Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Tutaj nie chodzi o żarty. Są gry, których wymagania mój komputer przerasta wielokrotnie, ale tak tragicznie je zoptymalizowano, że tną jakbym odpalał je na procesorze z 800 MHz i 256 MB RAM. Liczyłem na to, że wypowie się ktoś, kto grał w ten tytuł i może potwierdzić odpowiednią optymalizację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 3 na :

Intel Core i3 2x 2,53 GHz M380

GeForce 310M oraz Zintegrowana grafika HD Intel

Pamięć 4GB DDR3 Dual

Windows 7 Home Premium + SP 1

to jest laptop?

Jak tak to na 800x600 w low pograsz, są filmiki na YT, na więcej raczej nie licz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intel Core 2 Duo 1,9 GHz

GeForce 8800 GS 384 MB

2 GB RAM

Windows XP Professional

Czy na tym sprzęcie dałoby pociągnąć (przynajmniej na low) Guild Wars 2? Komp ma już swoje lata, jakieś półtora roku temu wymieniałem mu kartę graficzną i nic poza tym. Dodam, że np. Skyrim działa mi na high bez spadku fpsów, podobnie BC2.

I jeśli nie, to co najlepiej w nim wymienić, po najniższej cenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intel Core 2 Duo 1,9 GHz

GeForce 8800 GS 384 MB

2 GB RAM

Windows XP Professional

Czy na tym sprzęcie dałoby pociągnąć (przynajmniej na low) Guild Wars 2? Komp ma już swoje lata, jakieś półtora roku temu wymieniałem mu kartę graficzną i nic poza tym. Dodam, że np. Skyrim działa mi na high bez spadku fpsów, podobnie BC2.

I jeśli nie, to co najlepiej w nim wymienić, po najniższej cenie?

Zapomnij... Wymien wszystko, zaczynajac od procesora, po przez ta przestarzala grafike.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrać to zagrasz. Ja mam kartę graficzną o porównywalnej mocy - Radeona HD 6850 - a gra działa dobrze na najwyższych ustawieniach (ultra), tylko wtedy muszę zrezygnować z rozdzielczości 1920x1080. Nie wiem jak z Twoim procesorem, bo masz dwa rdzenie, ale myślę, że pograsz dosyć przyzwoicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien ruszyć, ale nie jestem wróżką i nie obiecuje ci że zabawa będzie komfortowa, na twoim miejscu, wymeniłbym procka, dołożył drugie 2gb Ramu, oraz zmienił system na Windows 7

Intel Core 2 Duo 1,9 GHz

GeForce 8800 GS 384 MB

2 GB RAM

Windows XP Professional

Czy na tym sprzęcie dałoby pociągnąć (przynajmniej na low) Guild Wars 2? Komp ma już swoje lata, jakieś półtora roku temu wymieniałem mu kartę graficzną i nic poza tym. Dodam, że np. Skyrim działa mi na high bez spadku fpsów, podobnie BC2.

I jeśli nie, to co najlepiej w nim wymienić, po najniższej cenie?

Zapomnij... Wymien wszystko, zaczynajac od procesora, po przez ta przestarzala grafike.

To jak w końcu? Jest szansa, że przynajmniej odpali? Wiem, że komputer jest przestarzały, ale jak dotąd parę nowszych gier działało w porządku. Mam w planach wymienić procka na Intel Core 2 2,66 lub 3 GHz, chyba że lepiej dokupić 2 GB RAMu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mój ostatni post dostał jedną niepełną odpowiedź, dlatego zadam moje pytanie ponownie, jednak nieco zmienioną.

Komputer :

Procesor AMD ATHLON 3x 3,2 GHz

Płyta główna ASUS M578L-T V2

Dysk twardy 160GB ( podepne zewnętrzny 750GB) SATA2

Pamięć 4GB 1333 MHz GOODRAM

Napęd SONY

Karta graficzna Gainward GeForce GTS 450 512MB DDR5 PCI-E BOX

Zasilacz OCZ CoreXStream 500W SLI

Windows 64 bitowy

Gry które mnie interesują:

World of Warcraft : Mists of Pandaria ( nowy dodatek, wyjdzie pod koniec września)

Guild Wars 2

TERA Online

Battlefield 3

FIFA 12

Need For Speed : The Run

Starcraft II

Proszę o podanie na jakim poziomie grafiki będę mógł grać w te gry bo mam świadomość że nie na najwyższych, chodzi mi o płynną grę, bez ścinek ( jedynie gdy to praktycznie normalne)

