Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

Rzeczywiście szkoda, bo ufałem CD RED bezgranicznie , a teraz mi piszą ,że przed świtem... Przed świtem to za późno , jednych czeka szkoła drugich praca, na pewno wiele osób siedzi pare godzin o ile nie kilkanaście , czekając za ta premierą ,a tu taki bubel... Ale nic nie zrobimy cholera...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, bo mam niezły ubaw... Na samym początku z wszystkich posiadaczy EK, którzy specjalnie czekali na nocną premierę (łączę się z wami w bulu i nadzieji), ja zaś czekałem właśnie na taki fail. And once again I realise how awesome my life is... Intuicja mnie nie zawiodła. I nie żebym się na was wyzłośliwiał po prostu wiedziałem, że coś takiego musi nastąpić... Jak do tej pory wszystko szło sprawnie, nie było żadnej klapy marketingowo-premierowej, więc nastąpił punkt kulminacyjny i BACH... To pokazuje jak dużo brak nam jeszcze do zachodu pod wieloma względami. I tak serio mam nadzieję, że szybko się z tym uwiną, żeby jeszcze wszyscy Ci czekający zdążyli przed rankiem zagrać :)

Taki fail nie wróży też dobrze samej grze, choć z recenzji nie wynika by były jakieś większe bugi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra. Mamy prawo czuć się oszukani... Wydajemy kasę na EK, ok to nasza decyzja, ale nie wywiązano się z umowy... No nie najlepiej jest. Ja również trochę się namęczyłem, aby się przygotować na nocną sesję :/ Ja nawet jak wpiszę kod, to nic mi się nie pojawia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest odpowiedź z CDProjekt RED

The Witcher

Ostatnia faza testów odbywa się w obrębie poprawnego pobierania i instalacji uaktualnień. Wszystkie dane już mamy - teraz chcemy się upewnić że każdy będzie je mógł bez problemu pobrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boobr

dokładnie. stawianie sprawy na ostrzu noża z tekstami o utracie zaufania itp. jest moim zdaniem cokolwiek niepoważne. Takie rzeczy się zdarzają i to najczęściej w najmniej odpowiednim momencie. Nie zrobili tego nikomu na złość i na pewno nie siedzą teraz z założonymi rękami. Jeszcze się potem okaże, że to...Anonymous :P [sarcastic]

Btw. Co wy spać nie możecie?! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MetmaN666

Bylo juz to tlumaczone kilkadziesiat razy na gramie, jezeli placiles przy odbiorze to msuza najpierw zaksiegowac wplate co zajmuje 1-5 dni, jezeli placilem przelewem i nie masz jeszcze kodu to pisz do doku gramowego

wiadomosc na thewitcher.com:

"Proces instalacji i aktywacji gry Wiedźmin 2, to przede wszystkim połączenie z serwerami secuROM w celu sprawdzenia oryginalności kopii. Oprócz tego jednak, opcjonalnie każdy gracz może zarejestrować grę, pobrać DLC (zarówno te dostępne w pudełkowych wersjach oraz specjalną darmową przygodę ?Kłopoty z Trollem?, przygotowaną specjalnie na premierę gry) lub dodatkowe pakiety językowe.

Ponieważ bardzo nam zależy na tym, aby system rejestracji i aktywacji wszędzie działał tak samo i każdy z Was mógł w pełni cieszyć się grą, odblokowanie kluczy Edycji Kolekcjonerskiej może się opóźnić. Wina za to leży po naszej stronie, przepraszamy wszystkich fanów. Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, abyście mogli uruchomić swoje Edycje Kolekcjonerskie Wiedźmina 2 jeszcze dziś w nocy. Naszym absolutnym priorytetem jest, aby Wasza przygoda w świecie Wiedźmina 2 rozpoczęła się jak najszybciej i nie przestaniemy pracować dopóki rejestracja i aktywacja nie zacznie w pełni działać.

Na wszystkie pytania odpowiadamy na bieżąco na naszej stronie www.thewitcher.com, oraz pod adresem e-mailowym pomocy technicznej: tw2support@thewitcher.com."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli teraz nie mogą obsłużyć 7500 kolekcjonerek to we wtorek dopiero będzie się działo jak do aktywacji gry rzuci się 100tys wygłodniałych graczy.

Edit zupełnie nieszkodliwy DRM :laugh: :laugh: :laugh:

Edit2 CD Projekt już pewnie zamawia kurierem 10 serwerów w komputroniku

Edytowano przez karolduch1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kochani nie przesadzajcie. Też jutro (a raczej dziś idę do pracy) ale się tak nie spinam. Po prostu są serwery przeciążone jak na mój gust ;) Czekaliśmy tyle czasu to kilka godzin aż takiej różnicy nie zrobi ;) Narzekać to każdy potrafi. Chłopaki z CDP Red - głowa do góry! Wiem, że naprawicie

A co do piratów. Tak, mieli wcześniej. ALE BEZ CRACKA! :D

Edytowano przez nes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam i tak nie miałem zamiaru w to dzisiaj grać. Chciałem tylko odpalić i zobaczyć jak będzie działać na moim sprzęcie. Ogólnie to jednak zawartość kolekcjonerki mnie rozczarowała - niepotrzebnie dali ten chłamowaty posążek/popiersie. Dużo lepsza jak dla mnie byłaby koszulka, albo przynajmniej drugi zestaw kości, bo jednym nie da się grać w kościanego pokera (a więcej niż 9999 ludzi w Polsce nie będzie miało własnego zestawu ;]).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...