Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Gość eldragon93
@up - Średnio - wysokie powinny być :)

Średnio-wysokie? O, to bardzo pozytywnie mnie zaskoczyłeś ;) Dzięki wielkie za odpowiedź ^^ I jeszcze bym zapytał o Mass Effecta 2.. Co prawda pytałem już wcześniej, ale chciałbym tak jakoś dokładniej wiedzieć dokładnie na jakie detale mogę sobie pozwolić.. W zasadzie to chodzi mi najbardziej o jakość tekstur.. W jedynce spokojnie miałem je ustawione na wysokie, ale z ciekawości sprawdziłem, jak to wygląda na najniższych i gra jest wtedy paskudna :( Właściwe pytanie brzmi, jak ta sprawa wyglądałaby na oko (bo dokładnie to nic nie wiadomo) przy dwójce? Czy jest możliwość, ustawienia pozostałych detali tak, aby chociaż tekstury były w miarę przyzwoite i gra nie cięła się zbytnio (25-30 FPS w zupełności mi wystarczy)? Mam nadzieję, że nie pomieszałem ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się dowiedzieć, czy pójdzie mi (nie śmiać się) Battlefield 3 na moim kompie.

Tutaj mam skopiowane wymagania z gry-online.pl.

Konfiguracja minimalna:

    * Procesor: Core 2 Duo 2.0 GHz
    * Pamięć operacyjna: 2 GB
    * Karta grafiki: Nvidia lub ATI, kompatybilna z DirectX 10 lub 11
    * Dysk twardy: 15 GB dla wydania pudełkowego lub 10 GB dla wersji cyfrowej
    * System operacyjny: Windows Vista lub 7

A mój komputer prezentuje się tak:

* Core 2 Duo 2.66GHz

* 2GB RAM

* GeForce 8800GS, który jest kompatybilny z DirectX 10

Tak patrząc to wydaje mi się, że minimalne spełniam, ale sam nie wiem. :S

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chce wiedziec jak na pc z sygn pojdzie GTA IV, DiRT 2 (w demie mam ok 50fps w grze, ale jak bedzie z pelna wersja?),DiRT3, Battlefield 3. Wiem ze karta slaba, ale i tak nie gram w rozdz wiekszej niz 1280x1024, bo taki fajny mam monitor ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dawid2207

To że ma niskie wymagania o niczym nie świadczy, akurat tobie na niskich powinny odpalić choć nie będą działać w 100% płynnie.

@Rudy12

Wymagania z gry-online.pl ? Haha dobre :D Oni nigdy dobrych wymagań nie podawali zawsze są z deka przeterminowane :)

Na chwilę obecną nie da się w 100% określić czy odpali na twoim sprzęcie ponieważ gra jeszcze nie wyszła, nie wiadomo też jaką będzie mieć optymalizację więc nikt Ci nie udzieli perfekcyjnej odpowiedzi w tym przypadku choć na pierwszy rzut oka to minimalne detale powinny być ale to na dzień dzisiejszy zobaczymy co będzie jak gra zostanie wydana. I na przyszłość, nie patrz na wymagania sprzętowe na stronie gry-online. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rudy12

Wymagania z gry-online.pl ? Haha dobre :D Oni nigdy dobrych wymagań nie podawali zawsze są z deka przeterminowane :)

Na chwilę obecną nie da się w 100% określić czy odpali na twoim sprzęcie ponieważ gra jeszcze nie wyszła, nie wiadomo też jaką będzie mieć optymalizację więc nikt Ci nie udzieli perfekcyjnej odpowiedzi w tym przypadku choć na pierwszy rzut oka to minimalne detale powinny być ale to na dzień dzisiejszy zobaczymy co będzie jak gra zostanie wydana. I na przyszłość, nie patrz na wymagania sprzętowe na stronie gry-online. ;)

No, ale będzie jakieś demo? Bo co, kupię tylko po to, żeby dowiedzieć się, że mi nie ruszy? :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zostały już podane oficjalne wymagania Battlefielda 3, ale dużo osób się o tą grę pytało, a więc i mi nie zaszkodzi. Tylko że moje pytanie będzie nieco nietypowe :smile: Jak sądzicie, na jakich detalach poszłaby mi wymieniona gra (jeśli w ogóle by ruszyła), pod warunkiem, że zmieniłbym system operacyjny na Windowsa 7? Wydaje mi się, że ujawnione do tej pory przez różne serwisy wymagania spełniam, ale bardzo mnie ta sprawa ciekawi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie Battlefield3 na maksymalnych detalach i rozdzielczości na tym sprzęcie?

Intel Core i5-2400 3.10GHz

w7 64bit

4GB ram

GeForce GTX 560

/piszę dlatego, bo koło mnie własnie stoi pewna osoba, która twierdzi, ze na maksie gra nie da rady. :D

Udowodnijcie odpowiadając. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...