Widelec

A co zabrałbyś/zabrałabyś?Drugą płytę Diablo 2, bo chcę sobie zagrać i nie mogę znaleźć :/

Co Cię w nim/niej zachwyca?Nick, bo trzeba mieć piękny umysł, żeby taki wymyślic ;)

Co Cię w nim/niej śmieszy?To że "dośmiesza" swoje posty, przez co lepiej się je czyta

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? Grająć w nogę czy coś takiego

Czego mu/jej życzysz?Hmm... Wesołych Świąt i udanego Sylwestra

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego?Z takim nickiem na pewno jest :)

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: Zmień avatar na bardziej mroczny, będziesz budził strach ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLIPOLIK

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? Pewnie z Polibudy…

Co myślisz/czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? To dziwne – ale wyjątkowo nie czuje nic…

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz? Dach nad głową ;)

A co zabrałbyś/zabrałabyś? Wakacje w tropikach.

Co Cię w nim/niej zachwyca? Zdolność rozplanowania czasu – gra w sieci, czyta, słucha muzyki, pisze na forum

oraz kanale, ogląda mecze i jeszcze seriale !

Co Cię w nim/niej śmieszy? Nieco bawi mnie jego „gorączka lostów”.

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? Patrz – pytanie numer pięć.

Czego mu/jej życzysz? Aby miał więcej ruchu.

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? Nie wiem.

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: Mniej samokrytyki.

Devil Sin

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? Wie co dobre :)

Co myślisz/czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? Jakoś tak przyjemnie mi się robi ;)

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz? Kontakty w hurtowni alko… soków, poza tym kilka plakatów, które leżą

zwinięte u mnie w szafie na pewno by mu przypadło do gustu.

A co zabrałbyś/zabrałabyś? Makulaturę w postaci czasopism oraz kolekcję etykiet – jeśli takową posiada ;)

Co Cię w nim/niej zachwyca? Że nie ma dla niego tabu.

Co Cię w nim/niej śmieszy? Że przez tych którzy je mają jest często niezrozumiany.

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? Pije :lol2:

Czego mu/jej życzysz? Spełnienia snów :D

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? Nie wiem.

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: Bądź zawsze tak otwarty jak jesteś teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLIPOLIK

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? Czy ma coś wspólnego z polimerami, poligamią albo politeizmem?

Co myślisz/czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? Przypomina mi się "Niebo" Tykwera.

Co byś mu/jej dał/dała Pychę i brak samokrytyki

A co zabrałbyś/zabrałabyś? Posty i znajomość "LOST"

Co Cię w nim/niej zachwyca? Avatar i sympatia dla Kinga?

Co Cię w nim/niej śmieszy? Nie będę oryginalna - nick wymiata:)

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? Na pewno siedzi na forum, ogląda tefałkę czasem, zapewne słucha muzyki i czytuje Kinga.

Czego mu/jej życzysz? Tego, czego sam by sobie życzył.

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? Kobieca intuicja podpowiada mi, że nie jest, ale za Chiny Ludowe nie wiem czemu:)

porady: Siedź na forum jak najwięcej:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to nowe obstrzały są (nawet nie zauważyłem XD).

Poli

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? "Hm, kiedyś chyba wszystkie zwyczajne nicki były zajęte" XD

Co myślisz/czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? Taki spokój jakby (pusta okolica, tylko drzewko ^^).

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz ? Raczej wszystko, co potrzebuje, to ma ;)

A co zabrałbyś/zabrałabyś? Mi się zawsze trochę postów przyda :twisted:

Co Cię w nim/niej zachwyca? Sporo podróżuje ostatnio (ja też tak chciałbym :)).

Co Cię w nim/niej śmieszy? Oczywiście, że nick :]

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? Podróżuje, pisze posty na forum lub ogląda LOSTy ;)

Czego mu/jej życzysz? Dużo dobrych sezonów "Zagubionych" ;)

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? Takie nicki są trendy, zdecydowanie ;]

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: Nie jesteśmy dziećmi, żeby sobie bez porad nie poradzić XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej późno niż wcale...

