Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Czy pójdzie mi Wolfenstein ten najnowszy?

Intel Core i3-2130, 3.40GHz, 3MB, LGA1155, 32nm, BOX

Płyta główna Gigabyte GA-H61M-D2, H61, DDR3-1333, PCI-E, GBLAN, mATX

Grafika Gigabyte GeForce CUDA GT 210, 1GB DDR3, HDMI, DVI, D-SUB

Pamięć DDR3 4 GB

Dysk HDD 500 GB

Obudowa ATX

LG Monitor Flatron LCD W2240S-PN 21,5'', wide, Full HD, glossy, czarny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na takim kompie ( AMD Athlon 64 Processor 3000+ 1.80GHz, 1,50GB RAM NVIDIA GeForce 6600) pójdzie Alice Madness Returns?

Niestety nie spełniasz minimalnych wymagań, ale jeśli jet demo, to nie zaszkodzi spróbować

@down - no nie bardzo, a jeśli pójdzie będzie mieć może z 15 FPS, więc nie będzie się dało grać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi i na jakich detalach Battlefielda 3, GTA 4, Arcania

Mój sprzęt to:

Pentium? Dual-Core CPU E5200 2.50 GHz

3 giga ram DDR 2

ATI Radeon HD 4350 Series 512 mega

Windows 7 Ultimate

Nie ruszy nawet

No ludzie ojć widze że się jednak [beeep] znacie chciałem was sprawdzić xDDD i sprawdziłem hehehe wszystkie 3 gry mi chulają na high w tym gta 4 na średnich z najnowszym patchem z lekimi zacięciami jak jest wiekszy ruch na ulicy Arcania higch detale rozdzalka xxxx na xxxx we wszystkich 3 grach .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up to dobrze, że jednak się znalazła biggrin_prosty.gif Wracając do tematu będzie Ci hulać. W singlu nie będzie żadnych problemów żeby odpalić w wysokich + jakieś bajery graficzne i rozdzielczość FULL HD. W multi jednak lepiej zrezygnować z niektórych opcji graficznych, aby mieć więcej fpsów i lepszą widoczność/ przejrzystość w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up to dobrze, że jednak się znalazła biggrin_prosty.gif Wracając do tematu będzie Ci hulać w singlu nie będzie żadnych problemów żeby odpalić w wysokich + jakieś bajery graficzne i rozdzielczość FULL HD. W multi jednak lepiej zrezygnować z niektórych opcji graficznych, aby mieć więcej fpsów i lepszą widoczność/ przejrzystość w grze.

To świetnie. Dam Wam pewną radę - nie korzystajcie więcej z tego ścierwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up właśnie dobrą optymalizację według mnie zrobili, ale pewnie różnie działa na niektórych kompach. Ja nie miałem z tym problemu, a jeszcze po patchu powinna chodzić w 60 klatkach na sekundę przy włączonych bajerach graficznych. Ja w nią grałem na o wiele słabszym sprzęcie (patrz profil) w full hd i przeważnie miałem te stałe 60 klatek na sekundę.

AHH TO SŁODKIE 30 GB NA TWARDZIELU biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ludzie ojć widze że się jednak [beeep] znacie chciałem was sprawdzić xDDD i sprawdziłem hehehe wszystkie 3 gry mi chulają na high [...]

Może nakręcisz jakiś filmik Frapsem i się nam pochwalisz jak ci na tym sprzęcie gry chulają (w szczególności Battlefield 3). Jestem tego bardzo ciekaw i myślę, że sporo użytkowników również.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up

O ile prototyp ci jakoś pójdzie w średnich detalach,to max będzie ciąć,może jakoś ci pochodzi,ale wiesz mi najniższe detale to max,zależy w jakiej rozdzielczości pograsz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amd Phenom x4 Black Edition 3,2Ghz

4GB ram good ram

Ati Radeon HD 4850 512mb

system win7 64x

vs Assasins Creed Revelations pójdzie na maxach czy będzie przecinać ?

A grałeś w Brotherhood na tym komputerze? Jeśli tak to i z Revelations nie będzie większych problemów. Nie chce być kiepskim jasnowidzem ale z wymagań podanych na tej stronie http://porady.polygamia.pl/porady/w,3053,127187734,127187734,Assassin_s_Creed_Revelations_wymagania_sprzetowe.html wynika, że raczej pójdzie. Jak dla mnie Assasyn najlepszy tylko na konsolach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...