Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Wejdzie mi "Sleeping Dogs"?

Microsoft Windows XP

Professional

Wersja 2002

Dodatek Service Pack 3

Intel?

Pentium? D CPU 2.66GHz

2.68 GHz, 2,00 GB RAM

NVIDIA GeForce GT 240.

Wogóle nie pograsz, gdyż gra wymaga Visty lub 7

Okey, DZIEKUJE, a jezeli chodzi o: Battlefield 2, Sleeping Dogs i Need for speed the Run?

Jaki masz system?

Bo Battlefield 2 pójdzie bez problemów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procek według mnie za słaby na moim laptopiku ledwo co wyciskałem 25 FPS w najniższych detalach i rozdzielczości.

Polecam sprawdzić wymagania na tej stronie i zadecydować:

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx

Nie radził bym wierzyć takim stronom.

Karta rzeczywiście może być za słaba, procek wystarczy. Ja grałem na P4 i Wiesiek działał bardzo dobrze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Can You Run it - analizuje tylko "symbole". Wiele osob wie jak dana karta radzi sobie w grach - moze miec 8GB pamieci i Pixel Shader 4.0 - jednakze jej pozostala konstrukcja nie bedzie wystarczajaca aby swobodnie mozna bylo grac.

CYRi analizuje sprzet na podstawie wymagan danej gry - wiec jesli karta graficzna posiada, powiedzmy wspomniany Pixel Shader 4.0 i 1GB Ram - bo tyle jest podane w wymaganiach, to strona ukaze nam test pozytywnie - bez wzgledu na to jaka karte posiadamy, a wlasnie w takich sytuacjach model karty jest najwazniejszy.

Podobnie jest z procesorami - co z tego, ze do gry potrzebne jest 3.00Ghz i tyle mamy, skoro dany procesor okazuje sie malo wydajny w swojej konstrukcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...