Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Big box UGH! to coś niesamowitego! To jedna z moich ulubionych gier z dawnych lat, przeloty prehistorycznymi windami/helikopterami i niepowtarzalny klimat na zawsze zapisały się w mojej pamięci. Chciałbym...

Edytowano przez Yaper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym filmiku z pylogamii ten medalion wygląda jak pierwsza lepsza zabawka od chińczyka, serio...

Cytuję wypowiedź CM z oficjalnego forum (źródło obrazka zmienione, bo był załącznikiem do posta na forum):

Odnośnie medalionu, to niestety wiąże się z nim dość przykra historia. Ktoś zwyczajnie wyjął go nam z gabloty i jedyny jaki mieliśmy, to medalion z W2:(

Poniżej zdjęcie prawdziwego medalionu z EK W3:)

8nBnyYY.jpg

Edytowano przez rustine
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zwyczajnie wyjął go nam z gabloty i jedyny jaki mieliśmy, to medalion z W2:(

Bez komentarza...

Co do EK, to można powiedzeć, że jestm spokojny o jej zawartość. Jedyne co mnie martwi, to grafika na głównym pudle - oby była równa i "pasowała" do siebie po wyciągnięciu zawartości. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper

Sam sie zdziwilem, kiedy przez przypadek znalazlem aukcje UGH!, bo nigdy wczesniej nie widzialem, zeby ktokolwiek wystawial na sprzedaz kompletne wydanie tego tytulu w wersji PC. A tu na dodatek mimo uplyniecia 22 lat od premiery pudlo jest w calkiem dobrym stanie. :D

Specjalnie dla Ciebie ponizszy filmik. Niech wspomnienia powroca. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Zaden tupet. Przedmiot kolekcjonerski jest wart tyle, ile nabywca jest gotow za niego zaplacic. Szkoda, ze ktos zaklepal sobie pre-ordera z mysla o handlu, przez co ktos inny, kto chcialby miec kolekcjonerke W3 tylko dla siebie nie byl w stanie zlozyc zamowienia, ale life is brutal...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robart bez przesady, jak ktoś ma trochę "sprytu" to wejdzie na stronę CDP i zamówi z puli rezerwowej

myślę że z 1000 spokojnie może być takich szczęśliwców co dostaną z tej puli bo do lutego u wielu osób wiele się może zmienić

a co do proponowanej przez gościa ceny to IMHO kwota z sufitu i w okolicach premiery będzie wysyp EK w cenie max plus 100 pln w stosunku do ceny CDP (nie mówię że to mało [choć za gorsze ek wołano dużo więcej niż 350 za tego wieśka] ale jak napisał Tesu life is brutal)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos BAAAAARDZO chcial zamowic kolekcjonerke Wiedzmina 3, ale z jakiegos powodu nie zdazyl tego zrobic zanim wszystkie dostepne na stronie CD Projektu egzemplarze sie rozeszly, moze probowac szczescia na stronach zagranicznych. Z tego co widze, to GameStop ma ja w swojej ofercie, tylko ze oczywiscie "troche" drozej niz w Polsce. Wersja PC kosztuje 139,99 euro, wersje na XOne i PS4 sa za 169,99 euro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawianie kolekcjonerki tylko dlatego żeby ją później opchnąć po znacznie droższej cenie to zwykłe chamstwo i naprawdę dziwię się ludziom którzy kupują takie edycje, wolałbym jej nie mieć niż dopłacać takim burakom. No ale tak to jest i od czegoś to się zaczęło. Ja na swoje szczęście zdążyłem zamówić, co prawda nie wiem czy sam komputer pozwoli mi komfortowo pograć ale chociaż będę miał na co popatrzeć. Niektóre gry na konsole w zwykłych edycjach dochodzą prawie do takich cen jak kolekcjonerka dzikiego gonu. To jest moja pierwsza kolekcjonerka i chyba jedyna wg. mnie którą warto kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może szybciej roześlą te figurki :) skoro są gotowe to po co tyle czekać :) no i jeszcze dostęp do gry jak early access

za http://www.udock.eu/

45eec8333045240.jpg c0ff8f333045245.jpg 566055333045249.jpg 2f4082333045254.jpg 7d030c333045257.jpg c7e713333045261.jpg a1f531333045263.jpg 984911333045265.jpg

i kolejne

https://www.facebook.com/BatyAlquawen/posts/731502783557789

na E3 były tez inna figurka http://instagram.com/p/pIALWMQZFw/ http://www.ebay.com/itm/E3-2014-Exclusive-Witcher-3-Wild-Hunt-Figure-Game-preorder-and-Bag-/181436953768

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nic mówić, ale faktycznie figurka na tych zdjęciach prezentuje się wyśmienicie, jednakże na tych z Fejsa ta broda jest jakoś kiepsko pomalowana...

No nic... obyśmy dostali wysokiej jakości produkty. wink_prosty.gif

PS. Nie wie ktoś czasem z jakiego materiału jest ta mapa? - Fajnie byłoby, gdyby przypominała tą ze Skyrim'a.

