Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Ja na razie odpuściłem limitkę, bo te 50 zł to ciut dużo. Po cichu mocno liczę, że może same pudełka pojawią się na allegro w przystępnych cenach, jeśli nie to nakład tej edycji jest tak duży, że raczej nie będzie problemu z dostaniem jej w późniejszym terminie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sergeron

Spoko, w koncu kazdy kupuje podlug wlasnego uznania. :)

Jednak dla mnie sam fakt, ze dana edycja gry X, Y czy Z jest eksklusivem na Polske to za malo, zebym ja nabyl. Kupuje kolekcjonerki tylko tych gier, ktore naprawde mnie interesuja i w ktore wiem, ze z przyjemnoscia zagram. Jakos wydawanie kasy na kolekcjonerki tylko dla gadzetow i odsprzedawanie klucza gry do mnie nie przemawia. Jestem przede wszystkim kolekcjonerem gier, a nie zabawek do nich dolaczanych. Zamiast kupic kolekcjonerke kompletnie nieinteresujacej mnie gry tylko dlatego, ze dolaczone sa do niej "kolekcjonerskie" gadzety, np. piersiowka, kompas, helm czy plastikowy noktowizor, wolalbym zamiast tej kolekcjonerki z zazwyczaj budzetowo wykonanymi gadzetami kupic sobie porzadna piersiowke czy kompas. Nie bedzie co prawda na nich loga z gry, ale skoro gra nie obchodzila mnie wcale, to fakt braku pochodzacego z niej loga bedzie obchodzil mnie jeszcze mniej. I to jest wlasnie powod, dla ktorego odpuscilem sobie niezle kolekcjonerki np. Guild Wars 2 czy ostatniego Bioshocka - brak zainteresowania tymi grami. No ale jak napisalem wczesniej kazdy sam decyduje na co wydaje swoje pieniadze i co zbiera.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Ja i tak w tę grę będę grał, ale kupię ją za jakiś czas za te 20 zł a klucza już nie sprzedałbym później za tak dobrą cenę i dlatego kupiłem preorder i wystawiłem klucz jak najszybciej na portalu aukcyjnym. Dzięki temu za całość zapłacę 40 zł zamiast 120 zł.

Co do EK gier, które mnie interesują: nie wiem czy dana gra będzie mnie interesować póki nie wyjdzie i w nią nie zagram (nawet jak jest to kolejna część z serii). Jak coś mi się spodoba to i tak dążę do tego, żeby później kupić z tej gry EK i na razie się to udaje.

Zresztą i tak już kupuję mniej EK niż kiedyś, bo przerzuciłem się głównie na steelbooki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesu, to tak, jak ja. Też kupuję tylko te EK, które mnie interesują, a jest ich bardzo mało (poza tym częściej wolę kupić grę w podstawowej edycji, aniżeli EK, jeśli ta zawiera jakieś badziewie).

Co do Snipera 3, to Premium Edition swego czasu zamówiłem i mam nadzieję, że jutro będę mógł je odebrać (empik dzisiaj wysłał mi info o przesłaniu gry do punktu odbioru). Kupuję bo około 130 zł za grę z ciekawymi dodatkami i świetnym pudełkiem (głosowałem na tę wersję), przemawia do mnie. Poza tym w Snipera 2 świetnie mi się grało i liczę na to samo przy Sniperze 3.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem Snipera. Ogólnie jest to dobre wydanie jak na taką cenę. Sporo jest tekstu do czytania: poradnik, teksty w artbooku, listy (wszystko po polsku). Kompas jest malutki. Myślałem, że pudełko też będzie większe, ale to akurat mi nie przeszkadza. Przy tylu dodatkach zdziwił mnie brak drukowanej instrukcji w pudełku z grą (zamiast niej jest parę zdań na odwrocie okładki). Ogólnie jestem zadowolony z tej edycji, bo patrząc na cena/jakość jest naprawdę dobrze. Zdjęcia wrzucę wieczorem, ale do tego czasu już pewnie będzie unboxing od kogoś innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, ze będzie w twardej oprawie, jak te z Black Flag czy Dark Souls 2. Ile stron ma artbook? Ten instruktaż to ogólny poradnik, czy tylko takie wskazówki i porady odnośnie grania?

EDIT: Paczuszka doszła i wszystko jest na plus. Świetna edycja.Chętnie bym wstawił fotę, ale fon w naprawie, a w aparacie bateria padła. Akurat teraz!

Edytowano przez TomcioM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktokolwiek wypatrzy aukcje z pudełkami ze Snipera 3 na Allegro, to proszę o prywatną wiadomość. Rzadko tutaj zaglądam, a szkoda by było przegapić taki kąsek. Zapach drewna, o tak, wiem Exclusive co masz na myśli. Generalnie mam ciągoty do drewna od czasu mojej niespełnionej miłości z kolekcjonerką Call of Juarez 2, której nie udało mi się nigdy dorwać :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...