Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Ehhh te wasze odpowiedzi nie dokonca dobre ;/

Na sprzecie:

Radeon 6850hd

AMD Athlon x2 64 2.5ghz

4gb ram

win 7

Battlefield 3 miał niby isc na niskich spokojnie a moze nawet srednich a mam na niskich 20FPS w rozdziałce 1280x1024 ;/

@up - na takim sprzęcie ten Battlefield powinien pójść na średnich - potwierdzam to, co ktoś napisał. Coś musi być nie w porządku z Twoim komputerem.

W tej rodziałce nie powinien, bo zwyczajnie procek się dusi. Miałem podobną sytuację przy Athlonie X2 2.6 GHz i również na niskich osiągałem około 20 FPS przy znacznie słabszej karcie - HD 5750. Zmieniłem na Phenoma II 960T i gram na wysokich przy około 40 FPS. Dwujajowe Athlony (szczególnie pierwszej generacji) są zdecydowanie za słabe do tej gry i takiej rozdziałki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej mało prawdopodobne, ale czy dało by radę pograć w Crysisa na moim drewnianym kompie?

Konfiguracja komputera: Procesor: Intel? Celeron? CPU 3,20GHz

1 GB RAM

Karta graficzna: Radeon HD 4650 1GB

Tak poza tym to co oznacza " Prince: -||- " bo nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej mało prawdopodobne, ale czy dało by radę pograć w Crysisa na moim drewnianym kompie?

Konfiguracja komputera: Procesor: Intel? Celeron? CPU 3,20GHz

1 GB RAM

Karta graficzna: Radeon HD 4650 1GB

Tak poza tym to co oznacza " Prince: -||- " bo nie wiem.

Wydaje mi się, że nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde proca zmieniac nie bede bo dopiero co stracile około 800 zł na upgrade kompa ;/ A do proca musiałbym jeszcze zasilacz... :(

Niestety takie są skutki kupowania takiej karty do takiego procka, jeżeli nie ma się w planach jego wymiany w najbliższym czasie. HD 6850 jest mocno ograniczona przez ten procesor, i to bardzo mocno, a widać to szczególnie w grach pokroju BF3 czy innych tytułach "pocących" procesory. Do tej rodziałki co podałeś spokojnie starczyłby ci HD 6770 i miałbyś trochę więcej kasy na proca już...

@ lisu125 - obydwie ruszą na jakiejś niewygórowanej rozdziałce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sowa69 spokojnie niskie

Ja na kompie Intel Celeron D 351 (3,2ghz) 1,5gb ram, Ati Radeon 3650 miałem niskie i roździałke 1280x1024 i ok.20 fps a przy 1024x768 spokojnie pondad 25 fps

Mógłbym usłyszeć opinię innych użytkowników, bo nie wiem czy watro kupować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Niektórzy już mnie kojarzą z tematu o komputer ...

Już zamówiłem i niebawem będzie :)

Ale mam takie pytanie co do gry battlefield3 .

Czy mi pójdzie na ultra/high ? ? ? ? ? ? ? ? ?

I jakie powinienem dać ustawienia fps itp (co prawda nie wiem co to , ja na grach się nie znam XD )

Mój sprzęt :

Procesor intel core i5 2500k 3.3ghz ( z turbo boost 2.0 - do 3.7Ghz)

Płyta główna : Asrock p67 PRO3

Karta graficzna : MSI GF GTX560 1024MB DDR5

Pamięć RAM : Kingston HyperX 2x4GB DDR3 8Gb

Hdd : WD Caviar Blue WD5000AAKX 500gb

Aha przecież mogę podkręcić proccesor do 4.7 Ghz na tej płycie głównej ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kuba112311 Ja gram w Battlefielda 3 na średnich detalach na laptopie z procesorem Intel Core i3 2.4Ghz, 4096 MB RAM, Grafiką :ATI Mobility Radeon HD 5650 1024 MB i jestem zadowolony :cool:

Więc nie masz się co przejmować czy Ci pójdzie. Gra automatycznie powinna Ci się ustawić na full detale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...