Skocz do zawartości

Wiedźmin/Witcher (seria)


Cardinal

Polecane posty

*Fearon idzie się pociąć z rozpaczy*

Chcesz mieć taką wersję rozszerzoną? To sobie łaskawie ściągniesz odpowiedniego patcha i będziesz miał to samo. Dyskusja toczy się na ten temat od dawna... :/

Tu nawet nie chodzi o samego patcha. Oni dodatkowo mają jeszcze jakieś dwie płyty w tym jedna z z muzyką inspirowaną grą, no i fajniejsze pudełko. Ale to szczególik :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu pojawia się zgrzyt, bo czytając reklamę ER z najnowszego CDA wynika, że będziemy musieli za nią zapłacić 20 złotych.

*Fearon rytmicznie wali głową o ścianę*

Czy pisano tu już o tym? Raczej tak. Nie! Z pewnością tak. Patcha 1.3 możesz sobie ściągnąć, wszystkie szmery - bajery także. A to, że nie dostaniesz płytki z muzyką i nowej "making of"? Te 20 złociszy na pudełeczko jednak nie może być zmarnowanym zakupem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem całą tą reklamę w CDA no i owszem pisze tam "Za jedyne 19,99 zł możesz zrobić update swojej wersji Wiedźmina i cieszyć się wszystkimi dodatkami i poprawkami, które zawiera Edycja Rozszerzona!", tylko mam jakieś niejasne przeczucia, że chodzi tu tylko o dodatki w samej grze (nowe przygody).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E.R., a raczej patch, który to zmieni podstawowego Wiedźmina w E.R., będzie można legalnie ściągnąć z sieci. CDP pisało już, że kto będzie chciał zdobyć E.R., ale nie będzie mu się chciało ściągać, będzie mógł pójść do sklepu i zakupić E.R. Jeśli masz oryginalnego Wiedźmina, zarejestrowanego na stronie CDP(The Witcher), możesz spokojnie go stamtąd ściągnąć. Kiedy wyjdzie! Bo jeszcze trzeba na niego poczekać trochę.

@fearon:

Nie łam się, przełam się! XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem to nie w tym temacie co trzeba, więc napisze (ctrl +c) to tutaj, co by sie zgadzało.

Na stronie http://www.thewitcher.com/community/pl/www/ee_update.html ciągle milczą. w Piatek mają zostać podane szczegóły.

Jak na razie za free jest tylko ostatni patch, PIERWSZA z DWÓCH nowych opowieści oraz edytor. Wydaje mi się, że za te 19,99 zł dostaniemy po prostu dodatkową płytę z materiałami, ściężkę dźwiękową inspirowaną grą (którą można było kupić już wcześniej osobno) oraz płytkę z updat'em- 2 opowieści oraz wszystkie patche. Być może dorzucą nowy, rozszerzony poradnik. I to wydaje mi się, że będzie wszystko.

Wcześniej mówili, że dla posiadaczy orginałki całość będzię do sciągnięcia za free. Ale ludzie, Wiedźmin i po prostu update? Za bidnie by to wyglądało ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie rozumiem dlaczego tutaj taka burza rozszalała wokół ER'ki. Ludzie 20 zł nie zapłacicie za patcha tylko za Edycję rozszerzoną. Poczytajcie sobie dokładnie reklamę w CDA i się przekonacie ze patch to tylko cześć tej edycji. W ER poprawiono mimikę, czas ładowania i jeszcze parę rzeczy. Dodano o ile się nie mylę jakieś nowe scenariusze... no wiec ludzie z CDP sie napracowali i chcą efekty tej pracy sprzedać.

Inna sprawa to czy rzeczywiście to działa? Znaczy czy zmiany w grze są rzeczywiście pozytywne i mocno zauważalne. czekam na opinie kogoś kto ER zakupi, bo sam chce nabyć

Edytowano przez !Gacek!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie sobie dokładnie reklamę w CDA i się przekonacie ze patch to tylko cześć tej edycji. W ER poprawiono mimikę, czas ładowania i jeszcze parę rzeczy. Dodano o ile się nie mylę jakieś nowe scenariusze...

POPRAWIONO czyli po prostu naprawili bledy za ktore my pod koniec ubieglego roku zaplacilismy! Mam nadzieje ze info o darmowym patchu jest prawdziwe bo nie mam zamiaru placic za niego i jakies bzdetowe plytki 20 zl..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc mała rada:

Poczekajcie sobie spokojnie na opublikowanie materiałów / informacji na oficjalnej stronie, a nie zajmujecie się robieniem burzy z jednej reklamy w CDA. Rozpaczać będziecie mogli później. Pragnę przy tym zauważyć, że wycofanie się ze wcześniejszej decyzji przez CDP (darmowe dodatki, jakie będą w ER) byłoby wysoce nieprofesjonalne i mocno kontrowersyjne.

I jeśli ten temat jakimś cudem czyta Osioł, Paul, Stefan, czy Niziołka, to proszę porównać jak ja wpadłem raz w panikę, a jak mocna jest ona tutaj. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw tez jestem jak tworcy rozwiaza kwestie poziomu postaci, jesli bohaterem nadal ma byc Geralt. Kolejna amnezja to raczej nie ujdzie, moze "staszliwy wypadek, ktory pozbawil Geralta wszystkich umiejetnosci"?

Nie muszą nic nowego wymyślać. Wystarczy skleroza. No bo wiadomo - starość, nie radość :lol: .

