Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

@SeriousBoy

Do tego można dodać, że w rozdzielczości hd ;) Ciesz się chłopie, bo z tym zestawem przez co najmniej rok nie musisz w ogóle zerkać na wymagania gier ;)

@lisu125

Powinien na wysokich bez problemów. Napisz ew. jaka rozdzielczość, ale na 8600 gts nie powinno być JAKICHKOLWIEK problemów. Miłej gry ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójść pójdzie, jest po angielsku. Sam ostatnio testowałem, bo teraz jest to f2p, ale mnie nie przypadł do gustu, a przyznać muszę, że jestem fanem Tolkiena. Może właśnie dlatego gra przeszła na f2p, bo przy p2p nie miała żadnych szans z WoW'em i pewnie teraz też ich nie ma. Są gry, że wystarczy ci 5-10 minut i nie chcesz w nią grać. w Lotro próbowałem kilkoma postaciami i dłużej, ale to na nic. Może tobie się uda ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich przed premierą Skyrima pytałem się czy pójdzie na moim laptopie ( mówiliscie, że pójdzie i chodzi na max detalach 25 fps+)

Kolejny fajny rpg ma premiere dlatego chciałbym spytać się, czy zadziała mi na laptopie

a mianowicie Kingdoms of Amalur: Reckoning

Dla przypomnienia laptop:

4gb ram

intel i3 370M 2.40

ati mobility radeon 5470 1gb

win 7 64

Prosiłbym o odpowiedz za którą dziękuje z góry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA IV- powinno być wysokie, ale wiem, że jest słaba optymalizacja tej gry. Może jakieś patche itp. ale próbuj od wysokich ustawień

PoP- tutaj bezproblemowo na wysokich

SWtoR- również nie powinno sprawiać problemów

miłej gry ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej pytałem się o BF3... odpowiedziano mi, że jak mam XP to nie da rady. A tym czasem czytam sobie grudniowe CDA i patrze: Wymaganie PC XP/Vista/7. To w końcu można grać w BF3 na XP? Jak tak to dałbym rade i jaka jakość?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się rozbestwiłem... Więc czy pójdzie mi i czy będzie płynnie chodzić i na jakich detalach

Assassin's Creed Revelations

System- Windows XP

Procesory- 2x Intel? Core?2 DUO CPU E7300 2.76GHz

RAM- 3GB

Karta graficzna- NVIDIA GeForce 9400 GT ( ostatnio się pomyliłem i napisałem 84 )

Z góry dziękuję za odpowiedź,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...