Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiki-yu

winamp

Polecane posty

No, jakoś sobie poradziłem :). Mam teraz inną sprawę - co zrobić, by Winamp nie próbował odtwarzać ścieżek z danymi, jeśli takie znajdują się na płycie oprócz ścieżek audio (mam na myśli opcję Play->Audio CD H:). Niby sobie wykrywa, że to dane (na playliście pojawia się dopisek "data"), ale i tak je odtwarza, co owocuje przerażającą kakofonią (i pewnie ryzykiem uszkodzenia karty dźwiękowej i/lub głośników), a przecież nie ma z tym problemu nawet systemowy Odtwarzacz CD (automatycznie pomija ścieżki z danymi).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem forumowicze, mam pewien problem. Otóż mam Winampa v 5.5 i cholera wie dlaczego odtworzy powiedzmy pół piosenki i wywala mi błąd. Spotkał się ktoś kiedyś z takim problemem ?

A komunikat błędu mamy sobie z fusów wyczytać? Podaj dokładną treść błędu, wtedy może coś się wyjaśni...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy każdym uruchomieniu Winamp raczy mnie takim oto komunikatem:

winampko8.th.gif

Myślałem, że to przez skórkę Bento, ale nawet na tej klasycznej jest to samo :?, ocb? Winampa mam w wersji 5.541, na poprzedniej, której używałem (bodajże 5.531) takiego czegoś nie miałem (korzystałem ze skórki Modern). Wie ktoś, co to może być?

PS System - W2k SP4, reszta, jak podejrzewam, raczej nie jest istotna :).

PS2 Poza tym komunikatem nic złego z Winampem się nie dzieje - gro i bucy ;) - ale klikanie za każdym razem na "OK" jest "trochę" irytujące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - obecnie mam problem z winampem i nie tylko . Otóż - ponoć aby nagrywac audycje radiowe z internetu należy zainstalować do winampa Streamripper'a . I teraz do rzeczy - zainstalowałem go i chciałem sobie nagrac piosenkę która leciała w open fm którego słuchałem przez najnowsze GG . Nic on nie wykrył , nic nie nagrał . ??? 1) co zrobiłem nie tak ? Jak tego się używa ?

Gdy stwierdziłem że pobiorę sobie inny program postanowiłem odinstalować tego Streamripper'a . Odinstalowałem go , zrestartowałem kompa i . .. nadal mam go , nadal uruchamia się z winampem . 2) Jak się tego pozbyć ??? ( dodam że ccleaner'a próbowałem )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...