Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Darksiders II ma na minimalnych wymaganiach podaną kartę: 9800 GT (512 MB RAM).

Osobiście posiadam Radeona HD 4670 Saphire.

Czy te karty mają porównywalną "moc"? Czy raczej z moim złomem nie ma szans na komfortowe granie?

Resztę wymagać spełniam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: z AC 2 miałem okropne problemy techniczne (doczytujące się tekstury, ''chrupanie'' itp.). Czy w takim wypadku mam szansę w komfortową grę w którąś z nowszych części. Spełniam wszystki wymagania. Dodam, że Battlefield 3 śmiga na wysokich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LukeS odpowiesz? Mam problem z Assassin's Creed 2 otóż jest to taki problem: Czasami gdy chodze w assassinie to postać zaczyna sama chodzić,skakać i wspinać się, i jak nacisne obojętnie jaki przycisk to komputer zaczyna pikać. Pomożecie? Proszę.

Jakie masz ustawienia w opcjach graficznych gry?widocznie karta nie nadąża za wyświetlaniem,wię stąd te spowolnienia

Pytanie: z AC 2 miałem okropne problemy techniczne (doczytujące się tekstury, ''chrupanie'' itp.). Czy w takim wypadku mam szansę w komfortową grę w którąś z nowszych części. Spełniam wszystki wymagania. Dodam, że Battlefield 3 śmiga na wysokich.

Skoro asassyn ci tak se hodzi a battlefield na wysokich,to najwyraźniej to wina gry a nie sprzętu,spokojnie odpalisz większość tytułow :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up nie wiem, czy ktokolwiek jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie, przecież te gry jeszcze nie miały premiery, a wróżyć z fusów (czyt. domyślać się po wymaganiach podanych przez producenta) chyba nie dadzą Ci satysfakcjonującej odpowiedzi. "Wydaję" mi się, że GW bez problemu powinno Ci śmigać, nie ma dużych wymagań, jak na porządne MMO przystało ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi Tropico 4, jeśli tak to na jakich detalach (trójka chodzi na najwyższych ;) )?

Intel Core i3-2130, 3.40GHz, 3MB, LGA1155, 32nm, BOX

Płyta główna Gigabyte GA-H61M-D2, H61, DDR3-1333, PCI-E, GBLAN, mATX

Grafika Gigabyte GeForce CUDA GT 210, 1GB DDR3, HDMI, DVI, D-SUB

Pamięć DDR3 4 GB

Dysk HDD 500 GB

Obudowa ATX

LG Monitor Flatron LCD W2240S-PN 21,5'', wide, Full HD, glossy, czarny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napewno,ale wierz mi,bawienie się rozmaitymi modami łatkami w różnych wersjach językowych,nie wpływa dobrze na wydajność gry

@pikaz512

Powinien ruszyć ale w mniejszej rozdzielczości ekranu niż trójka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Zastanawiam się nad kupnem Guild Wars 2, ale nie wiem czy mój laptop to uciągnie. Chodzi mi szczególnie o kartę graficzną.

Oto specyfikacje laptopa:

Microsoft Windows XP Professional

Intel Pentium III Xeon, 2200 MHz (6 x 367)

Pamięć fizyczna 3584 MB (na obudowie jest napisane, że 4GB RAM, to chyba to nie?tongue_prosty.gif)

NVIDIA GeForce GT 120M (1024 MB)

Wymagania GW 2:

  • System operacyjny: Windows? XP Service Pack 2 lub wyższy,
  • Procesor: Intel? Core? 2 Duo 2.0 GHz, Core i3, AMD Athlon? 64 X2 lub lepszy
  • Karta graficzna: NVIDIA? GeForce? 7800, ATI Radeon? X1800, Intel HD 3000 lub lepsza (256MB video RAM oraz shader model 3.0 lub lepszy),
  • 25 GB wolnej przestrzeni na dysku,

Z góry dzięki za pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Jednak zaryzykuje i spróbuje pograć na xp + patch. Powinienem dać radę ^^ Szczerze mówiąc grałem już kilka razy w gry, które nie były pisane mojemu sprzętowi, ale jakoś się grało. No bo w końcu liczy się gra a nie grafika. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za pomoc . smile_prosty.gif

Pamiętacie mnie jeszcze? ^^ Mam jeszcze jedno pytanie. Zdobyłem już wiesława i na niskich przy rozdziałce 800x600 da się grać, ale... Na takiej rozdzielczości okropnie się gra sama grafika gry ok, ale np. pasek zdrowia i napisy są takie... niewyraźne. W 1024x768 jest już ok ale przycina ktoś wie co mogę zrobić, aby to wyeliminować? Zainstalowałem Game Booster, ale dalej lekko przycina ;/

Dla tych którzy mnie 'nie pamiętają' moja konfiguracja:

geforce 8500GT 512MB

2GB RAM

AMD Athlon (x2) BE-2400 2,3 GHz

Windows XP 32 bit SP3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fajdos

Ściągnij sobie sterowniki do karty, bo to ona jest tu najsłabsza. Mam zresztą podobny sprzęt i pamiętam, że ostatnie sterowniki bardzo pomogły.

@down - standardowo - wyłącz antywira na czas działania gry i inne dodatkowe programy. Napisałeś, że grasz na niskich. Na najniższych dostępnych? Wyłącz wszelkie cienie, anty-aliasingi itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...