Poli

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? Orygnialny nick, orginalny avatar. To prawie jak w skeczu z Tofikiem, że jest dziwny. ;]

Co myślisz/czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? Taki chill outowy widok, ale zbyt cukierowko jak dla mnie. Coś musi się za tym kryć. :P

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz ? Dzisiaj jestem sobkiem i nic mu nie oddam, wszystko jest moje. Mogę jedynie ostrzeżenie oddać. Niech ma :P

A co zabrałbyś/zabrałabyś? Zowu to niezręczne pytanie. Kleptomanem nie jestem i niczego nie potrzebuje.

Co Cię w nim/niej zachwyca? MA czas na podróże, to się ceni, a nie tylko siedzenie przed kompem.

Co Cię w nim/niej śmieszy? Wystrój po lewej stronie każdego jego posta.

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? Czas wolny? A co to takiego?

Czego mu/jej życzysz? Aby zagrał w 4 serii losta.

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? Ma oryginalny nick i avek, więc to pospolity lanser. :P

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: Po rady możesz się udać do kogoś innego, ja nie udzielam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Let the game begins :twisted:

Yenny

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? To było jeszcze w komentarzach do jakiejś gry (przed wielkim wejściem w KMie) i pamiętam, że myślałem coś o kolejnym forumowiczu, który wciąż nie wie, że posty trzeba pisać nieco dłuższe i z większym sensem (ta... teraz to sobie mogę pouczać, a moje pierwsze posty są tak tragiczne, że można się załamać czytujac je :P)

Co myślisz/czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? ZUUUOOO!!

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz ? Trochę płyt z mej kolekcji, żeby bez przerwy nie siedziała tylko w Maidenach, Rhapsody i Manowarze :>

A co zabrałbyś/zabrałabyś? hmm... moze ma trve gotycki płaszcz... jeśli takowy ma, to bym go sobie z chęcią przywłaszczył :twisted:

Co Cię w nim/niej zachwyca? że jest dziewczyną... inną niz wszystkie :D (cholera, a miałem sobie darować te hermetyczne dowcipy :))

Co Cię w nim/niej śmieszy? to, że wystarczy dać jej lekkiego pstryczka w nos i już się rzuca z pazurami na oponenta :twisted:

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? latając po cmentarzu z toporem? nie... ona nie słucha blacku ( :P ) nie wiem, pewnie standard -> słucha Maidenów.

Czego mu/jej życzysz? Czego sobie tam zażyczy :)

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? powiedzieć, że ona jest trendy, to jak powiedzieć, że Lech Kaczyński (Sz. p. Prezydent IV RP ofkoz :)) jest przystojnym młodym człowiekiem

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: dajcie spokój, nie ma mowy... jeśli tylko się poskarżę to korzystając z okazji, że też mieszkam w Wawie zapuka mi kolbą w drzwi (choć na szczęście jescze nie wie gdzie mieszkam :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yennefer :twisted:

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum?

:arrow: Yennefer, Jennifer, wszystko jedno, pomyślałem, że pewnie fajna laska :]

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar?

:arrow: Diabelski charrrakter :twisted:

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz?

:arrow: dałbym jej chłopaka, chociaż go nie mam bo wole dziewczyny :D

A co zabrałbyś/zabrałabyś?

:arrow: Kto daje i odbiera...:)

Co Cię w nim/niej zachwyca?

:arrow: Fajne słownictwo i światły umysł :)

Co Cię w nim/niej śmieszy?

:arrow: nie wiem, znam odpowiedz ale na pytanie "Co mnie śmieszy w sobie" xD

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas?

:arrow: książki, fantastyka, FA, CDA :]

Czego mu/jej życzysz?

:arrow: Mokrego zająca w okolicy jajek xD Na serio to wszystkiego co najlepsze :)

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego?

:arrow: Metal jest trendy, zioom :devil:

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej:

:arrow: 600 lat :bigsmurf: xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yenn

Pierwsze, co pomyślałeś, gdy zobaczyłeś ją na forum?

:arrow: Kolejny, co uważa się za satanistę. :/

Co myślisz, gdy patrzysz na jej avatar?

:arrow: Hm… jest tak brzydki, że staram się na niego nie patrzeć. :wink:

Co byś jej dał, co posiadasz?

:arrow: A czegóż ona może ode mnie chcieć?

A co zabrałbyś?

:arrow: To zależy czy ona to ma.

Co Cię w niej zachwyca?

