Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Będzie po 100-150 zł za jakiś czas.

Jest o 22 zł (z wysyłką) więcej od mojej napisanej wcześniej górnej granicy, ale dużo się nie pomyliłem. Po jakimś czasie cena pewnie jeszcze spadnie:

http://konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/719-watch-dogs-pl-dedsec-edition-pc-3307215717561.html

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPt9p0r.jpg

Co myślicie o "kolekcjonerce", którą bardziej wypadałoby nazwać limitką AC Rogue ? Na uplayu wyceniono ją na 280 zł, więc może u nas w kraju dostępna będzie za bardziej przyzwoitą cenę, choć obstawiam, że cena tego wydania bardzo szybko spadnie.

Wracając do tak krytykowanych tu edycji limitowanych i kolekcjonerskich Destiny. Gra w naszym kraju na mniej niż półmetku została praktycznie wyprzedana, przy czym u nas w Polsce była dostępna najdłużej ( w USA rozeszła się w mniej niż 24h ). Widać jest to faktycznie ściśle limitowany nakład i jak najbardziej nie żałuję, że zaklepałem swój egzemplarz, oby tylko sklep nie zawalił i faktycznie mi ją dostarczył

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Bida z nedza. Wiem, ze to wersja konsolowa, ale szkoda by mi bylo wydawac na to 280 czy nawet 200 zl. A kolekcjonerki Destiny nie sledzilem, bo prawde mowiac poki co ten tytul niezbyt mnie zainteresowal, jakos po becie nie czuje checi inwestowania nawet w wersje podstawowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC Rogue to typowy średniak, standard w serii uboższych wydań AC, którego bez problemu kupię taniej za pół roku, zwłaszcza, że na jesień pozostanę przy samym Unity. Dwa nowe Asasyny byłyby dla mnie niestrawne.

Limitka, ani kolekcjonerka Destiny mnie nie grzeją.Ta pierwsza jeszcze jest do dostania w miarę normalny sposób. Lepiej poczekać na lepsze smakołyki w tym roku. Wystarczy mi goła gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DjAndzia

Ale tam jest info, że do 11 sierpnia włącznie, więc teoretycznie nadal dodają te steelbooki (chyba, że źle zrozumiałem, ale nadal na stronie produktu jest informacja, że dodają).

edit:

Dzięki ogólnie za info o tym steelbooku. Zamówiłem z gram.pl. Najwyżej jutro do nich napiszę, że jak nie będzie steelbooka, to niech anulują zamówienie, bo i tak przy odbiorze w punkcie wysyłają dopiero w czwartek.

Edytowano przez sergeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się skusiłem, ale jest to zdecydowanie jedna z najsłabszych koszulek zrobionych przez Cenegę. Tytuł gry wydrukowany z przodu, mniej więcej na wysokości klatki piersiowej. Grafika z Talionem na tyle, kiepskie, mdłe kolory nadruku, chociaż jakość nadruku wydaje się być dobra. Materiał samej koszulki też zdecydowanie gorszy niż w poprzednich tego typu dodatkach.

HWHHbwh.jpg

1Equ1RQ.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewna hiszpanka weszła w posiadanie figurki Arno z edycji Notre Dame. Filmik całkiem dobrej jakości i szczerze mówiąc figurka prezentuje się całkiem ładnie. Bałem się o gargulca, ale ten wydaje się być fajnie wykonany, lekko podniszczony a całość wygląda całkiem stabilnie.

Ubi poszło w tym roku krok dalej niż miało to miejsce w zeszłym. Mam nadzieję, że nie zepsują całości tak jak w przypadku Edwarda i Czarnobrodego. Figurki z Elise i Arno z Ubi Collectibles da się połączyć na 2 różne sposoby, mi szczególnie podoba się pierwszy schemat Klik

Edytowano przez Orchi
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDP Red - Wiedźmin 3 - zawartość ekskluzywna w EK na XONE:

Studio ogłosiło również dodatkową fizyczną zawartość, która pojawi się w Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsoli Xbox One. Będą to dwie talie do gry Gwint oraz wyjątkowa mapa świata gry wykonana z tkaniny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ruch, płócienna mapka i 2 talie kart to duży dodatek. Gra na X1 miała dostać coś ekskluzywnego w zamian za wsparcie Microsoftu, ale w życiu nie spodziewałem się dodatkowej zawartości fizycznej. Mi to pasuje, ale posiadacze pozostałych platform mogą mieć żal za taki ruch.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co Redzi kłamali, że wszystkich będą traktować równo. KAŻDA ek miała być identyczna. Teraz widać, że jednak są równi i równiejsi, a ich słów nie można traktować na poważnie. Sami siebie podkopali bo nagle wyszli na kłamców. Albo się coś wygłasza i się tego trzyma, albo po prostu nie wciska się od początku ciemnoty graczom. Chcieli wyjść na lepszych od innych firm a wyszło na to, że kłamią tak samo. Pal licho co komu dokładają, skoro są niesłowni...

Edytowano przez Lucciver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, pamiętam że pod każdym newsem o wiedzminie czy samym cdp były same pochwały - ,,oni szanują graczy" itp. A tu taki klops. Wiadomo, w branży nie ma sentymentów tylko kasa, ale niesmak jednak pozostanie.

Edytowano przez Jachus
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...