Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Chciałbym się spytać jak będzie mi latać Battlefield 3. Mój sprzęt:

Windows 7 32 bit

AMD Athlon II x3 3.40 GHz

RAM 4GB

Gt440

Pytam się bo nie wiem czy opłaca mi się kupować Battlefielda na pc czy na Xboxa. Nie chodzi mi o ilość graczy itp. ale o płynność animacji i grafikę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdą (i na jakich detalach) wymienione gry: Gothic 3 i dodatek Zmierzch Bogów i S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla?

Konfiguracja komputera:

Procesor: Intel Core 2 Duo - 2,2 GHz

Karta graficzna: ATI Radeon X1550

Pamięć Ram: 2 GB

Windows XP SP2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funshy: Najlepiej by było, gdybyś zmienił proca na coś pokroju Phenom II 955, i dokupił te 2GB RAM'u i by były Ultra detale. Jak dokupisz te 2GB teraz, to powinny być nie co wyższe detale choć nie dużo. Tak po za tym Win 7 64-bit+2GB RAM to nie najlepsze rozwiązanie do gier, dlatego warto dokupić te 2GB RAM'u.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mądrych forumowiczów.

Mam następne pytanie: Czy by mi poszło Deus Ex Bunt ludzkości ?

Oto mój komp:

Nvidia GeForce 7600 GS seriers 256 mb,

Procesor dwurdzeniowy Intel Pentium 2.00 GHz (2 CPU's),

Windows XP sp 3,

Pamięć RAM 2 GB.

Oczywiście detale dam na minimum ale w ilu klatkach będzie szła gra ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funshy: Najlepiej by było, gdybyś zmienił proca na coś pokroju Phenom II 955, i dokupił te 2GB RAM'u i by były Ultra detale. Jak dokupisz te 2GB teraz, to powinny być nie co wyższe detale choć nie dużo. Tak po za tym Win 7 64-bit+2GB RAM to nie najlepsze rozwiązanie do gier, dlatego warto dokupić te 2GB RAM'u.

Chętnie bym procka zmienił ale dopiero co kupiłem tą karte i kasy nie mam. A na tym co teraz mam to jakie detale?

EDIT:To co teraz mam i dodatkowe 2GB ramu

Mój kolega ma nie co gorszą karte, proc podobny tylko ma 3.0GHz i również 2GB RAM, oraz Win 7 64-bit, i Battlefield 3 śmiga mu na najniższych. U Ciebie karta powinna nadrobic ale sądzę, że średnie to max. Na razie (z 2GB RAM) najlepiej by było zmienic system na win 7 32-bit. I z tego co mi wiadomo Battlefield 3 słabo chodzi na 2-rdzeniowych procesorach :smile: . A gdbyś miał te 4GB RAM'u to myślę, że średnio-wysokie nawet.

PS. Dobry wybór co do karty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie (z 2GB RAM) najlepiej by było zmienic system na win 7 32-bit. I z tego co mi wiadomo Battlefield 3 słabo chodzi na 2-rdzeniowych procesorach :smile: . A gdbyś miał te 4GB RAM'u to myślę, że średnio-wysokie nawet.

Jak już coś doradzasz, to chociaż się zorientuj w temacie. 32-bitowy system nie obsługuje RAM-u powyżej 3.25 GB. A na dwurdzeniowych prockach aż tak słabo nie chodzi, jeżeli są to w miarę dobre procki, pokroju Core i3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie (z 2GB RAM) najlepiej by było zmienic system na win 7 32-bit. I z tego co mi wiadomo Battlefield 3 słabo chodzi na 2-rdzeniowych procesorach :smile: . A gdbyś miał te 4GB RAM'u to myślę, że średnio-wysokie nawet.

Jak już coś doradzasz, to chociaż się zorientuj w temacie. 32-bitowy system nie obsługuje RAM-u powyżej 3.25 GB. A na dwurdzeniowych prockach aż tak słabo nie chodzi, jeżeli są to w miarę dobre procki, pokroju Core i3.

