Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Battlefield Bad Company 2

PC:

GeForce 8600GT 256mb

1 GB Ram

Intel Pentium Dual CPU E2200 2,20GHz

Windows XP Professional SP3

Chodzi mi głownie o MP, grałem na swoim PC w singlu i chodziło dobrze. Jutro chcę zamówić BC2 i nie wiem czy będzie tak samo chodziło w MP czy będzie strasznie klatkowało? Nie chce zmarnować "miedziaków". ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz szybki net, to będzie chodzić tak samo, choć zważ uwagę na to, ze może być sporo więcej wybuchów, niż w takim "Singlu", a te trochę wysilają kartę graficzną.

Poza tym ludzie czasem obniżają detale, do bólu, bo chcą mieć 60fps'ów, żeby wymiatać w multi (bez sensu - gra to gra, a nie jakiś badacz "skilla" gracza - jak tak, to do turniejów i "pr0" serwerów zapraszam). Jeśli ty nie masz takiego zamiaru, graj na ustawieniach, na jakich grałeś w multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SmoothCriminal

Ciężko powiedzieć, ponieważ giera jeszcze nie wyszła (07.10. premiera).

Obejrzałem sobie trailer i powiem szczerze, że wymiękam. Giera może mieć wymagania nie z tej Ziemi.

Zastanawiam się też czy w ogóle mi by poszła. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom615 - wymagania się ukazały, wystarczy poszukać.

@SmoothCriminal - Poza zaporowej ilości miejsca na dysku (25 GB HDD) nie ma strasznych wymagań. Na medium spokojnie starczy porządny dwurdzeniowiec, a że masz 4 GB RAM'u - to może i na High :) . Sęk w twojej karcie - 9600GSO demonem nie jest. Starczyć do detali średnich powinien, ale myślę, że z takim HD 5770 (i nie żebym faworyzował tą kartę, bo ja posiadam - po prostu w swej kategorii cenowej jest świetna) mógłbyś już nacieszyć oczy większą ilością detali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie,Battlefield 3 pójdzie mi na tym na średnich?Porównywałem,minimalne spełniam ale minimalne to trochi za mało

Nie za bardzo znam sie na tym całym sprzęcie:

Konfiguracja komputera: Intel Core 2 Duo E4600 2.40 GHz 2,00 GB RAM

Karta graficzna ATI Radeon HD 4800 Series

Windows 7 Ultimate 32 bit

P.S

Jeśli okaże sie że to tylko na minimalne,to powiedzcie,czy nie będzie sie cieło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wybieraniec- bez problemu powinieneś uruchomić grę na średnio-wysokich detalach ;)

@Retner- dołóż 2 GB RAM a będą średnio-wysokie ;) (bo mam nadzieje,że to Radeon 4850 ;))

@TazZar- mniej więcej średnie detale. Fife 11 odpuść, gra na jednym rdzeniu jest nie możliwa. (pokaz slajdów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wybieraniec- bez problemu powinieneś uruchomić grę na średnio-wysokich detalach ;)

Co to znaczy dla Ciebie średnio-wysokie..

Ja rozumiem, że albo wysokie, albo średnie itp. Wytłumaczysz to komuś, jak Ty to interpretujesz?

To pytanie do Ciebie @Zieliq

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o boże.

no po prostu jedne detale ustawiasz wyżej, inne niżej niż wysokie i wychodzi ci taki pośredni wynik. np. ustawiasz tekstury na wysokie, cienie na średnie, oświetlenie na wysokie i masz średnio-wysokie detale ;)

każdy wie z tego forum,że zawsze się tak wypowiadam i nie było problemów prawda ? ;)

@yogo

Dead island- Wysokie.

GTA 4- Średnio-wysokie.

Fifa 12- wysokie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zieliq

Chociaż, bez obrazy, słabo to konkretyzujesz. Uczysz mnie?

P.S. Nie ma średnio-wysokich detali. Gracze chcą (ja jestem graczem i opieram się najczęściej na grach, w które grałem lub gram i opieram się na graczach, którzy w te gry grają) informacji, a nie mądrowania. :tongue:

No i jeszcze jedno.

Jak jesteś chrześcijaninem, to Bóg pisze się DUŻĄ literą/lub z WIELKIEJ. Naucz się chociaż tego.

P.S. Nie ucz mnie takich rzeczy, które sobie przetłumaczyłeś w słowniku. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was i mam do was pytanie.

Czy Battlefield Bad Company 2 (po lekkim podrasowaniu kompa) mogło by mi pójść ?

Jeżeli tak to ile FPS i na jakich detalach.

Oto i mój komp (na początku stycznia będzie podrasowany):

NVidia GeForce 7600 GS

Pamięć RAM 2 GB

Procesor Intel Pentium 3.6 GHz (jednordzieniowy)

Windows Xp SP 3

PS: Sterowniki do Diretix 9.0 i karty graficznej są najnowsze.

Jeżeli czegoś zapomniałem dopisać, do napiszcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom615- a kim ty jesteś żeby mnie pouczać. wiem co piszę, bo grałem i będę grał dużo. Więc wiem co nieco o grach i ich wymaganiach. Nie podaje detali na ślepo.

Jak byś nie zauważył to już trochę ludzi zaufało mi na tym forum, i dziecko proszę cię nie pouczaj ludzi tu na forum bo tu chodzi o to żeby doradzić a nie "wychować" i przestań się czepiać ludzi panie "idealny. Nie nie wierzę w Boga, jestem Ateistą. Poza tym jak można wierzyć w coś co umarło i powstało z 500 razy i na dodatek sam sobie było ojcem i miało matkę dziewicę?

Nie chciałem tu nikogo obrazić.

Tyle w temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...