:arrow: Żeby zrymować. „Kocia odbytnica”, jeśli rozumiecie, co mam na myśli. :wink:

Co Cię w niej śmieszy?

:arrow: Jak wyżej. :wink:

Jak wg. Ciebie spędza lub powinna spędzać wolny czas?

:arrow: W przerwach pomiędzy sabatami goni Jasia i Małgosię po lesie. :P

Czego jej życzysz?

:arrow: Żeby Jaś i Małgosia dali się złapać. :P

Czy jest trendy i dlaczego?

:arrow: Już dawno oprotestowałem to pytanie.

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej:

:arrow: Cokolwiek bym tu napisał to i tak ona nie posłucha. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yenn

1.Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum: Hm, któż to może być? Widać, że uwielbia Hirołsy. Hmm... Interesting. :twisted:

2.Co myślisz/czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? Na nic płacze, na nic jęki... Zaraz zginiesz... Z mojej ręki.

3.Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz ? Hmm... Gota do pokoju? Nie mam, żartowałem. :lol:

4.A co zabrałbyś/zabrałabyś? Całą płytotekę, a jakże!

5.Co Cię w nim/niej zachwyca? Eee... Wszystko? :)

6.Co Cię w nim/niej śmieszy? To, że mimo codziennych szkoleń ''przestawiania się na czas szkolny'' nadal zipie w łóżku do 9.00, podczas gdy ja jestem już 4 godziny na nogach...

7.Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? Więcej ruchu, mała, więcej ruchu, a nie przed kompem przesiadywać! :wink:

8.Czego mu/jej życzysz? Hm... 2 gotów w pokoju?

9.Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? Jeśli powiem, że nie jest trendy, to mi wyrwie wątrobę i skonsumuję... Ok, Yenn: JESTEŚ TRENDY. :lol:

10.Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: Jeżeli naprawdę chcesz przestawić się na budę, to więcej siły woli.

I tyle w temacie.... :dwarf:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tsen

1.Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum: Rzadko mysle na tym forum...

2.Co myślisz/czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar?: chce mi sie plakac

3.Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz ?: Mam kilka par nieuzywanych slipow :)

4.A co zabrałbyś/zabrałabyś?: Kompa bym zabral... Po co sie ma u niego marnowac...

5.Co Cię w nim/niej zachwyca?: Ze co :?:

6.Co Cię w nim/niej śmieszy?: Pisze "ch**" przez samo "h"

7.Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas?: Z kumplami przy dobrym piwie/winie/wodce

8.Czego mu/jej życzysz? 1 miejsca w ogame na jego uni :)

9.Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego?: Eeee... Nie wiem :P

10.Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: Kolonizuj planety! Pamietaj - oplaca sie tylko te powyzej 100-110 pol!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tsen'ang

1.Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum: A gdybym to ja wiedział :P

2.Co myślisz/czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? Straszny dante powrócił :)

3.Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz ? hmm...mojego psa imieniem Bodo :]

4.A co zabrałbyś/zabrałabyś? Jego komputer :>

5.Co Cię w nim/niej zachwyca? Upór :)

6.Co Cię w nim/niej śmieszy? Upór :)A szczególnie na forum BG :P

7.Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? zalecał bym joge lub cos w tym stylu :)

8.Czego mu/jej życzysz? Szczesliwego nowego roku :)

9.Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? Nie wiem bo go na oczy nie widział :)

10.Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: przeczytaj poradnik dobrej/dobrego pani/pana domu domu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Yenna! Akurat o niej trochę się dowiedziałem

1.Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum: Ha! Lubi Baldurs Gate! Zapewne bratnia dusza :-P

2.Co myślisz/czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? : Gyyagin! Nadchodzi Godzina Spełnienia! I przybędzie Yoggsogoth, Pożeracz Gwiazd, Niszczyciel Czasu! Już wkrótce!

3.Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz ?: Inny sposób odpowiadania na posty? ( bo ten nie wiedzieć czemu mnie denerwuje niemożebnie ) i egzemlarz "Vermiis Misteris"

4.A co zabrałbyś/zabrałabyś? Zdolność spania do godziny 15 bez wcześniejszego picia czegoś mocniejszego ( chociaż?)

