Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Jokerq - jak karta 1-GB'owa, to wysokie. Jak karta 512MB'owa - średnio-wysokie. W tym przypadku tylko ona Cię ogranicza (budżet pamięci na tekstury). Ew. i tak, i tak pójdzie Ci na wysokich, tylko musiałbyś się w plikach .ini pobawić.

PrzygodyMerlina - co z tego, że MARKOWE, jak masz kartę integrę? Przez nię to chyba tylko Gothic 3 i Risen Ci pójdą i wcale nie na wysokich.

Ghost21 - na średnich co najmniej w 1280x1024 obie powinny chodzić, ogranicza Cię procek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam troche się zmieniło po wypłacie mam zamiar kupić jakiś średni pc. Na oku mam:

Procesor Intel Core i5 2400 3.1 GHz BOX

Karta graficzna Sapphire Radeon HD 6870 1GB DDR5 PCI-E LBOX lub HD 6850

Ram: DDR 3: 6 gb ram

Czy na takim pc pójdzie mi battlefield 3 i na jakich delatach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy mam jakieś szanse na Wiedźmina 2? Oczywiście na minimalnych detalach.

Sprawa z moim laptopem jest o tyle dziwna, że gry które jak mi mówiono nie powinny na nim pójść działały jak złoto (Mass Effect 2, Dawn of War 2). Ale nie wszystkie (klęska przy Fallout 3, Crysis, Arcania działała ale cholernie mało płynnie).

Więc? Jest nadzieją?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy mam jakieś szanse na Wiedźmina 2? Oczywiście na minimalnych detalach.

Sprawa z moim laptopem jest o tyle dziwna, że gry które jak mi mówiono nie powinny na nim pójść działały jak złoto (Mass Effect 2, Dawn of War 2). Ale nie wszystkie (klęska przy Fallout 3, Crysis, Arcania działała ale cholernie mało płynnie).

Więc? Jest nadzieją?

Nie ma szans z Wiedźminem 2 na zintegrowanej karcie Intela.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pójdzie burnout paradise?

Tak

Procesor Intel Core i5 2400 3.1 GHz BOX

Karta graficzna Sapphire Radeon HD 6870 1GB DDR5 PCI-E LBOX lub HD 6850

Ram: DDR 3: 6 gb ram

Czy na takim pc pójdzie mi battlefield 3 i na jakich delatach?

Pójdzie, ale na jakich detalach nie jesteśmy w stanie powiedzieć. Pewnie coś koło wysokich...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TheKowal - błagam Cię, tego się nie sumuje... Ale gra na średnio - wysokich, za to w Full HD powinna pójść (IW nie robi fuszerki, jak Treyarch, jeśli chodzi o optymalizację)

Jacekw123 - na średnich pójdzie bez problemu, c do wysokich też, ale na 60fps nie licz.

MystoGun - kolejny "chwalipięta" - detale Ultra, Full HD (beta miała ponoć dobrą optymalizację, więc tym bardziej premierowa powinna). Tylko Win 7 (gdzie Vista confused_prosty.gif ) musisz mieć, inaczej nawet największe monstrum tej gry nie posmakuje (ze względu na DX 11, nieobsługiwane przez XP'ka).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty Black ops wiem, że by robiony na silniku tym co WORLD AT WAR, tylko był ulepszany. Call of duty modern warfare 3 będzie robiony na silniku COD MW 2... Miałem problemy z odpaleniem COD WaW(wolno chodziło) i COD: BO(w ogóle nie chodziło, bo miałem czarny ekran). Czy jeśli mam procesor jednordzeniowy to odpale u siebie COD MW 3, MW i MW 2 bez problemu u mnie chodziło....czy tak samo będzie z COD MW 3? Czy odpali mi nawet na jednordzeniowym i nie będzie takich problemów co z black opsem(czarny ekran i nic nie mogłem kliknąć...)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swoim kompie grałem w WaW na minimalnych w 800x600.Za szybko nie chodziło ale przeszedłem.

