Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

ponawiam pytanie bo nie dostałem odpowiedzi a zależy mi na niej bo nie wiem czy zamawiać pre-order

Procesor: DualCore AMD Phenom II X2 Black Edition 555, 3215 MHz (16 x 201)

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 460 768 MB

RAM: 2x2GB Goodram

System operacyjny : Windows 7 64-bit

Pójdzie mi Battlefield 3 na średnich? na wysokie nie liczę a rozdzielczość maksymalna mojego monitora to 1600x900. LG który jest w profilu już nieaktualny niestety

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat: Pójdzie mi Battlefield 3 na średnich? na wysokie nie liczę a rozdzielczość maksymalna mojego monitora to 1600x900. LG który jest w profilu już nieaktualny niestety

Nikt nie wie (dopiero jest BF3 beta-dla wybrańców). Ta giera jeszcze nie wyszła. Jak wyjdzie, ktoś w nią pogra, zrecenzuje, to się dowiesz. Ten, kto powie teraz, że już wie jak łazikuje teraz gra, to jest "kretyn" :smile:

Nie łapie mi Cytatów-dziwne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dead Island działa mi na maksymalnych detalach w 1024 na 768, GTA wiadomo, działa tak ,że da się grać ale na slabych detalach, Mafia 2 działała mi na średnio-wysokich. Ile miałem dokładnie fpsów to nie wiem , ale skoro nie przycinało to co najmniej 30 fps było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ssdd112-może być problem. Możliwe i byś opalił na niskich detalach. Tylko,że nawet mi Fable 3 przycinało tylko,że na GF 8600 GT... Więc nie widzę sensu odpalenia tych gier ;)

@Krzyptus- z tą kartą i z taką ilością pamięci RAM za daleko nie zajedziesz. Gdybyś miał mocniejszą kartę + 1 Gb RAM-u to owszem, ale tak to twój komputer nie da rady.Poza tym gierka przeciętna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że masz laptopa bo Turiony były w nich.

BF2 na GT540 w lapku z i3 chodziła na średnich przy 30+ fps.

Także odpowiedź już masz.

Wejdź tutaj i popatrz jak się to przedstawia w starszych grach: http://www.notebookcheck.pl/ATI-Mobility-R...5v.45974.0.html

Ale widze Far Cry 2 na low przy 70 fps... także...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...