Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Mam Komputer Acer Aspire normalny komp nie laptop. Chcial bym sie dowiedziec jakie gry pojda

Mam

Intel HD Graphics

Procek Intel core i3 3.2GHz

3GB ramu

Win 7 64 bit

Mialem gre Crysis 2 i mialem wszystko na LOW detale i wgl a i tak klatkowala nawet gta sa troche klatkuje nie raz.

Prosze o szypka odpowiedz

THX.

Pojdzie GTA 4?

Battlefield bad comapny 2

Cod MW2?

Mam jeszcze jedno pytanie mam karte zintegrowana i chcial bym kupic nowa karte graficzna to jaka kupic zeby black ops na max detali dzialal?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojdzie GTA 4?

Battlefield bad comapny 2

Cod MW2?

Jeśli klatkuje Tobie San Andreas, to o czym my właściwie mówimy...? Nie ma szans na żadną z powyższych gier. Chyba, że jakimś cudem w 20 klatkach pójdzie MW2, bo jest bardzo dobrze zoptymalizowany. Na zintegrowanej karcie nie pograsz w nowsze gry.

Mam jeszcze jedno pytanie mam karte zintegrowana i chcial bym kupic nowa karte graficzna to jaka kupic zeby black ops na max detali dzialal?

Załóż temat w odpowiednim dziale, to ktoś Tobie tam doradzi, ale tak na marginesie: Black Ops to kiepski wyznacznik jakości, bo ma fatalną optymalizację i równie dobrze może klatkować na Core i7 z Radkiem 6970, ale już na takim GeForce 8800 może chodzić doskonale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę kolejny raz. :happy:

Tym razem pytam o kilka gier (już nie będę nabijał postów :tongue: )

Czy pójdą i na jakich detalach:

Need for Speed Carbon

FIFA 11

PES 11/12

Call of Duty 4: Modern Warfare

Fallout New Vegas (pytam, bo F3 chodzi bez problemu)

Assasin's Creed

seria Back To The Future

Brothers in Arms Hell's Highway

Komputer (zwany również wehikułem czasu :wink: )

AMD Athlon 64 3000+ 1.81 GhZ

nVidia GeForce 7300 GS 256 MB

512 MB RAM

Windows XP SP3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam świetną stronkę dzięki której dowiecie się szybko i sprawnie czy owa gra pójdzie na waszym kompie(Biblioteka gier jest bardzo duża,można znaleźć na niej nawet tytuły przedpremierowe),strona podobno czasami kłamie lecz ja z taką sytuacją się jeszcze nie napotkałem.Link do strony

P.S Strona sprawdza waszą specyfikację kompa pod każdym kątem,sprawdza wydajność karty graficznej itd,itp

POLECAM!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AbraduX - byś się zdziwił ilu osobom w tym temacie owa strona podała złe wyniki. Owszem, można tam zajrzeć, ale zawsze lepsze będzie spytanie kogoś tutaj.

Racja ale można zapytać się forumowiczów,a dla potwierdzenia wejść na stronę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AbraduX

Właśxie jestem w trakcie sprawdzania tej strony i muszę przyznać, że jest zacna, ale w niczym nie zastąpi forumowiczów z tego tematu. :wink: Pojawiło mi się dość sporo błędów, np. NfS Most Wanted na średnio wysokich detalach tnie się niemiłosiernie, a podczas testu wyszło mi, że powinien chodzić bez problemu na najwyższych :rolleyes: . Także polecam... ale tylko jeśli nikt na forum nie odpowie na twoje posty :smile: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś jeszcze mógłby oprócz optiego i matiego 434 odpowiedzieć na pytanie wyżej ? Dla przypomnienia: na jakich mi pójdą te gry ?

MoH 2010,

BF BC2

MoH Airbourne,

CoD 6,

Mirrors Edge,

The Saboteur,

Portal 2,

pierwszy Assasins Creed (o ile pójdzie

bo koledze chodzi przy kompie AMD

64 2 GHz,3GB ram i GF 6600),

DiRT 1 i 2,

Borderlands,

CoD Black Ops,

Alpha Protocol

Oblivion

Do której części mogę pograć w

NFSa ?

Fify 11 i 12 (ew. PES 11).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Komputer Acer Aspire normalny komp nie laptop. Chcial bym sie dowiedziec jakie gry pojda

Mam

Intel HD Graphics

Procek Intel core i3 3.2GHz

3GB ramu

Win 7 64 bit

Mialem Crysis 2 I dalo sie grac ale wszystkie gry troche klatkuja NP. Gta sa. Battlefield bad comapny 2 Mam na Medium i jest wsztstko dobrze zero laga

Pojdzie GTA 4?

Cod MW2?

Mam jeszcze jedno pytanie mam karte zintegrowana i chcial bym kupic nowa karte graficzna to jaka kupic ? do 500 zl

Prosze o szypka odpowiedz

THX.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :smile: . Czy na tym sprzęcie:

Procesor: AMD Athlon 64 X2 5600+ 2.80GHz

RAM: 2GB

Karta graficzna: ATI Radeon HD4650

System: Windows 7 (32 bit)

pójdzie mi Bulletstorm. Jeśli tak, to w jakich ustawieniach graficznych. Z góry dzięki za odpowiedź :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...