Edytowano przez Friedrich
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Zamawiał już ktoś AC Edycję z gilotyną na Uplay? Koszt wysyłki jest wliczony w cenę, czy trzeba płacić osobno? Po za tym jest coś takiego jak 20 PLN depozytu (dupki jedne, nie wystarczy że cholernie droga EK :( ). Czyli mam rozumieć, że jeśli zrezygnuję to kasa przepada (najprawdopodobniej)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fredrich

Jak bedzie z tego samego materialu co w EK Wieska 2 to tez bedzie dobrze, choc fakt, ta ze Skyrima jakosciowo byla lepsza. Choc duze wrazenie na mnie zrobily grafiki na mapie z Wiedźmina.

Edytowano przez seba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym jest coś takiego jak 20 PLN depozytu (dupki jedne, nie wystarczy że cholernie droga EK sad_prosty.gif ).

Zamiast się oburzać to dokładniej się doinformuj. Cena kolekcjonerki to 550/600 zł w tym 20 zł z tej ceny przeznaczone jest na "depozyt", którym będzie pre-order pack. W zeszłym roku było to pudełko z tą podniszczoną papierową mapą skarbów, i tego pre-ordera wysyłają kurierem. Koszty przesyłki trzeba doliczyć (tak samo 2 opcje 50-100 zł w zależności jaką opcje wybierasz).

Jeśli zaś chodzi o opłacenie tej kolekcjonerki to w momencie potwierdzenia zamówienia Uplay blokuje środki na koncie, ale po kilku dniach zostają one odblokowane. W momencie kiedy wysyłają pre-order packa zabierają z konta 20 zł za depozyt i połowę kwoty z kosztów dostawy (około 50-70 zł), reszta pobierana jest w chwili wysłania kolekcjonerki. Można anulować zamówienie, ale po otrzymaniu pre-order packa tej mniejszej kwoty już nie odzyskasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie same ceny były rok temu za kolekcjonerki Black Flaga, więc nie jest to jakiś nagły skok na kasę. Coraz częściej firmowe sklepy mają ekskluzywne kolekcjonerki dostępne tylko u nich. Daleko nie szukając choćby nasz Wiedźmin 3 i jego kolekcjonerka. Koszty wysyłki muszą być wysokie, paczki lecą z Niemiec. Dobre zabezpieczenie tak wielkich i ciężkich pudeł + zagraniczna wysyłka kurierska musi kosztować, jeśli dobrze pamiętam to zeszłoroczny Black Chest ważył 8 kg.

Wracając do samej kolekcjonerki to uważam, że za takie pieniądze zeszłoroczna Czarna Skrzynia biję na głowę edycję Guillotine. Jak tylko zobaczyłem wizualizację Black Chesta i tej statuetki, to wiedziałem, że muszę to mieć. Figurka z edycji Guillotine moim zdaniem jest po prostu słaba i nie jest warta dopłacenia tych 300-400 zł. Gra zapowiada się epicko i mam nadzieję, żę cena edycji Notre Dame w wydaniu konsolowym zamknie się w granicy 300-350 zł, tak jak to miało to miejsce w przypadku edycji Bukaniera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Masz nadzieję? To nie widziałeś cen w sklepie Ubi? No chyba, że masz na myśli inne sklepy. W takim wypadku też trzymam kciuki żeby edycja PC była za 250 PLN.

Co do figurki z edycji Guillotine to mi sie ona akurat podoba, jednak nie na tyle, żeby płacić (przepłacać) słono za tę edycję. Fajne ma dodatki ale cena skutecznie odstrasza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Uplay zawsze w przypadku kolekcjonerek AC miał wyższe ceny niż Empik czy Muve. Z tego co pamiętam to konsolowe edycje Bukaniera w Empiku kosztowały około 320 zł, przy czym na Uplayu edycja ta stała za 400 zł. Dlatego też obstawiam realistycznie (życzeniowo) że Notre Dame będzie u nas dostępna za maksymalnie 300 zł na PC i 350 zł na konsole i liczę tu mocno na Empik bo oni zawsze wyskakują z najlepszymi ofertami na Assassynów. W takim przypadku dopłacenie około 350 zł do gilotyny w moim przypadku odpada absolutnie, bo jedynie co robi tam na mnie wrażenie to piękny metal pack i music box.

Edytowano przez Orchi
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, masz całkowitą rację. W takim razie też modlę się o dobre ceny w naszych rodzimych sklepach. W poniedziałek popytam i zobaczymy co i gdzie się pojawi, a tym bardziej w jakiej cenie.

A jeszcze odnośnie EK Far Cry 4. Czy tylko mi się wydaje, czy ta figurka jest jakaś... okropna?

Edytowano przez Lucciver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pierwszy raz zobaczyłem figurkę z FC4 to wydała mi isę ona całkiem znośna. Jednak jej rozmiar jest dość mały - 20 cm, a 3/4 tej figurki to słoń... no i cena słaba. Obstawiam iż może tę kolekcjonerkę spotkać los podobny to tego, który spotkał Edycję Szaleńca.

Przeglądając allegro jestem w szoku jak duża liczba kolekcjonerek Wieśka 3 jest tam wystawionych. To już nie są indywidualne przypadki a cała plaga kolekcjonerek wystawianych po znacznie wyższej cenie. Nie wiem, ale cdp.pl chyba popełniło błąd, bo jakieś limity powinny być ustalone. Myślałem, że już nic mnie nie zdziwi, ale typek z tej aukcji przeszedł samego siebie. "Czas poświęcony na zdobycie Preordera"......

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...