Dobrze wiem, że obsługuje 3,25 GB. Przecież pisałem, że z 2GB RAM'u najlepszy w tej sytuacji jest Win 7 32-bit. A co do proca, to owszem, ale mogłeś przeczytać poprzednie posty, gdzie Funshy pisał że ma Athlona x2. A pierwsze Athlony demonami szyblości nie są, a na Core i3 przecież nie zmieni z obecną p.główną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy pójdą mi te gry:

Dark Souls

Dark Void

SpellForce 2 + dodatki

Devil May Cry 4

Jak na moje oko to powinna każda ruszyć na minimalnych, ale wolę się spytać ekspertów :)

Konfig laptopa:

Producent:

Hewlett-Packard

Procesor:

Intel ? Core ? 2 Duo CPU T5670@1.80GHz (2 CPUs), ~ 1.8GHz

Pamięć:

2038MB RAM

Dysk twardy:

240 GB

Karta graficzna:

Intel Mobile ? 965 Express Chipset Family

Monitor:

PnP Generic Monitor

Karta dźwiękowa:

Głośniki (SoundMAX Integrated Digital HD Audio)

Klawiatura:

koncentrator USB Główny

Mysz:

koncentrator USB Główny

System operacyjny:

Windows Vista ? Home Basic (6.0, Build 6001) Service Pack 1 (6001.vistasp1_gdr.100608-0458)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sapphire Radeon HD 6770

AMD Athlon 64 X2 Dual Core processor 4600+ (2.41GHz)

RAM - 4gb (mam viste 32bit i wykorzystuje zamiast 4GB 3-3.5GB...)

Czy to pójdzie bez jakiekolwiek ściny na jakimś poziomie graficznym w BF3 czy procesor nie jest za słaby do karty graficznej?

To jest ważne, bo chcę grać w multi i nie życzę sobie przycięć spadków FPS'ów tam gdzie dużo się dzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdą (i na jakich detalach) wymienione gry: Gothic 3, dodatek Zmierzch Bogów, S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla i Splinter Cell Double Agent?

Konfiguracja komputera:

Procesor: Intel Core 2 Duo - 2,2 GHz

Karta graficzna: ATI Radeon X1550

Pamięć Ram: 2 GB

Windows XP SP2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROCESOR: AMD Phenom II X4 960T Black Edition, Socket AM3, 3,0GHz

SAPPHIRE AMD Radeon HD6950 1024MB DDR5/256bit DVI/HDMI/DP PCI-E (800/5000)

PŁYTA GŁÓWNA: ASRock 870 EXTREME3 R2.0

DYSK: Western Digital Caviar Blue, 3.5'', 500GB, SATA III, 7200RPM

PAMIĘĆ: Good Ram DDR3 4096MB PC1333 CL9 (GR1333D364L9/4G)

NAPĘD: Sony AD-7280S-0B

CHŁODZENIE: SilentiumPC Fortis HE1225

SYSTEM OPERACYJNY: Microsoft Windows 7 Home Premium 64-bit POLSKI DVD OEM

OBUDOWA: SilentiumPC Brutus 410 Pure Black AT X/SSD BT-410

ZASILACZ: OCz StealthXStream 500W SLI

Na jakich ustawieniach będzie chodzić BF3 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EnPe - powinien działać nawet na wysokich spokojnie.

Sapphire Radeon HD 6770

AMD Athlon 64 X2 Dual Core processor 4600+ (2.41GHz)

RAM - 4gb (mam viste 32bit i wykorzystuje zamiast 4GB 3-3.5GB...)

Czy to pójdzie bez jakiekolwiek ściny na jakimś poziomie graficznym w BF3 czy procesor nie jest za słaby do karty graficznej?

To jest ważne, bo chcę grać w multi i nie życzę sobie przycięć spadków FPS'ów tam gdzie dużo się dzieje.

ponawiam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...