Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Nie wiem, czy wszyscy wiedzą. Na swoim Facebooku, Ubisoft Polska potwierdził, że w Polsce będzie dostępne AC: Revelations Animus Edition. Gra będzie spolszczona kinowo. Cena, jak na razie, to wielkie X. Plotki głoszą, że pre-order będzie można złożyć, mniej więcej, pod koniec wakacji. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały ten 'CoJ: The Cartel' nie spędza mi snu z powiek, póki co trzymam pre-order, ale nadal nie jestem w 100% przekonany czy warto. Mogliby wreszcie ogłosić EK 'Dead Island' na polską dystrybucję i być może nie miałbym już dylematu.

Ostatnio wydawcy wpadli nia diablo przebiegły pomysł - płatne pudełkowe pre-ordery. Wszystko sprowadza się do czystej zaliczki za grę, a jako gratis dostajemy ekskluzywne DLC (fuj!) i pamiątkowy DVD-Box z symbolicznym świstkiem inside. Pierwszy raz spotkałem się z tym przy okazji 'M&M: Heroes VI', teraz widzę w ofercie gram.pl podobny pakiet odnośnie 'Star Wars: TOR', nawet w przypadku zamówień na kolekcjonerki. IMO to kolejny bzdurny pomysł mający na celu jeszcze szybsze wyłudzenie kasy od konsumenta. Maniacy pudełek mogą być ostatecznie zadowoleni, bo dostają free boxa gratis, ale co z tego jeśli nie jest on niczym szczególnym?

@Zodiak, a jednak ktoś się przekonał, ale prędzej obstawiałbym sztuczny tłum wywołany przykładowo przez znajomego mającego konto na Allegro i dobrą reputację patrząc na ilość gwiazdek. Już nie takie wałki odchodziły na tym serwisie :P

Edytowano przez Yaper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cartelem sie nie martwie. Zamowienie na EK zlozylem i nie mam zamiaru go anulowac. Moze nie bedzie to wielki hit, ale wcale tego nie oczekiwalem. Od poczatku wiedzialem, ze CoJ: Cartel bedzie dla mnie zapchajdziura miedzy Deus Ex, Skyrim i BF3. Chociaz gyby cena kolekcjonerki byla wyzsza, to pewnie darowalbym sobie zakup tej gry i poszukal innego tytulu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Cartela jeszcze nie ma na PC to się nie martwię bo mają czas na poprawki. Jeśli poprawią bugi gry to będzie znaczyć że konsolowcy mieli pecha i zostali potraktowani jako beta testerzy - buhaha macie za swoje zdrajcy PC :P

Zobaczymy więc co będzie na końcu. Ja się tam specjalnie nie boję i na pewno nie zrezygnuję z zakupu. Po za tym czy ktoś powiedział ze nie będzie patchy poprawiających bugi? Nawet Wiesiek takich potrzebował, ale jak się pojawiły to grało się jeszcze lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wydawcy wpadli nia diablo przebiegły pomysł - płatne pudełkowe pre-ordery. Wszystko sprowadza się do czystej zaliczki za grę, a jako gratis dostajemy ekskluzywne DLC (fuj!) i pamiątkowy DVD-Box z symbolicznym świstkiem inside. Pierwszy raz spotkałem się z tym przy okazji 'M&M: Heroes VI', teraz widzę w ofercie gram.pl podobny pakiet odnośnie 'Star Wars: TOR', nawet w przypadku zamówień na kolekcjonerki. IMO to kolejny bzdurny pomysł mający na celu jeszcze szybsze wyłudzenie kasy od konsumenta. Maniacy pudełek mogą być ostatecznie zadowoleni, bo dostają free boxa gratis, ale co z tego jeśli nie jest on niczym szczególnym?

To żadna nowość. Już przy okazji zbliżającej się premiery "Command & Conquer 3" (2007) pojawiły się takie właśnie, pudełkowe pre-ordery, które, jak sam zaznaczyłeś, są formą zaliczki i UWAGA, nikt nie zmusza do ich kupowania. Swoją drogą nie rozumiem dlaczego zaliczkę traktujesz jako formę wyłudzenia pieniędzy. Jak dla mnie jest to w pewnym sensie traktowanie siebie nawzajem w sposób poważny a nie na zasadzie "a złożę pre-ordera na "XXX" i poczekam a jeśli recenzje tej gry będą ją mieszać z guanem i/lub rodzice położą na mnie lagę i nie dadzą mi kasy na grę, po prostu - odwołam zamówienie, cool, nie?:)" Szczególnie takie zachowanie rozbraja w kontekście zamówień na produkt o ograniczonej ilości.

@Zodiak - każda potwora znajdzie swojego amatora ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zodiak

Ta EK WoW to jest już okropnie trudna do kupienia gdziekolwiek. To nie Burning Crusade czy WoTLK, ta EK jest naprawdę ultra rare. A wiadomo, że niektórzy maniacy WoW'a są w stanie wydać na ukochaną grę każde pieniądze.

Zresztą - zerknij na ceny kolekcjonerek od Blizza np. na Ebay. Wychodzi na to, że na rodzimym alledrogo wcale nie jest jeszcze aż tak drogo :)

UPDATE:

Tak się zastanawiałem, premiera CoJ The Cartel na PC została przełożona, nie wie ktoś, co z EK preorderami? Kiedy mają być wysyłane?

