Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

witam mam taki problem gdy gram w wiedzmin 2 po okolo 1.5-2godz pojawiaja sie zolte elementy po czym gra sie wiesza ale slychac muzyke sama i nic nie mozna zrobic tylko reset pomaga moj komp to

Procesor:Intel Dual Core 2x2,5Ghz e5200

Plyta glowna:Gigabyte ga ep31 ds3l

ramy: 2gb ddr2

karta graficzna : Gigabyte nvidia gtx550ti 1gb ddr5

zasilacz:Ibox black panther 450w

z czego karta i zasilacz dopiero wymienione

prosze o odp

wiem ze nie ten dzial ale jeste nowy i prosze o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się zapytać czy odpaliłby na moim komputerze Crysis . Osiągi mojego kompa to :

AMD Athlon 64 Processor 3000+ 1.80GHz, 1,50GB RAM NVIDIA GeForce 6600 . Może dodam że mój komputer ma ok. 6 lat i nic nie było do niego dokupywane ani wymieniane (jedynie 1gb ram'u).

Mam jeszcze prośbę, aby ktoś podał tytuły jakichś innych gier które mogłyby odpalić. Dodam że gry typu M&B Ogniem i mieczem idzie mi bez problemu (trochę dłużej się tylko przed bitwą ładuje).

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adrianziom98 naprawdę dużo jest takich gier, które Ci odpalą na tym sprzęcie, ale ofc nie ma co liczyć na najnowsze produkcje. Mogę Ci zaproponować, np. Mafię, Max Payne'a (może dwójka też odpali), klasyka typu Quake - Quake Arena, Unreal, Call of Duty 1-2, MW, starsze Medal of Honor... etc. :D Z rpgów może Gothic, Oblivion.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie

Just Cause 2

Renegade Ops

Krater

Czy te gry jakoś mają prawo pójść na Win Xp? Chociażby po jakiś patchach czy czymś podobnym?

I jakich jeszcze gier mam się wystrzegać z powodu niekompatybilności z Win Xp (oprócz Sleeping Dogs, BF3)?

Wiem, że na JC2 jest jakiś fix, ale nie wiem, czy legalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...