Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

a dlaczego nie? Przecież 2 jest lepiej zoptymalizowana niż pierwsza część.

Co ma do tego optymalizacja? Celerony to bardzo nieudane, stare procesory; nawet wiele starszych gier na nich nie działa, a co dopiero ME2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,moj brat ma słabego kompa i mało miejsca na dysku wieć zanim coś zainstaluje musi być pewien działania ;D

Proponowałem mu Mass Efect ,ale on nie jest pewien ,więc może wy mu powiecie czy pójdzie bo ja nie jestem tego pewien ;p

Konfiguracje :

Intel Pentium 4 2,0Ghz@

GeForce FX 5200 128MB DDR1

1x1GB Ram 1x256MB Ram [Oba Knighston]

Powiem ze Gothic 3 poszedł na minimalnym wszystkim oprócz tekstur które były na średnim ;p Troche cielo w miescie Roz 800x600

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zieliq - To popatrz sobie na wymagania minimalne obu gier. Dobre procki jednordzeniowe będą miały nie lada problem, aby poprawnie obsłużyć Mass Effect 2. Wymagania jedynki to mały pryszcz. Optymalizacja nie ma tu nic do rzeczy mój drogi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Waszej kłótni odnośnie mojego słabego lapka: (uważajcie, przygotujcie się na szok)

W Fifę 11 grałem na średnich, przez 2 godziny grania przycięło 2 razy!

Zdziwieni?

A teraz pytanko:

Prototype

Ultimate Spider-man

Transformers: Wojna o Cyberon (czyjakośtak :P )

Producent:

Hewlett-Packard

Procesor:

Intel ? Core ? 2 Duo CPU T5670@1.80GHz (2 CPUs), ~ 1.8GHz

Pamięć:

2038MB RAM

Dysk twardy:

240 GB

Karta graficzna:

Intel Mobile ? 965 Express Chipset Family

Monitor:

PnP Generic Monitor

Karta dźwiękowa:

Głośniki (SoundMAX Integrated Digital HD Audio)

Klawiatura:

koncentrator USB Główny

Mysz:

koncentrator USB Główny

System operacyjny:

Windows Vista ? Home Basic (6.0, Build 6001) Service Pack 1 (6001.vistasp1_gdr.100608-0458)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matrix312

Prototype - niskie będzie szarpać w niektórych momentach, gość grał i na YT jest filmik, możesz sobie odpalić ;)

Ultimate Spider-man - nie zagrasz sobie ;)

Transformers: Wojna o Cyberon - niskie będą :) do perfekcyjnej płynności nie dam gwarancji nie jestem pewien.

Co do FIFY11 ogólnie te footballowe gry to nie wymagają ogromnej grafiki, wcale się nie dziwie :) Tylko tak pisze w wymaganiach że wymaga takich i takich wymagań w prawdzie to wcale tak nie jest :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy poszedł komuś na takiej SAMEJ lub bardzo podobnej konfiguracji Shaun White Snowboarding ? Bo koledze który ma Athlon 64 3200+ (2,14 GHz,1 CPU), GF 6600 GT i 3 GB ramu odpala a mi nie i pytam się czy to wina mojego kompa i czy odpali Assasin Creed jeśli nie ruszył SWS ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ale poprzednio pisałeś że mi pójdzie, teraz że nie :/ Już sam nie wiem co myśleć. Dla mnie to dziwne że Dragon Age mi chodzi na full z małymi przycinkami w rozdzielczości 1024x768 a AC mimo że jest starszy mi według waszych opowieści nie pójdzie

Czy to może być wina tego że w Shaun White Snowboarding moja karta jest wymagana pod złączem PCI a w AC nie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...