Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

No to może ja powtórze:

Sieemano wszystkim. Mam do was pytanie: Czy pójdzie mi Battlefield 3, i na jakich detalach przy dobrej wysokości FPS? Są chyba już podane jego wymagania co nie?? :http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=60417

Mój laptop to:

Intel Core i5-M450 2,73GHz

nVIDIA GeForce GT 335M CUDA 1GB

4GB RAM(dostępne 3,8GB)

Windows 7 Home Premium 64bit

I jeszcze jedno pytanie: Jaka moja karta jest? Średnia, dobra, słaba jak ona trzyma w rankingu gier?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wracam po przerwie (ban) ...

@nocoty7- procesor i pamięć ram spełnia wymagania bez problemu, gorzej z kartą. Możliwe,że odpalisz ale na nisko-średnich detalach ;) a jeśli chodzi o kartę to jest taka nisko-średnia.

@AbraduX- będzie przycinać nawet na najniższych detalach.

@Elipse- tak, full detale tak jak u mnie ;)

@Erandil- na obu sprzętach na niskich detalach z czym MW może sprawiać problemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocoty7 - pod względem mocy karta, jak na laptopy, jest niezła. Co do BF3 - średnie, 1366x768.

Itachiv1 - przydałoby się kartę zmienić, tak to na niskich, nisko-średnich w 1024x768 - po zmianie na takiego np. HD 5770 i podkręceniu proca do minimum 3.0 Ghz (E5200 świetnie się kręcą) mogą być średnio-wysokie, w 1280x1024.

Erandil - na laptopie możesz sobie pomarzyć, na kompie - Cal of Duty 2 na niskich, Most Wanted na nisko-średnich w 1024x768. Mam nadzieję, że masz w zanadrzu poza tymi jakiś nowszy sprzęt/konsolę, bo już nie chodzi o gaming, ale samo używanie w normalnych warunkach może być nico uciążliwe.

Elipse - wysokie, 1280x1024

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:

Mam jedno, małe pytanie.

Czy pójdzie na moim kompie Bulletstorm (jeżeli tak to na jakiej rozdziałce i czy da radę udźwignąć 30 FPS) ?

Oto mój sprzęcior:

NVidia GeForce 7600 GS seriers 256 mb,

Pamięć RAM 2 GB,

Procesor Intel Pentium 3.06 GHz (jednordzeniowy),

Windows XP SP3,

Pixel Shader 3.0,

Diretix 9.0 (zainstalowałem najnowsze sterowniki tak jak do karty graficznej).

Proszę o szybką odp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AbraduX, są jakieś szanse na odpalenie gry ??

Grę odpalisz na pewniaka,lecz co do 30 fps to pewny nie jestem,lecz na pewno nie będzie mniej niż 20.Warto spróbować ;)

Co do rozdziałki to 1024x768.

Detale:Średnie

Jeszcze tylko zapytam skąd legalnie pobrać demo bulletstorma bo ze stema odrazu instaluje sie na pc a ja nie mam neta na kompie ?

Co do Steama przeciesz mozesz grac w trybie offline.

Możesz jescze spróbować z Games For Windows Live

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Komputer Acer Aspire normalny komp nie laptop. Chcial bym sie dowiedziec jakie gry pojda

Mam

Intel HD Graphics

Procek Intel core i3 3.2GHz

3GB ramu

Win 7 64 bit

Mialem gre Crysis 2 i mialem wszystko na LOW detale i wgl a i tak klatkowala nawet gta sa troche klatkuje nie raz.

Prosze o szypka odpowiedz

THX.

@down

Pojdzie GTA 4?

Battlefield bad comapny 2

Cod MW2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się spytać na jakich mi pójdzie

MoH 2010,

BF BC2

MoH Airbourne,

CoD 6,

Mirrors Edge,

The Saboteur,

Portal 2,

pierwszy Assasins Creed (o ile pójdzie bo koledze chodzi przy kompie AMD 64 2 GHz,3GB ram i GF 6600),

DiRT 1 i 2,

Borderlands,

CoD Black Ops,

Alpha Protocol

Oblivion ?

