Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Tą edycje uac Doom masz też w game uk. Jesli steele są dorzucane extra to zawsze je można kupić oddzielnie.

Tak propo Deponii, szkoda , że taką kaszankę odwaliło cdp z wydanie trzeciej części. Bo po co wydawać oddzielnie jak można w 1-3 w gamebooku.

Edytowano przez SystemShockPl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ign.com/a...ition-announced a oto i kolekcjonerka No Man's Sky i edycja specjalna tejże giery. Jeśli ktoś na to czekał to niech szykuje 600 zł a jakże by inaczej...I tym razem jakimś cudem EK to ex dla PC i limit 10k.Ciekawe czy moment zejdzie czy raczej nie. Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://store.iam8bit.co.uk/collections/no-mans-sky

z przesyłką wychodzi 165.99 $, gra wg mnie to taki kolejny Superhot tzn. fajny pomysł ale brak zawartości, bardziej pokaz technologii, może będzie jakaś polska edycja to się kupi

w empiku steelbooki do The Division zniknęły szybciej niż się pojawiły, miałem gry nie brać ale się skusiłem a teraz pewno będzie figa z makiem smile_prosty.gif nic nie wiedzą, nic nie powiedzą, podstawa dla sklepu teraz to automatyzacja, bez tego wszystko się sypie

"Nakład steelbooka został wyczerpany 02.03.2016. Wysyłka zostanie zrealizowana Pocztą Polską."

to wiele wyjaśnia, steelbooki pojawiły się 02.03 i 02.03 skończyły GG i jeszcze wysyłka pocztą, na pewno dojdą w nienaruszonym stanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ign.com/a...ition-announced a oto i kolekcjonerka No Man's Sky i edycja specjalna tejże giery. Jeśli ktoś na to czekał to niech szykuje 600 zł a jakże by inaczej...I tym razem jakimś cudem EK to ex dla PC i limit 10k.Ciekawe czy moment zejdzie czy raczej nie.

Piękne pudełko, bardzo klimatowe. Sam statek też fajny w sumie, ale epicko wygląda soundtrack. Jestem fanem winyli, więc jestem dodatkowo oczarowany. Kurcze, szkoda, że go nie dali do Ek, ehh... Pewnie będzie tylko na ich stronie dostępny. Ogólnie czekam na tytuł i może bym nawet kupił, ale... obawiam się tej gry. To może być hit (dla mnie przynajmniej) lub shit :P

Poczekamy, zobaczymy, ale generalnie jestem sceptycznie nastawiony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jak lukam na gameplay-e z tej gry to nie mam pojęcia cały czas co tak naprawdę będzie celem gracza.Tylko i wyłącznie exploracja?Trochę tego niby jest,trochę tamtego ale tak w sumie nic na co bym był w stanie się nakręcić.Bo symulator łażenia już grałem(Everybody Gone to Rapture) i ziewałem przy tym bardziej niż przy niejednym crapie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baldur's Gate: Siege of Dragonspear, czyli dodatek do Baldur's Gate Enhanced Edition dostanie wydanie kolekcjonerskie.

W sumie to nawet bym się cieszył. Drugi Baldur's Gate to przykład jak zrobić solidną grę od A do Z, a nigdy nie miałem okazji posiadać żadnej z części tej gry w jakimś limitowanym wydaniu. Obawiam się jednak, że Siege of Dragonspear również tego nie zmieni, bo wygląda to ubogo, a ma kosztować 130$ bez centa. Mój portfel tego nie zdzierży, a premiera już 31 marca.

Link dla zainteresowanych: https://www.beamdog.com/products/baldurs-gate-siege-of-dragonspear-collectors-edition

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie wiedzą ile brać za te kolekcjonerki, czy jeszcze tylko Nintendo trzyma fason nie wciskając gó....a za wielkie pieniądze? Rewelacji nie ma w ich edycjach, ale miło kupić ek Zeldy za 185 zł na premierę , a nie ok 700 za indyka multiplayerowego.

Kolekcjonerka BG zfaliła mię z nuk , ale tylko ceną. Daliby już 500$ i 200 sztuk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że ta figurka od No Man's Sky nie jest duża ;)

Lipą jest fakt kodu do pobrania zamiast płyty (wiem, ostatnio i tak dają część danych, więc niby dużo to nie zmienia), brak soundtracku (na winylu byłoby epicko) oraz artbooka (w wersji na konsole już jest? Ale fail). Niemniej jestem zainteresowany tytułem i tym samym kolekcjonerką, która ładnie się prezentuje. Tak czy siak liczę na jakąś betę, bo w ciemno tego na pewno nie kupię :P Chociaż coś czuję, że nie będzie tej kolekcjonerki u nas dostępnej. Nie wiem w sumie czemu, ale takie mam przeczucie, więc dojdzie jeszcze ściąganie tego zza granicy, co mnie dodatkowo zniechęci :P

BG wygląda słabo. Niby elementy są dobre (soundtrack itd), ale jakoś to słabo się prezentuje. Dobra, byłoby spoko, ale nie za tę cenę.

