Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Pójdzie mi Assassin's Creed, Fallout3, Mirrors Edge i Mass Effect 2??

AMD Sempron 2800+ 1.61 GHz

1.50 GB RAM

GeForce 6600 128 MB

Szczerze ? AC - nie pójdzie, Fallout3 - nie pójdzie (u mnie na średnich), Mirrors Edge - nie pójdzie, Mass Effect 2 - moooooże na minimalnych (kup lepszą kartę bo ta jest za słaba, to samo tyczy się procka

@UP

A czy jest na sali ktoś kto w BF3 grał ? No chyba ich sami twórcy, tego jeszcze nie wie nikt jak to będzie ale myślę że wysokich będzie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diego19

Assassin's Creed - Niskie bo kolega uruchomił na podobnym sprzęcie do twojego ale się trochę ścinało do reszty gier masz za słaby komputer

No co jest trochę dziwne. Podaj konfigurację kompa kolegi - na karcie 128mb mu pójdzie AC jak nawet u mnie odpalić się nie może ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu PC z takimi komponentami:

Procesor AMD PHENOM II X4 955 QuadCore 3.2 GHz

Karta graficzna MSI Radeon HD5770 1GB

Pamięć RAM 4 GB

System Microsoft Windows 7 Home Premium 64bit

No i teraz pytanie - jakie detale osiagnąłbym w następujacych grach?

-Wiedźmin 2

-Assassin's Creed 2 i Brotherhood

-Batman: AA

-Deus Ex: HR

-Fallout: NV

-nadchodzący battlefield 3

PS: Jak długo będzie mi służył powyższy PC beż upgrade'ów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damianix - po wyłączeniu niektórych grafiko-żernych opcji możesz liczyć na te 30 klatek w średnich detalach po spatchowaniu Wieśka - niektóre etapy w grze powodują wielkie spadki wydajności. A te RAMy, które zamierzasz dokupić się zmarnują na XP. Najpierw pomyśl o zmianie systemu na Vistę/7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz? tylko na średnich będę miał 30 fps a na wysokich niepójdzie? kumpel ma jakiś 2 rdzenowy procek 2,60ghz 3gb ram windows xp service pack 3 i kartę graficzną geforce 9600gt 512 i idzie mu na średnich około 30 fps nie w mieście tylko normalnie w lesie w 1 akcie. Ja mam chyba lepszy sprzęt nie? to na wysokich powinno iść czy nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz? tylko na średnich będę miał 30 fps a na wysokich niepójdzie? kumpel ma jakiś 2 rdzenowy procek 2,60ghz 3gb ram windows xp service pack 3 i kartę graficzną geforce 9600gt 512 i idzie mu na średnich około 30 fps nie w mieście tylko normalnie w lesie w 1 akcie. Ja mam chyba lepszy sprzęt nie? to na wysokich powinno iść czy nie?

Jak wszystko ładnie poustawiasz, to może trochę więcej niż średnie, ale w pełni wysokich nie będzie, bo będziesz musiał wyłączyć niektóre opcje - spadki klatek w późniejszych etapach będą uciążliwe, chyba że nie przeszkadzają Tobie spadki do 20-25.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...