I drugie pytanie - do której części mogę pograć w NFSa ?

Także chciałbym się też spytać czy mam szansę na uruchomienie Fify 11 i 12 (ew. PES 11).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Komputer Acer Aspire normalny komp nie laptop. Chcial bym sie dowiedziec jakie gry pojda

Mam

Intel HD Graphics

Procek Intel core i3 3.2GHz

3GB ramu

Win 7 64 bit

Mialem gre Crysis 2 i mialem wszystko na LOW detale i wgl a i tak klatkowala nawet gta sa troche klatkuje nie raz.

Prosze o szypka odpowiedz

THX.

Pojdzie GTA 4?

Battlefield bad comapny 2

Cod MW2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ssdd112 - nie liczyłbym na zbyt wiele, mi na Athlonie 3000 XP+ nie chciał się uruchomić Dirt 1. Z tych gier co wymieniłeś, to mógłbyś zagrać w Obliviona, Borderlands, i prawdopodobnie - w MoH: Airborne.

Oł kej dzięki jednak czekam też na odpowiedź innych :) Przypominam listę gier

MoH 2010,

BF BC2

MoH Airbourne,

CoD 6,

Mirrors Edge,

The Saboteur,

Portal 2,

pierwszy Assasins Creed (o ile pójdzie bo koledze chodzi przy kompie AMD 64 2 GHz,3GB ram i GF 6600),

DiRT 1 i 2,

Borderlands,

CoD Black Ops,

Alpha Protocol

Oblivion

Do której części mogę pograć w NFSa ?

Fify 11 i 12 (ew. PES 11).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Komputer Acer Aspire normalny komp nie laptop. Chcial bym sie dowiedziec jakie gry pojda

Mam

Intel HD Graphics

Procek Intel core i3 3.2GHz

3GB ramu

Win 7 64 bit

Mialem gre Crysis 2 i mialem wszystko na LOW detale i wgl a i tak klatkowala nawet gta sa troche klatkuje nie raz.

Prosze o szypka odpowiedz

THX.

Pojdzie GTA 4?

Battlefield bad comapny 2

Cod MW2?

Mam jeszcze jedno pytanie mam karte zintegrowana i chcial bym kupic nowa karte graficzna to jaka kupic zeby black ops na max detali dzialal?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ssdd112 - nie liczyłbym na zbyt wiele, mi na Athlonie 3000 XP+ nie chciał się uruchomić Dirt 1. Z tych gier co wymieniłeś, to mógłbyś zagrać w Obliviona, Borderlands, i prawdopodobnie - w MoH: Airborne.

Oł kej dzięki jednak czekam też na odpowiedź innych :) Przypominam listę gier

MoH 2010,

BF BC2

MoH Airbourne,

CoD 6,

Mirrors Edge,

The Saboteur,

Portal 2,

pierwszy Assasins Creed (o ile pójdzie bo koledze chodzi przy kompie AMD 64 2 GHz,3GB ram i GF 6600),

DiRT 1 i 2,

Borderlands,

CoD Black Ops,

Alpha Protocol

Oblivion

Do której części mogę pograć w NFSa ?

Fify 11 i 12 (ew. PES 11).

Ja podobnie : jedyne gry które ci pójdą to:ME,AC,Dirt 1 i 2 oraz Oblivion oraz NFS góra Undercover.Mam gorszy o 0,5 gb ram komp a te gry mi szły więc i tobie powinny ;)

Zmiana nie zauwazyłem procesora.Teraz Dirt 1,Obilvion oraz NFS do Pro Street oraz MoH Airbone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne gry które ci pójdą to:ME,AC,Dirt 1 i 2

Na jakiej zasadzie na Athlonie 2800 ma się uruchomić Dirt 2, skoro jedynka nie chciała mi się odpalić na komputerze z lepszym procesorem? Wszak ta gra wymaga dwurdzeniowego procesora do działania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...