Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Dlaczego nikomu nie chce się szukać tam gdzie najłatwiej znaleźć sporą część EK...? Przecież ja to specjalnie dla was przygotowuję.

Command & Conquer: Wojny o Tyberium (wersja GDI)

----------------------------------------------------------------

Pudełko zbiorcze

pb100537.th.jpg

Duża podkładka pod mysz

pb100540.th.jpg

Płyta z grą, płyta z bonusami i bardzo obszerny poradnik do gry

pb100543.th.jpg

W razie wątpliwości

Kolekcjonerzy

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zbyt wielu kolekcjonerek a dokładnie dwie :) Ale kiedy pojawi się okazja to trzeba skorzystać w taki sposób właśnie nabyłem Fallouta 3 i Far Cry 2 obie kolekcjonerki za 7 dyszek w mm wystarczy trochę poczekać a cena drastycznie spada choć nie zawsze coś zostanie na półkach ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym herosie, nic fajnego nie widzę, no poza desinem, i ich animacją, ta kolekcjonerka DNF na wirku, to niezła okazja, ale mam spore zaległości, w grach, i ni mogę sobie na nią pozwolić, a poza tym gra mnie nie zachwyciła.\

Szkoda, ze nie mam kolekcjonerki, C&C, to jedna z moich ulubionych gier, w dodatku, mam tylko wydanie ea-classic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zdecydowałem się. Jak mi kasiorki starczy, to kupię tego Herosa VI w wersji kolekcjonerskiej. Liczę, że gra mnie miło zaskoczy, chociaż fabularnie, bo gameplayowo jest jak jest, a muzyka stoi na wysokim poziomie, więc może to mnie jeszcze przykuje do monitora.

@UP

A grałeś w betę czy stwierdzasz tylko po screenach ewentualnie filmikach?

Coraz bliżej do premiery Cartela :D

Oglądałem gameplaye, Wonzaya, i gadałem z nim :wink:

co do wiedźmina, szkoda że niedawno kupiłem go, w platynie za 70 zł, :(

ale i tak się skuszę :wink:

Nie zgodzę się co do tego, że można ocenić nowego Heroesa po gameplayach, czy opinii innych. Jest to gra inna od poprzednich części, posiada nowe rozwiązania, jak i wycięto trochę rzeczy. Jeśli się samemu nie zagra(jest demo, które waży ok. 4,2GB, dla tych co nie dostali się do bety), to naprawdę nie ma co z góry zakładać co się o tym sądzi. Gra ma swój urok, tylko nie każdemu musi przypaść do gustu.

Co do Wiedźmina. Jak Wy ludziska możecie grać w tego przereklamowanego gniota. Jak czytałem ostatnio recenzje W2 w CDA to się lałem ze śmiechu, a reszta domowników nie wiedziała co mnie wprawiło w taki śmiech(szczególnie gdy zobaczyłem screena z nagą Triss i podpis o jakiejś zmysłowej nagości), gdzie tu zmysłowość jak co druga kobieta ładuję Ci się do łóżka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTTr96- a grałeś w Wiedźmina 2? Według mnie gra ta jest bardzo dobra, fajne rozwiązania fabularne, duża nieliniowość a co do pakowania się kobiet do łóżka to w W2 jest lepszy od W1 bo możemy uprawiać seks tylko z Triss i jakąś elfką a nie tak jak w jedynce z kim popadnie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów-kolekcjonerów GTA w sam raz - szkoda, że na X360 tzn. ja bym się ucieszył :) PC-towcy pewnie mniej. Edycja ponoć ciężko do zdobycia. Co sądzicie o cenie ?

http://allegro.pl/gta-4-special-edition-i1779361645.html a to jest licytacja :P

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za GTA IV SE jest jak najbardziej na miejscu. Ta gra jako taka dalej jest genialna, a i kolekcjonerka bardzo "wysmakowana" i interesująca. Jeśli ktoś ma kaskę to brać bez namysłu.

@Wiedźmin 2 to gniot

Dawno większej głupoty nie widziałem. Wiesiek 2 to jeden z najlepszych RPG ostatnich lat. Ktoś tu się za dużo nagrał w Mass Effect'a i DA2 i mu prawdziwe RPG zbrzydło..

Co do edycji Wiedźmina z figurką. To edycja empikowa jest, już od ponad roku stoi w cenie 70-80zł zależnie od salonu. Na allegro też chodzą w podobnych cenach, więc ta promocja wcale nie jest taka szalenie atrakcyjna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub

Meh, może załóżmy oddzielny temat do tej dyskusji, ale:

- ME2 to dla mnie nie jest RPG. Ja tę grę traktuję jako strzelankę, z jakimiś tam elementami RPG.

- DA II to najbardziej niedoceniona gra roku. Kiedy słyszę, że jest to slasher(od razu ocb... bo tam się nie nawala w klawisze), albo że grafika ssie niemiłosiernie(grafika się nie liczy, a na pewno nie w RPG'u), to mi się śmiać chce. Może i optymalizacja dupna, może i gra wymaga kilku szlifów, ale na pewno nie jest gorsza od W2, które zrobiło furorę reklamą. Niestety, ale taka jest prawda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego porównałem Wieśka do "pseudo" RPG ME czy DA2, które nie było żadną innowacją w stosunku do pierwszej (znacznie lepszej dla mnie i nie tylko) części.

Dlaczego Wieśmina 2 uważasz za "gniota", bardzo mnie to interesuje :)? Bo został bardziej (i zasłużenie) doceniony niż DA2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub

Meh, może załóżmy oddzielny temat do tej dyskusji, ale:

- ME2 to dla mnie nie jest RPG. Ja tę grę traktuję jako strzelankę, z jakimiś tam elementami RPG.