Proszę o odpowiedź, ale było by dla mnie łatwiej gdyby jakiś komentarz został poparty innymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien ruszyć, ale nie jestem wróżką i nie obiecuje ci że zabawa będzie komfortowa, na twoim miejscu, wymeniłbym procka, dołożył drugie 2gb Ramu, oraz zmienił system na Windows 7

Intel Core 2 Duo 1,9 GHz

GeForce 8800 GS 384 MB

2 GB RAM

Windows XP Professional

Czy na tym sprzęcie dałoby pociągnąć (przynajmniej na low) Guild Wars 2? Komp ma już swoje lata, jakieś półtora roku temu wymieniałem mu kartę graficzną i nic poza tym. Dodam, że np. Skyrim działa mi na high bez spadku fpsów, podobnie BC2.

I jeśli nie, to co najlepiej w nim wymienić, po najniższej cenie?

Zapomnij... Wymien wszystko, zaczynajac od procesora, po przez ta przestarzala grafike.

To jak w końcu? Jest szansa, że przynajmniej odpali? Wiem, że komputer jest przestarzały, ale jak dotąd parę nowszych gier działało w porządku. Mam w planach wymienić procka na Intel Core 2 2,66 lub 3 GHz, chyba że lepiej dokupić 2 GB RAMu?

Tak jak ci napisałem, pograć pograsz, to najważniejsze, na poczatek radziłbym wymienić procesor, potem RAM

Hej, mój ostatni post dostał jedną niepełną odpowiedź, dlatego zadam moje pytanie ponownie, jednak nieco zmienioną.

Komputer :

Procesor AMD ATHLON 3x 3,2 GHz

Płyta główna ASUS M578L-T V2

Dysk twardy 160GB ( podepne zewnętrzny 750GB) SATA2

Pamięć 4GB 1333 MHz GOODRAM

Napęd SONY

Karta graficzna Gainward GeForce GTS 450 512MB DDR5 PCI-E BOX

Zasilacz OCZ CoreXStream 500W SLI

Windows 64 bitowy

Gry które mnie interesują:

World of Warcraft : Mists of Pandaria ( nowy dodatek, wyjdzie pod koniec września)

Guild Wars 2

TERA Online

Battlefield 3

FIFA 12

Need For Speed : The Run

Starcraft II

Proszę o podanie na jakim poziomie grafiki będę mógł grać w te gry bo mam świadomość że nie na najwyższych, chodzi mi o płynną grę, bez ścinek ( jedynie gdy to praktycznie normalne)

Proszę o odpowiedź, ale było by dla mnie łatwiej gdyby jakiś komentarz został poparty innymi.

Przy wszystkich ci nie pomogę, bo nie grałem ale w takie tytuły pograsz następująco:

Battlefield 3 średnie detale ( gra niestety jest wymagająca )

FIFA 12 wysokie

Need for speed The Run wysokie ( w Ultra będą ścinki )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien ruszyć, ale nie jestem wróżką i nie obiecuje ci że zabawa będzie komfortowa, na twoim miejscu, wymeniłbym procka, dołożył drugie 2gb Ramu, oraz zmienił system na Windows 7

Intel Core 2 Duo 1,9 GHz

GeForce 8800 GS 384 MB

2 GB RAM

Windows XP Professional

Czy na tym sprzęcie dałoby pociągnąć (przynajmniej na low) Guild Wars 2? Komp ma już swoje lata, jakieś półtora roku temu wymieniałem mu kartę graficzną i nic poza tym. Dodam, że np. Skyrim działa mi na high bez spadku fpsów, podobnie BC2.

I jeśli nie, to co najlepiej w nim wymienić, po najniższej cenie?

Zapomnij... Wymien wszystko, zaczynajac od procesora, po przez ta przestarzala grafike.

To jak w końcu? Jest szansa, że przynajmniej odpali? Wiem, że komputer jest przestarzały, ale jak dotąd parę nowszych gier działało w porządku. Mam w planach wymienić procka na Intel Core 2 2,66 lub 3 GHz, chyba że lepiej dokupić 2 GB RAMu?

W WvWvW i wiekszych starciach, Twoj komputer bedzie sie pocil - a nawet w zwyklej rozgrywce ciezko bedzie o ciagle 30FPS na najnizszych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...