Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

@hink

Ja nie wiem kto tu komu humor poprawia... :D Zintegrowane karty graficzne są bardzo słabe, nie są przeznaczone do gier, a w te gry to grałeś chyba z max 10 fpsami. Ale nie musisz wierzyć mi na słowo, moja siostra ma podobną kartę, zresztą - wystarczy chwile poszukać w google:

1) http://forum.dobreprogramy.pl/mobile-intel...ly-t296770.html

2) http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043arc....asp?ID=9308857

Spec od siedmiu boleści. :- d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałbym się zapytać czy GTA:San Andreas pójdzie na full detalach na kompie z sygnaturki?Wiem że gra ma bardzo niskie wymagania ale chciałem się upewnić.Za odpowiedzi z góry dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor AMD Phenom II Quad Core 840 (4 x 3.2GHz, 2MB Cache)

Łączne taktowanie 12.8 GHz

Płyta główna Gigabyte / Asus DDR3 (obsługa procesorów 2, 4 i 6 Rdzeniowych)

Pamięć RAM 8 GB (DDR3 1333 MHz)

Typ karty graficznej GeForce GTS450 2GB HDMI (DirectX 11 i OpenGL 4.0)

Zainstalowana pamięć wideo 2048 MB (DDR3)

Dysk twardy (HDD) 1500 GB (32 MB Cache)

Nagrywarka DVD?RW Super Multi (+ DVD-RAM) Dual Layer

Karta dźwiękowa 7.1 (8 kanałowa, zintegrowana 6 kanałów tył + 2 kanały przód)

Karta sieciowa LAN 1x10/100/1000BaseT Gigabit (RJ45, zintegrowana)

Zasilacz ATX 500W

OVP (zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem)

OLP (zabezpieczenie przeciążeniowe)

SCP (zabezpieczenie przeciwzwarciowe)

Obudowa Wysokość 430 mm

Szerokość 190 mm

Głębokość 485 mm

Złącza AUDIO i USB ? 4 x USB 2.0 + 4 opcjonalne

? 2 x USB 2.0 na przednim panelu

? 2 x wyjście na słuchawki/głośniki + 1 x wyjście na przednim panelu

? 1 x wejście na mikrofon +

CZY NA TYM SPRZECIE POJDA GRY NA NJAWYZSZYSCH SDEATALACH TAKI JAK CRYSIS 2 GTA 4 ASSASINS CREED BROOTHERHOOD I WSZYSTKIE NAJLEPSZE NAJNOWSZE GRY ? biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pochwalę się i powiem że Bionic Commando (tak ten z CD-A) mi chodzi bardzo dobrze. Więc jeśli Bionic Commando mi poszedł lepiej niż u mojego kolegi który ma AMD Athlon 64 3200 o taktowaniu 2,14,3 GB Ramu i GF 6600 to tak samo u mnie pójdzie np. Prototype - wielkie dzięki :D (nie mam takiej opcji by sprawdzić detale itd.)

Dlatego prawdopodobnie nie będę wam zawracał głowy już bo mam odbicie w kompie mojego kolegi (tj. jemu pójdzie to mi jeszcze lepiej :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszszcze raz ja :tongue:

Tera pare gier podam

Crisis

Bulletstorm

Batlefiled Bad Company 2

Wiedzimin 2

Wcześniej sie pytałem o ACB i o GTA4 to możecie mi poradzić na jakich rozdzielczościach najlepiej grać i na jakich detalach

procek

intel dual core e6600 3.06 ghz

karta graficzna

nividia geforce8600gts

ram

2gb ddr3

zasilacz

cheftec gps400AA101A (400W)

płyta główna

ASUS P5G41TMlx3

Windows XP

Za odpowiedź serdecznie dziekuje :wink:

Ps Ja patrze czy gry mi działać będą na stronie Can You Run It (odradzam ją bo wyniki tych testów obejmują tylko nazwę sprzętu a nie parametry) Acha nie wyśmiewać mojej ortografi xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Liber101-

ACB- średnio-wysokie detale w 1024x768 i troszkę wyższa rozdziałka :)

GTA IV- minimalne 1024x768 przy wyższej może bardziej przycinać.

Crisis- średnie rozdziałke sobie dopasuj.

Bulletstorm-nisko-średnie.

Batlefiled Bad Company 2-nisko-średnie

Wiedzimin 2- minimalne i będzie przycinać troszkę.

A rozdziałkę dopasuj sobie wobec własnych upodobań (zalecam ustawić taką jaką masz domyślną na pulpicie :))

@przemek1234567892- wszystko ładnie pięknie aż do karty graficznej, jest sporo słabsza od GTS 250. Na dodatek ogranicza proca, polecam zamianę na GTX 480 lub 570.

A jeśli chodzi o detale tych gier to GTA IV na najwyższych może przycinać, Crysis tak samo. A co do reszty gier (tych nowszych) to byś musiał podać które cię interesują. Jeśli chcesz mieć w każdej grze full detale itd to zmień kartę na którąś z powyższych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASUS GeForce GTX 570 1280MB DDR5/320bit DVI/HDMI/DP PCI-E (742/3800) (DirectCU II)

o ta chodzilo ale ona kosztuje tyle co ten caly kpomputer xD bo komp kosztuje 1590 a ta karta graf 1700 1200 :D

JAKIE TYTULY TYLY TO METRO 2033

ACB (ASSSAIN CREED BROOTHERHOD)

BULLETSTORM

FAR CRY 2

JUST CAUSE 2

NFS HOT PURSUIT RESZTEP ODAM POZNIEJ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcin1821 Według dzisiejszych informacji B3 wymaga win 7/vista 64 bitowy. I jeśli chodzi o wymagania też prawdopodobnie nie ma szans.

@orion14pl W1 prawdopodobnie tak na AC:B raczej nie masz co liczyć ew. na min. A pod W2 chyba w sumie wszystko.

EDIT: Od razu się zapytam czy na pc-cie z sygnaturki mam szanse na full w Saints Row 2? Bo podobno optymalizacja skopana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@orion14pl- ACB-Nisko-średnie detale, Wiedźmin- Podobnie.

Żeby uruchomić wiedźmina 2 dołóż 1 Gb (nie koniecznie musisz ale dobrze by było) i zmień procesor na Core 2 Duo :) co najmniej o traktowaniu 2200 Mhz :)

@marcin1821- Za słaba karta, jeśli procesor ma 2 rdzenie to powinieneś uciągnąć bfa 3 na tym procu tylko,że na innej karcie, no i dołożyć 2 Gb RAM-u trzeba :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...