5.Co Cię w nim/niej zachwyca? Patrz wyżej, czyli ta niesamowita zdolność

6.Co Cię w nim/niej śmieszy? To, że znam osobę bojącą się Yenny jak (nomen omen) diabeł święconej wody. Zabawne

7.Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? Śpiąc lub słuchając black metalu

8.Czego mu/jej życzysz? Jeszcze więcej czasu na spanie?

9.Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? Raczej nie "dżezi" tylko "tru" :-) Ale jest. To widać ( a poza tym wysłałaby na mnie Cthulu jakbym powiedział "nie)

10.Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: Nie śpij bo cię okradną! A poza tym oby tak dalej.

I mój pierwszy ostrzał zakończony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yennefer

1.Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum: Lubi Sapkowskiego.

2.Co myślisz/czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? : zbuntowana nastolatka

3.Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz ?: większą cierpliwość

4.A co zabrałbyś/zabrałabyś? : sposób w jaki zwraca na siebie uwagę :twisted:

5.Co Cię w nim/niej zachwyca?: Poczucie humoru

6.Co Cię w nim/niej śmieszy?: Zbyt dziecinne odpowiadanie na posty

7.Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? :

Na wyciszeniu się i medytacji 8)

8.Czego mu/jej życzysz?: Chłopa :P

9.Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? :

Jest trendi i dżezi w środowisku zbuntowanych nastolatek

10.Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: Ranny, hmmmm...nie pokazywanie choćby nie wiem co, tego, że nie jest "różowa". Wszyscy o tym wiemy, po co więc tak to ukazywać ;)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy ostrzał. Jak miło :).

Yenny

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum?Cięzko mi to sobie przypomnieć, ale chyba się ucieszyłem, że kolejna osobniczka płci pieknej zjawiła się na FA i ciekawe ile wytrzyma w tym niecnym gronie :).

Co myślisz/czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? Skoro jej się taki podoba to niech sobie ma. Mi jakoś szczególnie nie przyada do gustu, ale odpowiada niekiedy jej postom czyli diablica ;).

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz ? Tak jak wszystkim miłośc do rapu z USA :D.

A co zabrałbyś/zabrałabyś?Niech się cieszy z tego co ma, oszczędzę ją ;).

Co Cię w nim/niej zachwyca? Może nie zachwyca, bo to za mocno powiedziane, ale pewien luz w postach mi się podoba :).

Co Cię w nim/niej śmieszy? Że tak często podkreśla jaka to ona jest niedoskonała :).

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? Słucha metalu, spotyka się ze najomymi, gra w HOMM 3, siedzi na FA - normalka.

Czego mu/jej życzysz? Upodobania do rapu z USA :D. A tak na serio to chyba tych stringów IM z rockmetal shopu :twisted:

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? Jest oryginalna w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: Trzymaj tak dalej jak jest teraz :).

Blue Sky

Pierwsze, co pomyślałeś, gdy zobaczyłeś jego na forum? nawet fajny avik odpowiadajcy ksywce. Zobaczymy jai bedzie z niego użytkownik.

Co myślisz, gdy patrzysz na jego avatar? Spać mi się chce <zieeew>

Co byś jemu dał, co posiadasz? Jak by sobie czegoś zażyczył top może bym mu dał :roll:

A co zabrałbyś? Jak ma jakieś fajne rzeczy związane z MU (piłki oryginalne, koszulki też oryg. to tak :)).

Co Cię w niej zachwyca? Do tego za wcześnie.

Co Cię w nim/niej śmieszy? Obecny avik.

Jak wg. Ciebie spędza lub powinna spędzać wolny czas? Ogląda mecze MU, siedzi na FA i tak dalej i tak dalej.

Czego jej życzysz? Żeby się wybrał na finał LM gdzie będzie grało MU :).

Czy jest trendy i dlaczego? Jest w porządku.

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: Keep it gangsta :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę... to jam dziś wrzucona do PO2, a wstała z nastrojem pod tytułem "Przepraszam-że-żyję" :lol2: Trudno, strzelajcie, miło się to czyta... ale skomentuję potem :)

Okej... Tsenio :twisted:

1.Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum: Pojęcia nie mam. W ogóle go nie zauważyłam, dopóki nie rozpętała się między nami pierwsza kłótnia (khem ^_^')

2.Co myślisz/czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? ...że Dante jest niczego sobie :lol2:

3.Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz ? M&M 7 i Warcraft III: The Frozen Throne :P

4.A co zabrałbyś/zabrałabyś? Umiejętność wczesnego chodzenia spać i wczesnego wstawania...

