Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

tutaj ciężko o stałą liczbę gdy na ekranie dzieje się za dużo

A powiedz mi...

Jak bym miał procesor i5 i do tego jakaś karta GTX570 to na nim też będą czasem spadki FPS'ów, czy to będzie idealnie płynnie i w multi bez żadnych przycieć gdy dużo się dzieje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ponownie battlefield 3 Upewnienie przed zakupem

win 7 64

intel i3 370m 2.40

4gb ram

ati mobility radeon 5470

Chodzi mi o Battlefielda 3 ale o tryb multi

Pogram bez problemów?

Grał ktoś na podobnym sprzęcie?

Ja bym sobie darował, na komfortową grę w multi nie ma co liczyć na tym sprzęcie.

@ deshinore - jak demo działało, to pełna powinna działać jeszcze lepiej, bądź bardzo podobnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem do jakiego tematu mam to napisać więc piszę tu. Jeśli ktoś ma tak samo albo miał niech napiszę . Mój problem jest taki kupiłem sobie gta episodes from liberty city zainstalowałem włączam grę i jest coś takiego data check czy jakośtak no to daje akceptuj i coś ma się ściągać ale się nie ściąga stoi ten pasek i w ogóle nie idzie to przodu. Chcę zagrać multiplayer więc żadne cracki mi nie pomogą. Proszę pomóżcie napewno ktoś z was ma epizody z liberty city

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam czy pójdzie mi pierwsza część The Force Unleashed?

Pójśc pewnie pójdzie, ale na jakiejś niskiej rozdziałce. Gra jest kiepsko zoptymalizowana, a 8600 GT to już dziadek.

Na jakich detalach ruszy komp na tej karcie i miej wiecej ile klatek na sekunde?

http://comprix-pclweb.systemb2b.com/karty-...vi-i/p-c0134118

W gry:

Wiedzmin 2

BF 3

Jeżeli pozostałe elementy komputera są dobrane optymalnie pod tą kartę to na wysokich przynajmniej w 1650x1080. A tak w ogóle to jakaś kosmiczna cena w tym sklepie jest jak na 560 Ti...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dirian

tutaj ciężko o stałą liczbę gdy na ekranie dzieje się za dużo

A powiedz mi...

Jak bym miał procesor i5 i do tego jakaś karta GTX570 to na nim też będą czasem spadki FPS'ów, czy to będzie idealnie płynnie i w multi bez żadnych przycieć gdy dużo się dzieje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dirian

tutaj ciężko o stałą liczbę gdy na ekranie dzieje się za dużo

A powiedz mi...

Jak bym miał procesor i5 i do tego jakaś karta GTX570 to na nim też będą czasem spadki FPS'ów, czy to będzie idealnie płynnie i w multi bez żadnych przycieć gdy dużo się dzieje?

Spadki FPS-ów są nie do uniknięcia w Battlefieldzie, natomiast niekoniecznie będą one zauważalne. Dajmy na to masz 60 FPS to nie zauważysz różnicy w BF3 gdy na kilka sekund klatki spadną do 50. Generalnie jeżeli ilość FPS-ów w gorących momentach nie spada poniżej 35 to nie powinno być mowy o przycięciach, przynajmniej u mnie tak to wygląda.

@ Skerwool - jesteś pewien, że dobrze przeczytałeś? BF3 wymaga DirectX w wersji 10, a nie 9. Temat wielokrotnie wałkowany - gra nie działa na XP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...