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o coj the cartel to jak na razie lepszy od dnf o 2 punkty według metacritic:)

Jak dla mnie gra może być dla wielu słaba. Grafika gorsza czy grywalność nie taka miodna jak w innych grach itd. Ale jeżeli mi się podoba to moja sprawa czy kupię czy nie. Jest wiele gier co są oceniane na mocne 8 a są crapami. Taki black ops np. Optymalizacja tak ssie że do dzisiaj mi się tnie na multi. Więc dla tego w nią nie gram i żałuję zakupu. Wolęw tym wypadku kupić np. cartel mimo swoich bugów odnaleźć w niej coś dzięki czemu chce się grać:)

Call of juarez the cartel wydaje się ciekawą grą mimo to że nie rozumiem twórców po co zmieniali western na gangi narkotykowe i "kapsów". Jedynka i dwójka były bardzo dobre cartel jak na razie wydaje mi się gorszy ale też dobry.

Jeżeli chodzi o kolekcjonerki u mnie to kupiłem coj:wk i może jakieś edycje specjalne np. wiedźmin z bestiariuszem czy saints row 2 z pendrivem w kształcie naboju.

Kolekcjonerka coj:the cartel wygląda nieziemsko W porównaniu do tej wk to 100 razy lepsza. Dodając to że gry kosztują po 120-130 i mają tylko pudełko z grą nawet bez badziewnej naklejki a tutaj za 160 mamy taki wywalony w kosmos zestaw. Aż sobie kupię bo takiej kolekcjonerki dawno nie widziałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/news_8g3jHue3_Startuje_...ints_Row_2.html

Proszę bardzo.

Szczerze mówiąc to najbardziej mi się podobał ten pendrive w kształcie naboju szkoda tylko że 1 gigowy mógł być trochę większy:)

Artbooki mnie nie jarają zbytnio tak samo jak i mapa. Szkoda że nie ma soundtracku bo naprawdę dobre piosenki są w tej grze. Zgadnij ile dałem za tą edycję... 3 dychy. Po prostu musiałem wziąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to wygląda tak jak na wizualizacji. Tyle że nie zobaczysz dokładnie mapy artbooka. Ale to wiesz nic szczególnego.

Jak będę miał czas to poszukam i zrobię foty. Ale jak na razie poszukaj może ktoś robił odpakowywanie czy coś:)

Nie wiem czy teraz gdzieś to zdołasz dostać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żadna nowość. Już przy okazji zbliżającej się premiery "Command & Conquer 3" (2007) pojawiły się takie właśnie, pudełkowe pre-ordery, które, jak sam zaznaczyłeś, są formą zaliczki i UWAGA, nikt nie zmusza do ich kupowania. Swoją drogą nie rozumiem dlaczego zaliczkę traktujesz jako formę wyłudzenia pieniędzy. Jak dla mnie jest to w pewnym sensie traktowanie siebie nawzajem w sposób poważny a nie na zasadzie "a złożę pre-ordera na "XXX" i poczekam a jeśli recenzje tej gry będą ją mieszać z guanem i/lub rodzice położą na mnie lagę i nie dadzą mi kasy na grę, po prostu - odwołam zamówienie, cool, nie?:)" Szczególnie takie zachowanie rozbraja w kontekście zamówień na produkt o ograniczonej ilości.

Nie tylko przy okazji C&C3. Chyba i Red Alert 3 doczekał się podobnej inicjatywy.

IMO to jednak zagranie nie fair ze strony wydawcy. Lubię składać pre-ordery ze świadomością możliwości jego anulowania jeśli przejdzie mi ochota na grę, bądź dowiem się o jej rażących niedociągnięciach. Mając nabytą taką paczkę jestem do tylu o te kilkadziesiąt złotych. Martwi mnie to, że jedynym gwarantem zabezpieczenia sobie swojego egzeplarza kolekcjonerki TOR jest właśnie ten pre-order pack za 80 zł. Wszystko byłoby fajnie, tylko ta cena: 450 zł. Spodziewałem się max 300 zł, a tu taki gwóźdź ze strony EA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Tylko w Polsce? Pierwsze słyszę...

Doszedł do mnie brakujący element:

Metal Box Fear 3:

p7180110.th.jpg

Crix- Bosh- dopiero teraz??

(Nie odzywałem się przez 2 tygodnie bo kompa miałem w naprawie.)

Mi doszedł już 15 lipca

(odpisałem na ten komentarz nie czytając postów- poprostu gdy przeczytałem to od CriXa odrazu odpisałem.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ogromnego pecha, bo i z artbookiem to ta EK ME2 prezentowała się już nad wyraz biednie. Bez albumu to już niemal edycja podstawowa z metal-boxem. Na odległość zawsze możesz próbować reklamować, ale nie ma lepszej metody niż osobiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artbook do edycji kolekcjonerskiej w Empiku było bardzo ciężko dostać. Miał on być dodawany to gry, ale zazwyczaj sprzedawcy mówili, że nic o tym nie wiedzą albo artbooków brak. Ja bym spróbował ten artbook jakoś na odległość zdobyć, ale już w dniu premiery był problem z jego dostępnością w Empiku. Sam miałem taką sytuacje i zrezygnowałem z zakupy gry w EK.

Edytowano przez Ryba2111
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście nie kupiłem(jednak) CoJ-a. Gra podobno słaba, a nawet jeśli, to po analizie stwierdzam, że może 1 rzeczy nie kupię w sklepie. Z resztą kupie cartela z cda:). Za to zdobyłem dwie kolekcjonerki:

Settlers 7

batman arkham asylum

za cenę cartela!

ps wiecie, czy można gdzieś można dostać Ek bioshocka2?

Crix: szacunek za kolekcję.

Ja też zrezygnowałem z ek me2 z powodu braku artbooka. a też dałem 70zł. Cholerny empik. zawiedli mnie już dwa razy.

ps. wieczorem albo jutro dodam zdjęcia moich ek.

Poleciłby mi ktoś czy lepiej kupić bioshock 2 Ek czy settlers 7 ek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...