5.Co Cię w nim/niej zachwyca? Kolor jego włosów xD

6.Co Cię w nim/niej śmieszy? 1... 2... 3... (guess what ;) )

7.Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? Przemierzając pola Rashemenu wraz z wierną Pusławą śladami Minsca.

8.Czego mu/jej życzysz? Odmłodnienia 2 września :P

9.Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? Dlatego.

10.skargi/wnioski/porady dla niego/niej: NIE FARBUJ TYCH CHOLERNYCH WŁOSÓW! :lol2:

Blue Sky :)

1.Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum: Hmmm? Eee? Kibic MU?

2.Co myślisz/czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? Taki mi bardzo bliski... Zzzzz....

3.Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz ? Rooneya w pokoju? :lol2:

4.A co zabrałbyś/zabrałabyś? Szalik MU, jeśli taki ma :)

5.Co Cię w nim/niej zachwyca? To, że kibicuje MU, tak jak ja ^^

6.Co Cię w nim/niej śmieszy? Nie wiem... często zdarza mi się śmiać bez powodu... :P

7.Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? Robiąc sobie fryzik a'la Ronaldo?

8.Czego mu/jej życzysz? Również honorowego miejsca na trybunach podczas meczu MU ;]

9.Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? Eee...

10.Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: Eee tam. I tak w ilości przespanych godzin mnie nie przebijesz 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Here comes the pain :twisted:

Yennefer

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? - o, babeczka :P o, jaka wyszczekana :P o, z jajami nawet :P

Co myślisz/czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? Obrzydliwy. Ten z pentagramikiem byl taki stylowy ;)

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz ? Hm. Hm hm hm... Tak myślę... Może... [error: connection lost]

A co zabrałbyś/zabrałabyś? I tam, ja nie chcę nic zabierać ;)

Co Cię w nim/niej zachwyca? Gotowanie jajek xD

Co Cię w nim/niej śmieszy? Dwa słowa - kocia odbytnica :D

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? Te, jak im tam, pontejry na dresach ;]

Czego mu/jej życzysz? Ekhm... Tego i owego :P

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? Jest trendi :D A Milva jest zazdrosna xD xD xD

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej:

Tsen'ang

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? O, ktoś chce grać w HOMM.

Co myślisz/czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? Jakiś taki biszoneński xD

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz ? Umiejętność gry, cierpliwość, cynizm, rozwagę i parę innych rzeczy.

A co zabrałbyś/zabrałabyś? Chyba nic, no ewentualnie jeśli ma dobrego kompa ;]

Co Cię w nim/niej zachwyca? E?

Co Cię w nim/niej śmieszy? "Ha, mam cię! To była tylko część mojej armii!" xD

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? - On gra w Tibię xD

Czego mu/jej życzysz? Przestania grania w Tibię, bo to nerwy psuje.

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? Jest trendy, bo jest Tibiarzem :D O nich nawet w tiwi mówią xD

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: Teraz to już niewiele, tylko jedna - to że jestem dostępny nie znaczy że mam ochotę gadać o pierdołach ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Yenna!!! :devil:

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum?

Oho, czyli nie tylko ja tutaj czytałem Wieśka :wink:

Co myślisz/czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar?

Istne ZUOOOOO, czyli lepiej jej nie drażnić :)

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz ?

Lepiej nie mówię, bo się wnerwi... rozumek xD

A co zabrałbyś/zabrałabyś?

A bo ja wiem?

Co Cię w nim/niej zachwyca?

Że ma świetny gust muzyczny :thumleft:

Co Cię w nim/niej śmieszy?

Udawanie, że ma wszystko w głębokim poważaniu... Wszyscy wiemy, jaka jest ^_^

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas?

Siedzi pewnie w kapciuszkach-króliczkach (zvo wcielone!) przy kompie słuchając Ironów :>

Czego mu/jej życzysz?

Errrm... Obrazi się, jak napiszę, że niczego? :P

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego?

