Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ylthin

Xfire - podczas uruchamiania rząda dokonania aktualizacji, której nie mogę przeprowadzić

Polecane posty

Gdy uruchamiam Xfire na moim kompie, wyskakuje mi okienko aktualizacji. Jak pasek postępu się wypełni - włącza się Kontrola Konta Użyszkodnika (mam Vistę :/) i domaga się ode mnie uprawnień admina (których nie mam :angry:). Kiedy kliknę Anuluj - wyświetla mi się komunikat, że nie mam w/w uprawnień i pojawia okienko logowania. Gdy kliknę "Log in" - cała sytuacja się powtarza.

O co chodzi? Czy mogę normalnie zalogować się bez aktualizacji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenoszę temat do działu Programy niezbędne do grania.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów.

[edit]

W okienku Kontroli Konta Użytkownika kliknij Ok i powinno być ok. Jeśli nie, to musisz pogadać z kimś, kto ma uprawnienia administratora na tym systemie, żeby przeprowadził aktualizację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałam o tym wyżej. Nie mam uprawnień admina. A hasło na konto admina (moich rodziców) uległo tajemniczej zmianie (TO NIE MOJA SPRAWKA, PRZYSIĘGAM!!!) i nie można się zalogować. O takich rzeczach, jak np. wyłączenie kontroli nie wspominając.

Jeśli nawet udałoby mi się wyłączyć kontrolę - nic to nie zmieni. W dalszym ciągu będzie pokazywał się komunikat o błędzie (czyt. brak uprawnień).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...