Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Siemka czy pójdzie mi BF3 sprawdził bym na becie ale płyta główna moja nowa która obsługuje WIn 7 przyjdzie w środę :/

Mój komp to tak:

Procek: Intel Pentium D 2 rdzenie po 2,66GHZ

Karta Graficzna: Nividia 9500GT 512MB

RAM: 3 Giga DDR2

Płyta główna którą zamówiłem: http://www.proline.pl/?p=ASUS+P5KPL-AM+IN

Moja karta graficzna ma Pixel Shader (czy jakoś tak :P) 3.0 a gra wymaga 4.0

To czy jeśli bym zainstalowałem nowe Stery do karty Beta to czy by była szansa sobie zagrać w BF3 na rozdzielczości1024×768 i Detalach najniższych z wyłączonym Anty Aliasngiem z wyłączonymi cieniami itd..?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nick Wazalski- bez problemu ;)

@ura95- w takim razie powinieneś grać na nisko-średnich detalach ;)

@marcin1821- karta nie uciągnie BF3, jak byś miał coś pokroju 9600 GT-9800 GT to wtedy tak.

Nawet też procesor może nie dać rady. Wprawdzie to 2 rdzenie, ale mało wydajne. Powiedzmy ,że musiał byś mieć coś pokroju mojego proca, lub jakiegoś innego Core 2 Duo z traktowaniem powyżej 2000 Mhz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem posiadaczem kmputera o ustawieniach:

procesor: Intel Core 2 Quad Q9550 2.83

pamięć: 4 GB

grafika: GeForce GTX 260

dysk: 1 TB

system: Windows 7 HP

W związku z tym chciałbym się dowiedzieć jak najlepiej (jak na moj sprzęt) ustawic opcje gry Wiedźmin 2. Z góry dziekuje za pomoc . Poza tym chciałbym sie dowiedziec czemu moj temat jesli był w zlym dziale to czemu został usuniety a nie przeniesiony a poza tym czemu reszta takich samych tematów ale o innych grach zostawiono???? I jeszcze jedno od czego jest pomocna dłoń???? w opisie jest ze pomoc z problemami a moj temat to własnie problem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcin1821- skoro w minimalnych jest to przepraszam, nie zwróciłem uwagi ;)

@micholes- masz bardzo dobry sprzęt. Ustaw sobie najwyższe detale w Wiedźminie 2 ;) . Tematy w nieodpowiednim dziale są zawsze usuwane (z tego co mi wiadomo). Jeśli chodzi o pomocną dłoń to tam kieruj różne pytania dotyczące forum. Jeśli zaś nie wiesz czy odpalisz daną gre , lub nie wiesz na jakich detalach zagrasz, zapraszam tutaj ;)

@ezio5467- wysokie detale powinny być ;)

@jachu96- rozdzielczość sobie dopasuj do swoich upodobań ;)

A jeśli chodzi o detale to:

Fifa 12- Wysokie bez wygładzania, jeśli będziesz miał spory zapas FPS to włącz wygładzanie ;)

Rage- Wstrzymaj się z kupnem. Niech wyjdzie patch poprawiający błędy graficzne i dodający samodzielne ustawianie ustawień graficznych gry gdyż na ten moment gra wykrywa sprzęt i sama dostosowuje detale, i często robi to źle. Ale zagrasz na pewno. Więc kupuj edycję anarchisty póki jest w miarę tania i można ją jeszcze kupić ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin1821 - Będzie baardzo ciężko odpalić tego BF3. Wyłączenie cieni nic nie da, bo prawdopodobnie nawet nie odpalisz gry. Ja miałem tak w przypadku Crysisa na karcie AGP - widziałem dwa obrazy bez tekstur. Niby odpaliłem, ale grać się nie dało...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GPU: GTS450 1024mb

CPU: AMD Athlon 64 X2 3800+, 2000mhz

RAM: 2048mb

MOBO: AM2XLI-eSATA2

PSU: Fractal Design 500W

Czy na takim sprzęcie odpale Battlefield 3(z multi) i Modern warfare 3? I czy moge liczyć, że battlefield będzie plynnie na minimalnych chodził w rozdzialce 1280:1024 i na multi?;d

Mam podobnego kompa (tzn. inną kartę bo GF9800 GT) i w becie BF'a na 1024x768 na minimalach ścina. Jakbyś mógł wymienić procesor to byłoby dobrze, bo tylko blokuje kartę. A jak na razie to ściągnij bete (jutro koniec) i zobacz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi ?

- Battlefield Bad Company 2 z dodatkiem Vietnam

-Left 4 Dead

-Left 4 Dead 2

Na:

-Windows XP Home Edition

-AMD Sempron 2500+ 1,75 GHz (jednordzeniowy)

-ATI Raedon HD 3540

-1,25 GB RAM

A jeśli chodzi o Battlefield'a to ile będzie ważyła aktualizacja, jeśli będę chciał sobie zagrać w multi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...