I musze przyznac ze naprawde nie zalowalem wydania pieniedzy na tą gierke ktora z przeszedlem z duza przyjemnoscia ale teraz czuje sie co najmniej oszukany.

Ja też się troszeczkę czuję. No bo zakupiłem na allegro Wiedźmina, ale gościu nie wysłał, a szedł na urlop. I dopiero jutro będę go miał :) . Ale mogłem dopłacić do 20zł i zakupić całą ER+wiedźmin. A tak to mam jakieś mieszane uczucia... Szczególnie, że premiera na dniach/tygodniach.

Jak na razie za free jest tylko ostatni patch, PIERWSZA z DWÓCH nowych opowieści oraz edytor.

Hm.. wyszedł już ten edytor, czy nie? Mi się wydaje, że nie, no ale, cóż, jeśli się mylę, to podajcie linka :P .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POPRAWIONO czyli po prostu naprawili bledy za ktore my pod koniec ubieglego roku zaplacilismy! Mam nadzieje ze info o darmowym patchu jest prawdziwe bo nie mam zamiaru placic za niego i jakies bzdetowe plytki 20 zl..
Patch 1.3 jest darmowy. A Edycja Rozszerzona zawierać będzie różne inne poprawki za które być może będzie trzeba zapłacić. JA bym tak nad tym płaceniem nie ubolewał. Wszystko jednak skupia się na tym czy zmiany które zostaną wprowadzone będą tak daleko idące, żeby płącić za nie.

No więc mała rada:

Poczekajcie sobie spokojnie na opublikowanie materiałów / informacji na oficjalnej stronie, a nie zajmujecie się robieniem burzy z jednej reklamy w CDA.

Exactly, popieram i stosuję się ...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panika? To już jest popłoch!

Czytał(choć już nie pamiętam dokładnie, czy na forum, czy na oficjalnej stronie), że patch, który poprawia mimikę, etc, etc., będzie można ściągnąć za darmo! Płacisz, jeśli nie masz ochoty ściagać! Tyle! I "redzi" to potwierdzili.

Więc dajcie sobie na razie na wstrzymanie, bo dopiero we wrześniu dostaniemy E.R. A mamy dopiero sierpień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę - tak, ma być. Ja sam bym się nie skusił dla muzyki(w końcu- była w normalnym wydaniu gry, a "nowszej" ,o ile jest, mi nie potrzeba do szczęścia), ale to twoja decyzja/opinia. No i sprawa.

Odnośnie tego linka, który podał Ziemniaq - w który piątek ma być jakaś informacja/news? Bo dość długo milczą, jeśli brać pod uwagę dzień dzisiejszy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie do posiadaczy Wiedźmina, na co się decydujecie? klik!. Ja chyba kupię ten update, 15 zł to nie mega kasa, a jednak pudełko i płytki, to nie patch na dysku... a Wy co bierzecie?

Choć i tak ostatecznie zadecyduje wrześniowy stan mojego portfela. W końcu początek roku szkolnego, wiąże się z wydatkami...

Edytowano przez vainqueur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie do posiadaczy Wiedźmina, na co się decydujecie? klik!. Ja chyba kupię ten update, 15 zł to nie mega kasa, a jednak pudełko i płytki, to nie patch na dysku... a Wy co bierzecie?

Choć i tak ostatecznie zadecyduje wrześniowy stan mojego portfela. W końcu początek roku szkolnego, wiąże się z wydatkami...

Ugh. Dzie.. dziew...dziewięć giga? (umiera)

Jak ktoś mieszka w Japonii to dla niego ściągnięcie takiego patcha to nie problem. Przęciętnemu Kowalskiemu raczej trochę to zajmie. Moim zdaniem najlepiej odżałować te 20 złotych i oszczędzić kupę czasu. No i nie należy zapominać o tym, że w zamian dostajemy idealnego Wiedźmina wydłużonego o parę ładnych godzin rozrywki. Moim zdaniem to jest warte swojej ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie do posiadaczy Wiedźmina, na co się decydujecie? klik!. Ja chyba kupię ten update, 15 zł to nie mega kasa, a jednak pudełko i płytki, to nie patch na dysku... a Wy co bierzecie?

Choć i tak ostatecznie zadecyduje wrześniowy stan mojego portfela. W końcu początek roku szkolnego, wiąże się z wydatkami...

Ja kupię, bo niechce mi się ściągać. I wolę mieć ładne pudełko na biurku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupię, bo niechce mi się ściągać. I wolę mieć ładne pudełko na biurku.

W sumie prawda. Lecz..., zbliża się rok szkolny czyli duuuże wydatki. Będę przeszczęśliwy jeżeli CDPR zdecyduje się wydać ER (dla zajerejstrowanych posiadaczy Wiedźmina) za darmo. Choć jeśli zarząda za ER tych 20 zł...w sumie to oni powołali za grobu polski rynek growy :). Chyba im się należy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wiem, czy kupię... No i mam dużą nadzieję, że będzie to w kioskach z prasą, a nie tylko w sklepach typu Media Markt. Mieszkam w małym mieście (pod Rzeszowem ;) ) i rzadko wybieram się do MM, czy Empików :( .

Ale wciąż się zastanawiam... ostatnio mam duże problemy z netem... z drugiej strony, pudełka mi nie potrzeba. Jedno już mam, a na półce się już gry nie mieszczą (może włożę pod łóżko cdaction? :P , zwolni się trochę miejsca).

Przeczytałem opis i chyba jednak kupię :) .

A teraz takie inne pytanie... Ekhem, co to jest banderola? :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...