Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Czy BF 3 pójdzie na tym sprzęcie i od razu mówię nie będę grał na multi.

Na jakich detalach?

Mój sprzęt :

AMD FX-6100 Six-Core 3.3 Ghz

8 GB Ramu

MSI R6850 Cyclone 1 GB GD5 OC

Windows 7 64 bit

Dzięki za odpowiedzi

Spokojnie pojdzie...

@Mejk - Pomijam fakt, ze nie podales modelu karty graficznej - bo to i tak bez znaczenia. Twoj procesor jest za slaby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na tym komputerze dam rady zagrać w Guild Wars 2 w miarę płynnie na chociażby średnich ustawieniach w rozdzielczości 1920x1080 lub ewentualnie w rozdzielczości 1770x1000 ?

CPU: Intel Core 2 Duo 4x 8300 @2.7Ghz (Podkręcany z 2.5Ghz)

GPU: ATI Radeon HD5670 DX11 512MB

RAM: 2.1 Gb

SO: Windows 7 Ultimate 64 Bit

Powiem że Wiedźmina 2 uciągnąłem na średnio wysokich detalach w 25-30 FPS

W zyciu - gdzie Wiedzminowi 2 do GW2. Twoja karta graficzna nie nadaje sie do gier.

Ati Radeon HD 5650 jest karta nie do gier bo jest pod laptopy a 5670 już jest pod gry robiona, widziałem oficjalny grafik z benchmarka Guild Wars 2 gdzie moja karta miała od 30 do 40 FPS tylko ze z prockiem Intel Core i5 i chciałem się dowiedzieć, od kogoś kto już grał, czy mój procek jest wystarczająco dobry dlatego ze słyszałem ze w GW2 procesor jest ważniejszy .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem czy ciekawe, chyba może ktoś się nie znać na sprzęcie tak dobrze jak mniemam z twojej wypowiedzi ty deBug ? Zamiast pisać głupoty to warto pomóc, naprowadzić.

Kingon to co podałeś to jest karta graficzna, ram oraz system operacyjny. No i jeszcze raz karta graficzna twojego lapka, myślę że poprostu się pomyliłeś. Ale podałeś za to nazwę i znalazłem go w necie. Powiem tak, laptop ten ma swoje lata już, ale ma jak na tamte czasy w miare wydajny procesor oraz karte która dzisiaj jakoś sobie z czymś tam radzi...:)

A tak na serio myślę żę na niskich detalach Starcraft II powinien ruszyć spokojnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy na moim komputerze :

Procesor AMD ATHLON 3x3,2 GHz

Płyta główna ASUS M578L-T V2

4GB RAM

Twardziel 320GB SATA 2

Nagrywarka SONY

Karta graficzna Gainward GeForce GTS 450 512MB DDR5 PCI-E BOX

Zasilacz OCZ CoreXStream 500W SLI

Pójdą mi gry takie jak :

- World of Warcraft ( średnie detale graficzne)

- Star Wars The Old Republic ( również grafika średnia)

- Guild Wars 2 ( jak wyżej, grafika na jedynie przyzwoitym poziomie)

- Starcraft 2 ( to samo xD)

Najbardziej obawiam się że GW 2 mi nie odpali, co Wy na to?

PS: DarthKoza skąd masz sygnaturę? Prezentuje się świetnie, czy sam byś się zajmował grafiką? ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mikijoe Ja na tej karcie z Phenomem II X4 BE grałem komfortowo na wysokich w full HD. Na ultra też da radę grać jeśli nie przeszkadzają Ci drobne przycięcia gdy na ekranie dzieje się dużo (ja jestem na to strasznie uczulony i wole zejść z detali) to na ultra też pograsz. Na multi gram na średnich ale nie zwraca się na grafike wtedy uwagi. Szczególnie na ''metrze'' w 64 osobysmile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, jestem nowy na forum i mam pytanko, a mianowicie czy pójdzie mi Battlefield 3; moj sprzęt;

Procesor: AMD pHENOM ? 9350E Quad-Core Processor 2.00 GHz

Pamięc Ram: 4,00GB

Karta Graficzna: Gigabyte 9800 GT 512 MB i chyba to najważniejsze informacje dla tutejszych speców, proszę o szybką odpowiedź , zgóry thX

Okey, DZIEKUJE, a jezeli chodzi o Sleeping Dogs i need for speed the Run?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...