Nintendo nie trzyma fasonu, tylko wie, że tego nikt drożej nie kupi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie będzie do kupienia w Polsce, raczej tylko z tej stronki.

Tylko oprócz figurki i kodu nic tam nie ma. Czyli 400 zł za figurkę i reszta za napchanego błędami indora. Bo nie uwierzę, że gra multi będzie wolna od tego. Cena podejrzewam stąd się wzięła , bo jest 10 000 sztuk

Eee...? Jakie multi? Skąd ty te brednie wziąłeś? To jest tylko singiel:

http://www.gog.com/game/no_mans_sky

http://store.steampowered.com/app/275850/?l=polish

To nawet ma nie wymagać neta do grania ;)

Prosiłbym o sprawdzenie na 2 raz, a nie jakieś bezpodstawne zarzuty ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-onlin...16.asp?ID=24357

To sam już nie wiem, tu masz napisane massive multi

Wydaje mi się, że skoro wczoraj dodali na steam/gog, to wiedzą lepiej od gry-online. Nawet z tego co pamiętam, nigdy jakoś nie mówili o interakcji z graczami. Bardziej na zasadzie, że mozna kogoś spotkać. Może zależnie od tego, czy będziesz podłączony do sieci - będziesz mógł kogoś spotkać, jeśli nie, to taki offline. Jak w DS, są dodatkowe opcje i PVP, ale to jest single player. Swoją drogą wydaje mi się, że w najbliższych miesiącach się wiele wyjaśni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może jeszcze jedna do listy zakupów Kingdom Come: Deliverance i ten dopisek przy tej za 499 "Hurry up, until we are sold out!"

youtube wypluł dwa nowe unboxingi edycji Uśpionego agenta, jeden nawet w 4K ale i tak g. widać

tu na koniec jako bonus prezentacja masy gadżetów z The Division

a i niedługo

również odpakuje swój egzemplarz biggrin_prosty.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-onlin...16.asp?ID=24357

To sam już nie wiem, tu masz napisane massive multi

Wydaje mi się, że skoro wczoraj dodali na steam/gog, to wiedzą lepiej od gry-online. Nawet z tego co pamiętam, nigdy jakoś nie mówili o interakcji z graczami. Bardziej na zasadzie, że mozna kogoś spotkać. Może zależnie od tego, czy będziesz podłączony do sieci - będziesz mógł kogoś spotkać, jeśli nie, to taki offline. Jak w DS, są dodatkowe opcje i PVP, ale to jest single player. Swoją drogą wydaje mi się, że w najbliższych miesiącach się wiele wyjaśni.

Dobra, napisałem do twórców (czy bardziej na kontakt z ich strony, więc ktoś obeznany mi odpisywał) i się dowiedziałem, że tutaj będzie multi i single. Będą dwie opcje gry zależne między innymi od tego, czy jest się podłączonym do sieci. Niby więcej info niebawem, więc chyba jest, jak pisałem w sumie.

Division odpuściłem zarówno kolekcjonerkę jak i wersję zwykłą po pograniu w betę. Ładne to i klimatyczne nawet bardzo, ale po kilku godzinach wiało mi nudą lub monotonią. Ale generalnie nie jestem jakimś fascynatem tego gatunku, więc może dlatego nie podeszło.

Edytowano przez NWWStation
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne gra przygotowana z myślą o multi, single można grać, ale co to za granie. Tam nie ma specyficznej kampanii dla single gracza:). Odpada na start.

O kingdom come i jej wydaniach wiadomo już od dawna. The division i jej śmieciowa zawartość też nie dla mnie. Żadnych multi gier na które nie mam czasu, ale ulga dla portfela. Jestem szczęśliwy smile_prosty.gif. Zresztą gier od ubi na 90% żadnej nie kupię. Musieliby stworzyć coś czego nie potrafią czyli single kampanii bez kopiuj - wklej przez cała grę z szukaniem na silę nudnych znajdziek.lol.gif

NWWStationm

Nie musisz być fascynatem danego gatunku gier od ubi, oni naprawdę robią nudne gry

Edytowano przez SystemShockPl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...