Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@2real4game

dlatego piszą że unikatowy steel :)

WB mógłby i zastanawiam się czy to nie byłby krok w tym kierunku, swoją drogą ciekawe jak wyglądają prawa do filmowania sagi i nowelek, kto i co ma i na jakich zasadach bo może CDP wykupiło jakiś "pakiecik" lub ma udziały i wtedy sukces gry może dać kopa do sfilmowania książek, byłoby miło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sam nie mam pewności. Ludzie na zagranicznych forach piszą, że nie mogą zamawiać bo edycja się wyczerpała. Po za tym licznik wskazuje ogólną wartość czyli ze wszystkich platform. Po za tym w niektórych grajach edycji nie dało się dostać za żadne skarby. Tak więc po raz kolejny - CDP Red dla Polaków, a reszta niech nam zazdrości :D

O cenach za granicą już nie wspomnę bo my mieliśmy najtaniej, co nie dziwi. Ceny były dostosowane do zagranicznego rynku a nie w przeliczeniu ze złotówek. No i blokada regionalna skutecznie uniemożliwiła zamawianie zza granicy, więc jak ktoś nie miał znajomych tutaj, to za granicą nie dostanie gry po taniości. Moim zdaniem dobra i uczciwa polityka.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wystawione egzemplarze na allegro schodzą. A co będzie działo się przed premiera, jeśli podana ilość jest naprawdę na cały świat.

I żeby każdy dostał swój zamówiony egzemplarz, choć szkoda że nie ma numerowanych egzemplarzy :(

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tak małym nakładzie to ja nie będę narzekał na brak numerowania.

Rezerwacja dała CDP wgląda na to ile danych edycji trzeba wyprodukować więc nie powinno być problemów. Po za tym zakładam, że wypuszczą trochę więcej tak na wszelki wypadek (uszkodzeń itp.).

Co do figurki, to obecnie i tak jestem tak nahajpowany, że nawet w obecnym stanie łyknę ją bez marudzenia. Będzie epicko wyglądała na półce i reprezentowała polską dumę narodową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Wiedźmin miał edycję kolekcjonerską (chyba mowa o Polsce) w 5 000 egzemplarzy: czyli dokładnie 2 000 dla VIPów i 3 000 dla pozostałych. Ja jako, że swoją edycję wygrałem, to trafiłem na edycję VIP (zamiast numerka na pudełku mam napis CD-Projekt Red, numerowany jest za to medalion).

Drugi Wiedźmin to bodajże 10 000 egzemplarzy, z tego co pamiętam przynajmniej. I ostatnie sztuki tak jak wspominałem szły miesiącami. Bo to nie była jakaś specjalnie rewelacyjna EK, całość zepsuły lekko moim zdaniem gipsowe popiersie (porażka IMO) i te papierowe dodatki (papercrafty itd), które mają znikomą wartość. Za to bardzo fajnym dodatkiem były kości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakład - o ile o wirtualnym produkcie można tak powiedzieć - się wyczerpał ale tylko w Polsce, wydawca umożliwiając zamawianie gier bez żadnych warunków - brak przedpłat, możliwość używania fejkowych danych tylko napędził biznes spekulantom bo skoro premiera w lutym to co za problem wyprodukować większą liczbę kolekcjonerek nawet niech ich będzie i 50 tys.

pomyślcie nie ma was raptem 3 dni i po nakładzie, szybciej to chyba rozeszła się tylko sławetna kolekcjonerka Darksiders 2 na muve

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, że jest brzydka, ale akurat do mnie nie przemawia totalnie. Patrząc na nią absolutnie nie widzę assassyna, nie widzę tego co było charakterystyczne w stylizacjach poprzednich bohaterów serii Assassin's Creed. Druga sprawa to widzę, że Ubisoft zaczyna tracić pomysły. Poza tej postaci jest niemalże identyczna jak ta w figurce Aidena z Watch_Dogs, a Fisherowi z Blacklista też niedaleko. Nie wiem jak to będzie, ale bardzo pesymistyczne patrzę na perspektywy kolekcjonerek Unity, może chociaż Comet podtrzyma tradycję.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomcioM Naprawde sporo jak na nasz kraj, ale mniej niż poprzednia edycja. Zastanawia mnie czy ta liczba wynikła ze sprzedarzy poprzedniej edycji kolekcjonerskiej.

Szkoda ze nie

8888

update: Widze już 8876

Edytowano przez SasWickas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robart

Liczba kolekcjonerek na PC to 7630 według tego co jest w kodzie, co łącznie daje 9k kolekcjonerek.

$button.removeClass('sold_out');

if (preorder_status.collectors_pc >= 7630) {

$('#preorder_modal li[data-edition=collectors][data-platform=pc]').remove();

if (platform == 'pc') $button.addClass('sold_out');

}

if (preorder_status.collectors_xone >= 440) {

$('#preorder_modal li[data-edition=collectors][data-platform=xone]').remove();

if (platform == 'xone') $button.addClass('sold_out');

}

if (preorder_status.collectors_ps4 >= 930) {

$('#preorder_modal li[data-edition=collectors][data-platform=ps4]').remove();

if (platform == 'ps4') $button.addClass('sold_out');

}

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cdp.pl oficjalnie zamknięto EK Wieśka 3 liczbą 8873 egzemplarzy.

Rozeszła się nawet cała pula przeznaczona na konsolę PlayStation 4. To jest ewenement, bo jeszcze nigdy tak nie było, żeby cały nakład wersji konsolowej został wyprzedany. Uważam, że to co zostało, czyli wersje xboksowe, to też tylko kwestia czasu, bo jak rodzimi gracze tego nie wykupią, to zagraniczniaki pocztą pantoflową (czytaj: poprzez znajomych na polskich forach) to zrobią.

Podsumowując: bardzo dobry ruch ze strony CD Projekt RED za to, że jedynym sposobem uzyskania tego zestawu jest należąca do nich strona CDP.pl. Pieniążki zostaną u nich i mam nadzieję, że zostaną dobrze rozdysponowane :) .

[DOPISEK]

Gra na 99 % będzie miała kilka wersji językowych, więc to żaden problem.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam z czystej ciekawości, czy znaleźli się jacyś chętni na kolektorkę Dragon Age'a 3?

Dla przypomnienia wygląda ona tak:

20140514195639.jpg

Dodam, że BioWare chce za nią 170$, co w przeliczeniu na złotówki daje sumę ok. 500zł. jezyk1.gif

Edytowano przez Friedrich
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako fan serii Dragon Age zapatruję się na kolekcjonerkę Inkwizycji, aczkolwiek nie jaram się nią. Bardziej mnie kręci figurka Flementh w postaci smoka, która wyszła dłuższy czas temu, a do dziś jej nie kupiłem. Zobaczymy jak będę z kasą w okolicach premiery. Jeśli hajs się będzie zgadzać to jakieś fotki ode mnie dostaniecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą w Wydarzeniach było o Wiedźminie 3 i pokazali figurkę. łączenie ogona było widać i nie wyglądała tak blado jak na tej fotce 3D na stronie cdp.

Dziś skończyli kompletowanie zamówień

down: Raczej wątpię, zreszta było ją widać moze 3 sekundy

Edytowano przez TomcioM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...