Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Witam wszystkich forumowiczów.

Mam pytanie- czy na moim laptopie mogę zagrać w takie gry jak:

Wiedźmin i Wiedźmin 2

Mirror's Edge

Prototype

Battlefield 2: Bad Company

F.E.A.R. 2 Project Origin

The Chronicles of Riddick Assault on Dark Athena

Dragon Age: Origins

Sprzęt

Laptop Asus

AMD Turion X2 Dual-Core Mobile RM-75 2,20 Ghz

Pamięć RAM- 2 GB

ATI Mobility Radeon HD 4570,ATi Radeon hd 3200 Graphics

Windows Vista 32-bit

Za odpowiedź z góry dziękuje.

Ponawiam pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy pójdzie mi diablo 3 na moim laptopie oto jego parametry: Aha jeszcze jedno jeżeli by poszło to mniej więcej na jakich detalach proszę o odpowiedź bo się nie znam.

P320 AMD Ahlon ll X2, Dual-Core processor 2.10 GHz, 2 giga ram DDR3-1333 (667MHz), Ati Mobility radeon hd 5470 512, windows 7

A oto wymagania gry:

Minimalne

PC

OS: Windows? XP/Windows Vista?/Windows? 7 (Najnowsze Service Packi) z DirectX? 9.0c

Procesor: Intel Pentium? D 2.8 GHz lub AMD AthlonTM 64 X2 4400+

Grafika: NVIDIA? GeForce? 7800 GT lub ATI Radeon? X1950 Pro lub lepsze

Zalecane

PC

OS: Windows Vista?/Windows? 7 (Najnowsze Service Packi) | Procesor: Intel? Core 2 Duo 2.4 GHz

lub AMD AthlonTM 64 X2 5600+ 2.8 GHz | Pamięć: 2 GB RAM | Grafika: NVIDIA? GeForce? 260 lub

ATI Radeon? HD 4870 lub lepsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem gry Homefront, która wyszła w tym roku. Minimalne wymagania to: Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7900 lub lepsza).

Problem w tym, że niestety nie mam dobrego sprzętu, mam laptopa Acer Aspire 5741G: Intel Core i3 330M 2.13 GHz, 2 GB RAM, ATI Mobility Radeon HD 5470 - 512 MB.

Czy na moim sprzęcie będę mógł grać komfortowo w tę grę? Zależy mi na trybie multiplayer, a nie chce niepotrzebnie wydawać kasy na grę, jeżeli potem miałoby się okazać, że mój laptop tego nie pociągnie.

Po zainstalowaniu Bad Company 2 na singlu nie dało się grać, w FIFIE 2011 single miałem lekkie ścinki. ;/

Proszę o w miarę szybkie odpowiedzi, gdyż grę planuję kupić jeszcze dzisiaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Otóż planuję kupno gry Battlefield 3. Mój komp ma już swoje lata, ale czeka na wymianę. Monitor też czeka, ale do końca października na to nie oczekuję. Wiem na pewno, że mam zbyt stary system, ale tego mogę zainstalować je przed upgradem sprzętu. Czy jak go wymienię to zagram jakoś w 1280x1024 (monitor też do wyrzucenia) na minimalnych? Gra na pewno będzie nawet na niskich jako tako wyglądać i nie będę musiał tyle czasu czekać.:

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 6400+

CPU Speed You Have: 3.2 GHz

RAM 2 GB

System: Microsoft Windows XP Home Edition Dodatek Service Pack 3 (build 2600)

Karta graficzna: GeForce 9600 GT Video RAM 512 MB (nie wiem dlaczego ale systemrequirementslab pokazuje mi 997 MB)

Nie jestem też pewien zgodności z DX 10, ale ta strona twierdzi, że tak. Wolałbym jednak potwierdzenie.

Karta dźwiękowa: SoundMAX Integrated Digital HD Audio

Tak więc mam pytanie. Czy sama wymiana systemu pozwoli na w miarę komfortową grę na minimalnych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Otóż planuję kupno gry Battlefield 3. Mój komp ma już swoje lata, ale czeka na wymianę. Monitor też czeka, ale do końca października na to nie oczekuję. Wiem na pewno, że mam zbyt stary system, ale tego mogę zainstalować je przed upgradem sprzętu. Czy jak go wymienię to zagram jakoś w 1280x1024 (monitor też do wyrzucenia) na minimalnych? Gra na pewno będzie nawet na niskich jako tako wyglądać i nie będę musiał tyle czasu czekać.:

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 6400+

CPU Speed You Have: 3.2 GHz

RAM 2 GB

System: Microsoft Windows XP Home Edition Dodatek Service Pack 3 (build 2600)

Karta graficzna: GeForce 9600 GT Video RAM 512 MB (nie wiem dlaczego ale systemrequirementslab pokazuje mi 997 MB)

Nie jestem też pewien zgodności z DX 10, ale ta strona twierdzi, że tak. Wolałbym jednak potwierdzenie.

Karta dźwiękowa: SoundMAX Integrated Digital HD Audio

Tak więc mam pytanie. Czy sama wymiana systemu pozwoli na w miarę komfortową grę na minimalnych?

Drogi kolego gra będzie ci chodzić w ustawieniach średnich bez problemu, jeśli dokupił byś 2gb ram były by wysokie, musisz tylko zmienić system gdyż nie działa na XP- ku, a wiem że będzie ci chodzić bo sam gram na podobnej konfiguracji, i nie ma problemu ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego gra będzie ci chodzić w ustawieniach średnich bez problemu, jeśli dokupił byś 2gb ram były by wysokie, musisz tylko zmienić system gdyż nie działa na XP- ku, a wiem że będzie ci chodzić bo sam gram na podobnej konfiguracji, i nie ma problemu ;D

Dzięki za słowa pocieszenia. W takim razie kompletuję budżet na siódemkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego gra będzie ci chodzić w ustawieniach średnich bez problemu, jeśli dokupił byś 2gb ram były by wysokie, musisz tylko zmienić system gdyż nie działa na XP- ku, a wiem że będzie ci chodzić bo sam gram na podobnej konfiguracji, i nie ma problemu ;D

Dzięki za słowa pocieszenia. W takim razie kompletuję budżet na siódemkę.

Nie ma za co ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...