Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Własnie przyszła do mnie kolekcjonerka Watch Dogs 2, kupiona po okazyjnej cenie bo chyba 100zł taniej niż normalnie i dodatkowo jako bonus od sklepu ze Steelbookiem. Prezentuje się nieźle gdyby nie to, że Marcusowi odpadła ręka :/ Nie wiem czy to tak specjalnie czy jak (w figurce Wiedźmina walczącego z Gryfem były elementy do wsadzenia osobno) ale nie wyglada to na złamanie, a jakby po prostu nie było dobrze sklejone albo coś...Bo to miejsce gdzie jest "oderwane" plastik jest równo ucięty i wyglada to po prostu jakby podczas produkcji była jakaś niedoróbka w montażu/sklejaniu...whatever. Wie ktoś może co z tym zrobić? Nie chce mi się tego odsyłać bo chyba to jest do naprawienia. Rękę da się "włożyć" ale na dłuższą metę nie ma to sensu bo przy najmniejszym poruszeniu odpada. Nie znam się na klejach ale wiem, że niektóre mogą pogorszyć sprawę i np. roztopić plastik. Co zrobić w tej sytuacji? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

samochodzik za 200 Euro z Mass Effect Andromeda, te zabawki to chyba do szpiegowania domowników, nagrywa obraz i dźwięk, strzela fotki a przy tym wygląda niewinnie :) 

szybko bo wykupią :) 

CD Projekt Quantum Break Timeless Collector’s Edition za 49 zł  z kodem wyprzedaz2017

http://www.x-kom.pl/p/330167-gra-na-pc-cd-projekt-quantum-break-timeless-collectors-edition.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do kogo skierowana? Gra niby od 18 lat. Więc to  zabawka dla dzieci czy opóźnionych w rozwoju dorosłych?

Kompletnie kretyński pomysł. Ciekawe ile jeszcze lat potrwa wysyp tych śmieciowych ek za ogromną kasę. Zastanawiam się jak teraz wygląda kolekcjonerstwo w Polsce? Jedna kolekcjonerka na mc i owsianka do końca miesiąca? 

Półki jak w sklepie zabawkowym pełne tandetnych zbierających kurz figurek i samochodzików. ocb? Dokąd zmierza kolekcjonowanie gier?

 

Wygląda na to , że kupię tylko Torment, chociaż tam też rewelacji nie ma. Wszystkie elementy wyglądają mizernie. Mając to do wyboru, a boxa jak jedynka z koszulką i dodatkami. Wybrałbym to drugie w cenie 150 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolektorka Torment'a na PC tańsza za granicą niż w niektórych polskich sklepach 

https://www.amazon.co.uk/Torment-Tides-Numenera-Collectors-PC/dp/B01N6JIA9E 69.99 £

https://www.amazon.fr/Torment-Tides-Numenera-édition-collector/dp/B01N6JIA9E/ 79,99 E

goły RES VII za 26 £  https://www.amazon.co.uk/Resident-Evil-Biohazard-PC-DVD/dp/B01GVN0IR4/

nie pojmuję tego

widać gry u nas to towar wciąż luksusowy i trzeba zabulić dodatkową marżę

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,to jakiś absurd szczerze mówiąc. Ręcznie malowane?I nawet nie trzymali się konturów?Kto to malował?10 latek?... W tym roku chyba będzie taki wysyp ultra drogich kolektorek a jakość żenująca. Wystarczy się przejść po sklepie z zabawkami i o połowę tańsze stateczki wyglądają drastycznie lepiej.

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałem do grania The last guradian. Moja ek jest zamknięta byłem dziś w gamemanii i zonk. TLG za 30 euro steelbook z kodem na soundtrack :D. 

Masakra co się porobiło z tymi kolekcjonerkami. Usługi wykonawcze poszły w górę o 100% to tylko chyba tłumaczy tak bezsensowną zawartość. W bartsmith kupię wam lepsze zabawki dla dzieci. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dosyć ciekawy filmik porównujący EK RE VII na rynek US i EU. Różnica jednak jest, bo palec w przypadku edycji na nasz rynek wygląda śmiesznie, nie mówiąc już, że fajnie prezentuje się ten domek w formie muzycznego boxa + oświetlenie oraz cień potwora, natomiast wersja na nasz rynek to tylko replika. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...