Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Otóż mam pytanie: Na jakich detalach na moim lapku pójdą w miarę płynnie takie gry ......

I5-2450M, 2,5GHz GF 610M 2 GB Win7 4GB

Ponawiam pytanie, tym razem chodzi o to jakie NOWE(Czyli wydane w około 2012 ;p) Pójdą na moim lapku dosyć płynnie i na jakich delatach ;p Nie chodzi mi o wszystkie gry, lecz kilka jakichś jezyk1.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Pytanie? Czy battlefield 3 pójdzie mi na:

AMD Phenom? 9500 Quad Core Processor 2.20GHz

4GB Ramu DDR2

i na tej Karcie graficznej http://www.comp-art....php?id=FF9BCCBD ? (grafike bede dopiero kupował, bo mam Ge Force 9600 GSO) ale chce mieć pewność, że bedzie ok ?

Procek nie za szybki, ale gra powinna pójść

Zamiast tej karty weź http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-radeon-hd7770-1024mb-ddr5-128bit-dvi-hdmi-dp-pci-e-1100-5000-wer-oc-overclock-gv-r777oc-1gd-456181 wydajniejsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące Wiedźmin 2 Edycja rozszerzona , posiadam procek Adm Athlon 64x2 Dual Core Processor 4200+ 2.21GHz 1gb ram ( za niedługo 4gb ponieważ kupuję nowe kości) karta graficzna będzie wymieniana , ale pójdzie spokojnie , pytanie dotyczy tego czy z moim prockiem nie będzie problemu , jeżeli minimalne wymagania , wieśka to procek 2 duo 2.ghz 64x2 5000+ ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące Wiedźmin 2 Edycja rozszerzona , posiadam procek Adm Athlon? 64x2 Dual Core Processor 4200+ 2.21GHz 1gb ram ( za niedługo 4gb ponieważ kupuję nowe kości) karta graficzna będzie wymieniana , ale pójdzie spokojnie , pytanie dotyczy tego czy z moim prockiem nie będzie problemu , jeżeli minimalne wymagania , wieśka to procek 2 duo 2.ghz 64x2 5000+ ?

Pójść pójdzie, producenci często zawyżają wymagania gier, twój procek starczy, aby bez problemów Wiechu poszedł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Powinno dać radę z trójką, ale pewnie będzie trzeba obiniżyć rozdziałkę i detale, żeby otrzymać odpowiednią płynność. Wbrew pozorom z trzecią częścią mogą być lekkie problemy, ale druga część powinna hulać bez problemu; ludzie mający też taką kartę twierdzą, że Simsy 2 świetnie im chodzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...