Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Czyli na średnich niepójdzie? a gta 4 i crysis 2? nie możliwe żeby nie poszedł na minimalnych kumpel ma kompa z prehistorii procesor intel pentium dual core 1,80 ghz 1gb ram i karta graficzna geforce 7300 gt 512mb ścina jak cholera można to nazwać pokazem slajdów ale idzie więc chyba na moim powinno iść co najmniej na średnich

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damianix

Tak jak pisze Zieliq, ssdd112, procesor to nie wszystko :) Karta graficzna jest jak najbardziej ok to już 60% że odpali, RAM mogłoby być więcej ale to w sam raz na te gry, procesor niby jest jedno rdzeniowy ale ma swoje taktowanie i wystarczy to w zupełności żeby zagrać sobie przyzwoicie na średnich detalach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damianix

ssdd112, procesor to nie wszystko :)

Wiem wiem zmyliło mnie to że nie dopisał że dwurdzeniowy - ehh te upały robią źle człowiekowi.

A jeszcze raz się spytam czy pójdzie na 100% Street Fighter IV ? Bo odpalałem benchmark i pojawia się sławetne okno ze znaczkiem nie wysyłaj

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel am street fightera ten z prehistorycznym kompem on ma arcade edition i dize na średnich około 30 fps czasami więcej

A jakbym zainstalował wszystkie patche do wieśka (jeden podobno przyśpiesza gre o 30%) to ile miałbym fps tylko nie w mieście tylko w lesie na przykład w 1 akcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel am street fightera ten z prehistorycznym kompem on ma arcade edition i dize na średnich około 30 fps czasami więcej

A jakbym zainstalował wszystkie patche do wieśka (jeden podobno przyśpiesza gre o 30%) to ile miałbym fps tylko nie w mieście tylko w lesie na przykład w 1 akcie

No ok tylko zobacz jaki on ma komp a jaki ja mam. Jeśli jego komp jest prehistoryczny to mój jest chyba 1000 lat za stworzeniem świata (a pytam się bo nie chcę wydać 25.50 za grę która mi nie pójdzie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...