Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

System operacyjny to Windows XP. Głośniki raczej 2.1. W innych grach nie mam problemów. I jest znowu jakiś problem. czasami jak w assassinie chodze to zawiesza mi sie tak gra ze postać sama mi chodzi albo bije lub skacze i jak coś naciskam to pika mi komputer im wiecej nacisne tym wiecej pika.

Głos już naprawiłem, było to związane ze złym spolszczeniem. Zmieniłem na język dialogów włoski i działa. tylko została ta druga sprawa ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko czy pójdą mi te 2 gry (Battlefield3 i GTA IV) na moim lapku bo mam zamiar wybrać się na lan party i chciałbym wiedzieć jak to może chodzić na lapku.

Lapek:

Samsung R540 JT01PP

Core i3 M380 2.53

ATI Mobility Radeon HD 5470

3 GB Ram

Windows 7 Home Premium

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yaro555 Raczej wątpię. O ile GTA 4 ruszy jako tako na minimalnych o tyle w BF 3 będziesz miał pokaz slajdów, szczególnie w multi. Może będzie się dało grać w singla w ok. 22-25 FPS, o tyle w multi nie da rady. Wiem z własnego doświadczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lisu125 - trudno dokładnie powiedzieć odnośnie Dirta, na pewno dobrze by Ci działał przy odpowiednich maniupulacjach w opcjach grafiki, bo tam jest tyle tych ustawień, że można wszystko dobrze ustawić pod swojego kompa. btw. obczaj ten gameplay, gość ma podobną specyfikację do Ciebie:

http://www.youtube.com/watch?v=dSDiWG4cKMo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...