- DA II to najbardziej niedoceniona gra roku. Kiedy słyszę, że jest to slasher(od razu ocb... bo tam się nie nawala w klawisze), albo że grafika ssie niemiłosiernie(grafika się nie liczy, a na pewno nie w RPG'u), to mi się śmiać chce. Może i optymalizacja dupna, może i gra wymaga kilku szlifów, ale na pewno nie jest gorsza od W2, które zrobiło furorę reklamą. Niestety, ale taka jest prawda.

Dragon age 2 to jest slasher :wink: w pełnym tego słowa znaczeniu, a co do wiedźmina 2, to jeszcze większej głupoty nie słyszałem, w całej grze występują tylko, trzy sceny erotyczne, w dodatku z dwiema kobietami, tylko z Triss i Ves, które można ominąć, Wiesiek 2 miażdży, dragona, do minusa, tam nawet nie trzeba myśleć, jednostki robią wszystko same, jedyną rzeczą, która trzymała mnie przed ekranem, była fabuła, a grafika do której panowie z bioware (poświęcili masę czasu :wink: jest gorsza niż pierwszej części na konsolach.

Edytowano przez remix85
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, proszę. Legendarna EK GTA IV pojawiła się na Allegro, ale cena jest kosmiczna. IMO nie podskoczy - ciekawe, czy ktokolwiek zdecyduje się dać te 500 zł. Za 300 zł mocno bym się zastanowił i może wziął... Zestaw świetny, bardzo bym go chciał w swojej kolekcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nówki konsolowej EK 'Mass Effecta 2' widzę na Allegro po 80 zł. Ultima wyprzedaje zapasy i jest to naprawdę dobra okazja. Gdyby te wersje nie były w pełni zangielszczone to wziąłbym sobie do drugiego przejścia gry i nabicia aczików. Co innego EK 'Mass Effect', której kompletnej nie widzę od paru miesięcy. Pomyśleć, że około rok temu można było bez problemu kupić za 100 zł nówki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś trzyma w swoim preorderze edycję kolekcjonerską gry Driver: San Francisco i nie wie, czy to dobry zakup, bądź cały czas się nad nim zastanawia- myślę, że warto. Demko ogrywam już 4 dzień z rzędu i nie może mi się znudzić. Radość mam przy tym niezmierną, bo bardzo bałem się o tą grę- darzę serię niezwykłym sentymentem, a z racji tego, że ostatni czasy mocno podupadła, nie bardzo wierzyłem w sukces kolejnej części. Kolekcjonerkę zamówiłem dla zaklepania egzemplarza ale teraz już wiem, że nie będę tego zamówienia anulował. Ogólnie czuć w tym tytule powrót do korzeni: w motywach muzycznych da się usłyszeć fragmenty soundtracku z pierwszej części, sama muzyka płynąca do nas z samochodowego radia również jest bardzo klimatyczna a samych fur jest zatrzęsienie. Model jazdy jest więcej niż satysfakcjonujący (standardowe, hollywoodzkie wchodzenie w każdy zakręt poślizgiem, ale ile przy tym frajdy), widok z wnętrza kopie tyłek a poczucie prędkości to czysta poezja. Nie wiem, co będzie się działo na PC, ale na PS3 używanie Shiftu (przeskakiwania pomiędzy pojazdami) było niezwykle płynne i szybkie. Świetnie zrealizowano również dialogi i cutscenki - Tanner jak i jego pasażer często i gęsto komentują to, co gracz wyczynia na drodze, a że dużo się tutaj dzieje, nawet podczas zwykłej ucieczki czy pościgu wywiązuje się niezły, a przy tym zupełnie randomowy dialog. Co do cutscenek, gra z równie cieszącą oko płynnością przechodzi pomiędzy scenki generowane na silniku gry a normalny, renderowany filmik. Jak dla mnie, strasznie fajny patent. Jedyną rzeczą, do której mogę się przyczepić i która najpewniej już się nie zmieni, to oprawa graficzna. Samochody dają radę, ale same San Francisco jest rażąco pustawe i umowne w wykonaniu- w szczególności budynki. Na kompach dostaniemy pewnie w standardzie wyższe rozdzielczości i ostre jak żyleta tekstury, ale boję się, że nie poprawi to ogólnego wyglądu gry. Ten zaś dodatkowo kaszaniony jest przez kolorystykę gry- nie wiem, czy pojawi się cykl dnia i nocy ( w co wątpię) bądź czy sama gra zapewni nam jakąś różnorodność w temacie pogody, ale podczas wszystkich misji dostępnych w demku cały czas śmigamy po ulicach przy akompaniamencie rażącego, jasnożółtego, kalifornijskiego słońca.

Czas kończyć ten wywód, bo to nie przecież temat o serii Driver. Wracając więc do tematu- myślę, że EK Drivera to dobry zakup. Jeśli tylko twórcom uda się utrzymać miodność zawartą w pokazówce przez cały tytuł, śmiem twierdzić, iż gra nie skończy jak nasz rodzimy Cartel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stała ilość klatek na sekundę wynosząca 60fps jest przyczyną nie najwyższych lotów oprawie graficznej. Na szczęście auta jako takie wyglądają całkiem przyzwoicie.

Jestem jeszcze ciekaw jakości samego modelu samochodu dodawanego do kolekcjonerki. W przypadku GT5 SE autko było całkiem dobrze odwzorowane, tutaj natomiast boję się, czy nie będzie zajeżdżało tandetą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...