JEST TRENDI!!! No dobra, już nie będę... :)

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej:

A co ja jestem? Dobra Wróżka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yennefer

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? - o! znalazł się ktoś sensowny na partyjkę H3 :P

Co myślisz/czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar ? - Mały diabełek ^^, jak się później okazało - niewiele się pomyliłem.

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz ? - No nie wiem, trochę już ode mnie dostała :) ....Może jeszcze nową grafikę, aby mogła w końcu pograc w H5.

A co zabrałbyś/zabrałabyś? - Dom za miastem, te wszystkie piękne widoczki i świerze powietrze ;] Ale możemy pójśc na kompromis - wprowadzam się :twisted:

Co Cię w nim/niej zachwyca? - Ironia, cięty humor, często mnie czymś zaskakuję. Miło się z nią rozmawia, robi jaja z różnych rzeczy.

Co Cię w nim/niej śmieszy? - Nic. Szanuję ludzi, ich poglądy i gusta.

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? - Słucha metalu w różnej postaci, buszuje po Rockmetalshopie, chodzi na spacery, przesiaduje na FA i takie tam... ;p Dla mnie git.

Czego mu/jej życzysz? - Aby ktoś, kiedyś wydał jej opowiadania. Moim zdaniem warto...

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? - Szczerze mówiąc, nie obchodzi mnie to ;)

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: - Więcej wiary w swoje możliwości, wyższej samooceny ( Powiedział koleś ze skłonnościami do melancholii... )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue Sky

1.Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? Miłośnik dobrej kuchnii. Polakom gratuluję gustu. :wink: 2.Co myślisz/czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar? Chrypsiu, chrypsiu...

3.Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz ? Jakby to nie godziło w dobro mojego komputera bądź płytoteki: co chce.

4.A co zabrałbyś/zabrałabyś? Jego płytotekę. :D/

5.Co Cię w nim/niej zachwyca? Wierny fan MaNu. Jak każdy chyba. :)

6.Co Cię w nim/niej śmieszy? Nie znam go na tyle dobrze, żeby się wypowiadać.

7.Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? Hmm, ogląda Champions League?

8.Czego mu/jej życzysz? Mi to tam lotto, czego chce, niech się spełni.

9.Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? No niech będzie. Jako fan Manchesteru jest trendy.

10.Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: A niby po co? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yennefer

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum? - Hmm, czyzby fanka Sapkowskiego? Może być ciekawie...

Co myślisz/czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar ? - Mrok i szkarłat

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz ? - Więcej luzu i dystansu, bo inaczej nie da rady z nią normalnie pogadac...

A co zabrałbyś/zabrałabyś? - Kompa, bo pewno ma lepszego ode mnie :P I ta halbarda mnie korci trochę :P

Co Cię w nim/niej zachwyca? - Hmm... Nic? :P

Co Cię w nim/niej śmieszy? - Że wszystko bierze do siebie i rzuca się do awantury od razu :P

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas? - Trenuje sztuki walki i tlucze swoich byłych halbardą :P

Czego mu/jej życzysz? - Niczego. Pewno sama wie, co dla niej najlepsze.

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego? - Ba, na pewno jest. Idę o zakład, że ma białe kozaczki 8)

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: - Chill out :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co pomyślałeś/pomyślałaś, gdy zobaczyłeś/zobaczyłaś jego/ją na forum?: Oooo...kolejny fan skośnych oczu ^^

Co myślisz|czujesz, gdy patrzysz na jego/jej avatar?: Devil May Cry :]

Co byś mu/jej dał/dała co posiadasz?: Miłość do Manchesteru United xD

A co zabrałbyś/zabrałabyś?: Dobrego kompa, ja mam grata :D

Co Cię w nim/niej zachwyca?: Podejście do życia xD

Co Cię w nim/niej śmieszy?: Kiedyś pisał dwa posty pod rząd i strasznie mnie to wkurzało, ale teraz jest spoko :]

Jak wg. Ciebie spędza lub powinien/powinna spędzać wolny czas?: Ciupie w gierki :P

Czego mu/jej życzysz?: Udanej premiery Crysisa, o ile na niego czeka xD

Czy jest|nie jest jazzy/trendy/sic i dlaczego?: Każdy jest trendy na swój sposób :)

Sugestie/skargi/wnioski/porady dla niego/niej: Wiecej luzu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...