Skocz do zawartości

Wiedźmin/Witcher (seria)


Cardinal

Polecane posty

@up

Myślę, że taki stan rzeczy wynika z faktu, że większość ludzi grającej w grę nie czytała sagi (w tym także ja), natomiast wiele postaci w grze mówi tekstami

"Geralt? Myślałem, że nie żyjesz!", albo "Chyba widzę zjawę".

PS: Było by miło, gdybyście łaskawie pisząc o końcowych wydarzeniach z sagi stawiali spoilery - dla ludzi, którzy dopiero mają zamiar ją przeczytać...

Edytowano przez SplaTt333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Myślę, że taki stan rzeczy wynika z faktu, że większość ludzi grającej w grę nie czytała sagi (w tym także ja), natomiast wiele postaci w grze mówi tekstami

"Geralt? Myślałem, że nie żyjesz!", albo "Chyba widzę zjawę".

PS: Było by miło, gdybyście łaskawie pisząc o końcowych wydarzeniach z sagi stawiali spoilery - dla ludzi, którzy dopiero mają zamiar ją przeczytać...

Nie uciekniesz od spoilerów. Ja też próbowałem, jednak nie udało się. Gdy czytalem Krew Elfów dowiedziałem się, co się stanie z Geraltem. Ale starałem się traktować to jak mrzonkę, i udało się :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrnego miecza i kilku eliksirów w pudełku (hehe). A poważnie oczywiście soundtrack, płyty z materiałami dodatkowymi, może jakąś figurkę...trudno powiedzieć. Lubię być zaskakiwany:)

Soundtracku i materiałów dodatkowych można się spodziewać w podstawowej edycji gry. Figurka zaś była w specialnej edycji rozszerzonej :)

Miecz za duży, eliksiry mają zbyt wysoki % :)

Ewentualnie mogli by dać jaką fajną koszulkę, nowy, lepszy medalion, albo perukę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak o:

-Pudełko - skrzynia na eliksiry, z ładnym wypalonym, bądź inaczej trwale zrobionym (nie farba :) ) logo Wieśka na... ściance lub gdziekolwiek.

-W środku 2 lub 3 buteleczki z eliksirami (Jaskółka, Grom i Kot proponuję :) ). Oczywiście buteleczki ładnie szklane, zamiast eliksirów soczki jakieś. Tak, jak z lekami popromiennymi w STALKERze

-Soundtrack

-Materiały dodatkowe

-Artbook i bestiariusz (owszem, były w poprzedniej części, ale nowy Artbook jak najbardziej się przyda, a duża ilość nowych stworów na bestiariusza zrobienie też pozwoli)

-Sakiewka z kilkoma orenami (oczywiście metalowymi)

-Może jakaś figurka

I jak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dmuchana Triss, yea :D Ale wiesz, ja bym jednak wolał Shani :)

Co do sakiewki - może i się nie przyda, ale cóż, medalion też się do niczego w sumie nie przydaje. Zresztą, to zależy bardziej od właściciela. Ja tam mam co z taką sakiewką zrobić. W dodatku jest idealna na wszelkie sesje RPG. Kto wie, a nuż dadzą tą sakiewkę i oreny? Jak w Oblivionie z Septimem jednym zrobili...

Wiedźmiński scyzoryk tez niezły. Albo nóż do listów (jak Two Worlds) wyglądający, jak wiedźmiński miecz... Srebrny rzecz jasna :)

Znając CDP zaskoczy nas czymś straszliwie i to tak, że wszyscy będą ich wznosić pod niebiosa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dmuchana Triss, yea :D Ale wiesz, ja bym jednak wolał Shani :)

No to mogli by zrobić 2 wersje kolekcjonerskie (jak np miało NWN 2, białą i czarną), gadżet do wyboru :)

(...) Ja tam mam co z taką sakiewką zrobić. (...)

Dobra, nie wnikam :D

Znając CDP zaskoczy nas czymś straszliwie i to tak, że wszyscy będą ich wznosić pod niebiosa.

Miejmy nadzieję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym to mowa? dmuchana Triss, Shani!? ;) aha! wymarzona edycja kolekcjonerska "Zabójcy Królów" no cóż ja będę bardziej przyziemny i napiszę że ja widziałbym to tak:

-Pudełeczko na wszystko z wizerunkiem Geralta

-Oren! (tak jak w kolekcjonerce Obliviona był pieniążek z gry)

-Figureczka była by na miejscu

A dalej to mapa, naklejeczka i coś tam jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu liczę na to, że będzie to przyzwoicie wydane... Nie liczę specjalnie na jakieś dodatki typu oren, czy mega-plakat, ale po prostu podwójne pudełko DVD z tekturką, jakiś soundtrack, i tyle. Ostatnio wydawcy gier w naszym kraju rezygnują z podwójnego boksu na DVD... A szkoda, bo fajnie się prezentuje na półeczce z grami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwy pamiętasz idealnie, szkoła Węża jest stworzona na potrzeby fabuły W2, stąd np

"wiedźmiński" zabójca pod koniec pierwszej części albo tytułowy Zabójca Królów

A co do dodatków w edycji "eksluziw" to pomysł z kubkiem/kuflem jest chyba jednym z lepszych o jakich słyszałem.

No i koszuleczka, medalion byłby chyba zbyt niepraktyczną biżuterią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medalion był w pierwszej części, nie ma chyba sensu powtarzać tego samego.

Bez obrazy dla odwiecznych fanów, ale osobiście jestem zdania, że można sobie kupić lepsze ciuchy niż z wiedźminem :P (plus, taka koszulka dość szybko może się sprać, poplamić [jeszcze jakby była biała to już w ogóle]).

Kufel jest dobry, ale nie wydaje mi się by takowy się pojawił - trochę za duży, do pudełka raczej nie wejdzie.

Dodam jeszcze jeden pomysł od siebie - dodatkowe pudełko z kościanym pokerem. To by było coś, nie myślicie? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może koszulka nie spodobała by się wszystkim, ale jako gadżet czemu nie?. Jeśli chodzi o kufel, z tego co pamiętam dodano kiedyś do jakiejś gry, ale do jakiej nie przypomnę sobie nawet na torturach. Kościany poker był by niezły, i nawet użyteczny w większym gronie znajomych:D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dexter

No właśnie, w takiego pokera można by sobie zagrać od czasu do czasu :) Dodatkowo, gdyby zrobili go w małym pudełku, taką kieszonkową wersję ludzie mogli by grać w pracy/szkole czy gdziekolwiek indziej :)

A co do sprzątania, to właśnie zawsze mam posprzątane i wszystko poukładane... Czasem po prostu coś położę, jestem pewny, że położyłem na biurku i... nie ma ! Mogę sobie nawet rozkręcić biurko na części, i tak nie znajdę...

Pamiętam, jak kiedyś naszukałem się karty pamięci do telefonu.... przekopałem CAŁY dom i nie było... a jak kupiłem nową, po 2 dniach znalazłem starą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to chyba KB w wersji kolekcjonerskiej miał taki skórzany bukłak i dębowe ( pudełeczko :) )

A że kufel był to też coś mi świta. Pomysł z pokerem niezły, nie powiem. No i nie musiałby być mały, popatrzcie na CoD BO gdzie dostaje się zdalnie sterowany pojazd.

SplaTt333, widać mamy podobne pokoje. To znaczy połączone są z innym wymiarem, znanym jako "Biuro rzeczy zgubionych" :D A tak na serio, jak mam całkowity porządek często nie mogę nic znaleźć, wolę mieć chaos kontrolowany :D

Edytowano przez Rainrir
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...