Co do MW 3 na twoim kompie to myślę że powinno na minimalnych w 800x600 pójść.Dlatego że mimo iż wymaga dwurdzeniowego procesora będzie dobrze zoptymalizowane jak zresztą każde MW.Nie będzie to gra od Treyarch jak WaW i BO, a ponadto będzie w niej bardzo rozbudowany aspekt ustawień graficznych.Powinieneś dać radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, czy na poniżej wymienionym komputerze pójdą (jeśli tak to na jakich ustawieniach):

-Space Marine

-Heroes VI (Ten tytuł na pewno, tylko nie wiem jaka będzie jakość)

-TES: Skyrim

-CoD Modern Warfare 3

System: Windows 7 Ultimate 64 bit

Procesor: Intel Core2 Duo E8400 3,00 GHZ

Płyta główna: Asis P5n-d Nvidia nForce 750i SLI

RAM: Kingston DDR2 2x 2GB 800 MHz CL5

Grafika: GeForce GTS 250 1GB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki i dziewczyny! Mam pytanie: czy na podanej poniżej konfiguracji pójdzie mi Batman:Arkham City(na razie w oparciu o podane wymagania)? W razie czego,to Asylum chodziło bosko na ultra detalach i z PhysX'em na wysoki. Leciutko cięło się tylko wtedy,gdy włączałem efekt 3D.

A oto i konfiguracja mojego peceta:

-procek AMD Athlon II X3 450 3.2 GHz

-dysk twardy HDD WD CAVIAR 500GB

-płyta główna ASUS M4A78LT-M AMD 760G Socket AM3

-karta grafiki ASUS GeForce GTS 450 1GB DDR5/128 bit HDMI

-directx10

-Windows 7 Home Premium 64BIT

- RAM KINGSTON 4GB DDR3 1600MHz

-monitor panoramiczny LCD LG 24

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki i dziewczyny! Mam pytanie: czy na podanej poniżej konfiguracji pójdzie mi Batman:Arkham City(na razie w oparciu o podane wymagania)? W razie czego,to Asylum chodziło bosko na ultra detalach i z PhysX'em na wysoki. Leciutko cięło się tylko wtedy,gdy włączałem efekt 3D.

A oto i konfiguracja mojego peceta:

-procek AMD Athlon II X3 450 3.2 GHz

-dysk twardy HDD WD CAVIAR 500GB

-płyta główna ASUS M4A78LT-M AMD 760G Socket AM3

-karta grafiki ASUS GeForce GTS 450 1GB DDR5/128 bit HDMI

-directx10

-Windows 7 Home Premium 64BIT

- RAM KINGSTON 4GB DDR3 1600MHz

-monitor panoramiczny LCD LG 24

Spokojnie pójdzie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

Tym razem pytam czy pójdą oraz na jakich detalach:

- Wiedźmin

- Quake 4

- Battlefield Bad Company 2

- Call of Duty World at War

- Call of Duty Modern Warfare +MW2

- Batman Arkham Asylum

- Might and Magic Heroes VI lub Heroes of Might and Magic V

- Driver San Francisco lub Driver Parallel Lines

That's all :happy: !

Standardowo konfiguracja:

AMD Athlon 64 1.81 GhZ 3000+

nVidia GeForce 7300 GS 256 MB

512 MB RAM (Choć to czasami się zmienia. Nie pytajcie jak... :wink: )

MS Windows XP SP3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tirdaw: Quake 4 i Heroes 5 na pewno pójdą wiedzmin raczej tak ale batman arkham asylum nie

Ludwess: Dzięki za odpowiedz

Ciąg dalszy odpowiedzi:

Modern warfare 1-pójdzie

Modern Warfare 2-może być problem z procesorem

Driver San Francisco-raczej nie

Driver:Parallel Lines-powinno pójść

COD:World At War-zbyt słaby procesor

Battlefield Bad Company 2:pójdzie

h00b 1: wszystkie gry Ci pójdą

Mariusz19: Z Battlefieldem 3 nie będzie problemów,ale pójdzie Ci na niskich lub średnich ustawieniach (przez kartę graficzną)

MystoGun: Battlefield 3-detale raczej wysokie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...